Acemiyiz Diplomasi Bilgilendirme .

• Konuyu başlatan SirIVale
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
TURAN klanı savaşa katıldı.

Sanırım diplomasinizi biraz eksik belirtmişsiniz burada. Bahsi geçen klanlarda sizle bağlantılı olduğunuzu söylüyorlar da bize :)
Siz 4 klan, savaşa soktuğunuz klan 2 klan zaten k45 deki oyuncu sayısının yarısı yapıyor galiba :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba beyler yeni uyandım :) hayırlı sohbetler ..

@S i n S e R

En hızlı savası ben acarım tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba beyler yeni uyandım :) hayırlı sohbetler ..

@S i n S e R

En hızlı savası ben acarım tt2

Yok kanka sen de açabilirsin de , savaşın sebebi de ben değilim ona üzüldüm. :( Alışılmışın dışında gelişiyor bu world. Kendimi kötü hissediyorum.

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Küçümsemek bir yana büyütmemek lazım :) İkisi de yanlış bir duruma sebebiyet vermektedir. GöLGe'nin startı vermesine gerek yok. Başladığı her dünya da sınırlarına,bölgesine temas eden her rakip için ciddi bir tehdittir. Elimizden geleni sonuna kadar yapıcaz :)

TURAN klanı savaşa katıldı.

Sanırım diplomasinizi biraz eksik belirtmişsiniz burada. Bahsi geçen klanlarda sizle bağlantılı olduğunuzu söylüyorlar da bize :)
Siz 4 klan, savaşa soktuğunuz klan 2 klan zaten k45 deki oyuncu sayısının yarısı yapıyor galiba :)
Mehmet abi soran olursa sıfır diplomasi dersin forumda kim bilecek :D daha ne diplomasiler dönüyordur şimdiden kimbilir :) bu dünya da karışık olacak aman abi sen diplomasiden uzak kalma :)

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Sinseri Nasıl ekledim bilmiyorum sadece Mehmet abiye yazdım ben yav

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Çayımı aldım, çaylağın kalmasını bekliyorum :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Gölge klanına başarılar. w20 de ki bizim dururumuzun aynısı :) işiniz zor olucak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gölge klanına başarılar. w20 de ki bizim dururumuzun aynısı :) işiniz zor olucak :)

yok yani laf sokmadan yorum yapsak gerilmesek... w20 de ne olmuştu... doğru kemik kadronuzda eksikler vardı sebebi... kimse zorla oynatılmıyor... yenilen tebrik eder iş kapanır... 11 world açılmış üzerine hala unutulmamış... lafım sadece sana yanlış anlıyacak arkadaşlar kusura bakmasın...

DeletedUser

Ziyaretçi
yok yani laf sokmadan yorum yapsak gerilmesek... w20 de ne olmuştu... doğru kemik kadronuzda eksikler vardı sebebi... kimse zorla oynatılmıyor... yenilen tebrik eder iş kapanır... 11 world açılmış üzerine hala unutulmamış... lafım sadece sana yanlış anlıyacak arkadaşlar kusura bakmasın...

11 world 5 inci classic acıldı hala acısı var boşver :) . 2 hafta sürmemişti hatırlıyor musun kanka :)