c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54286

Ziyaretçi
bölgeyi söyle 2 hafta oynar gideriz ...sıkntı yok...yada bölgeyi söyle ben başlarım 2çhafta oynar giderim 1 köy alır 2 köy veririm ...ticaret anlayışım:)

DeletedUser54286

Ziyaretçi
1 köy alamasan da yeniden başlar 1 köy daha büyütür, toplamda 2 köy vermiş olursun :D bize uyuyor :))))

çok uyumlusunuz:) çok süpriz bir ekip içinde olacağımın garantisi var şüpheniz olmasın ... ikna edebilirsem aynı bölgede başlamayıda çok isterim... insan bu doğasında var kararsızlık düşündümde 2 köy alıp 3 bırakmak daha iyi:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hangi ekiple geliyorsun Burak sen?

Kapaktan gelen olacak ama yaş itibari ortalama yüksek ve iş güç bakımından yoğun olan bi klan olduğu için Kapakın kurulması 2. Planda Gölge başlarsa Mehmet ile olurum başlamazsa İlok. Berkutaylarla bi ekip kurup gelicez o da olmadı ben tek gelecem girerim bi yere:) sen ne düşünüyon Doktor Bey.p

DeletedUser53949

Ziyaretçi
çok uyumlusunuz:) çok süpriz bir ekip içinde olacağımın garantisi var şüpheniz olmasın ... ikna edebilirsem aynı bölgede başlamayıda çok isterim... insan bu doğasında var kararsızlık düşündümde 2 köy alıp 3 bırakmak daha iyi:)

Bize uyar, uyumluyuz. Meydan okuyan herhangi bir klan olursa istenilen bölgede başlarız, yoksa canımız istediği bölgede duyurmadan başlarız bu sefer :) Tabi meydan okuyan klanla ikimiz olmamız sadece tuzağa da düşmeyiz :p

DeletedUser

Ziyaretçi
kapak mı geliyor :O

anti de gelsin de dünyayı yıksınlar agsfasasg

atakan vs kapak üstüne bir de mikail gelirse var ya off :AFS:ASF

DeletedUser57090

Ziyaretçi
düştü hemde nasıl düştü hesap silinmese mesaj kayıtlarını gösteririm. burdan konuşup konuşup hakaret edip edip oyunda "abi müt olakmı" diyecek kadar bir insan işte destroyerm :))

Byro...Bunu begendi :)

kapak mı geliyor :O

anti de gelsin de dünyayı yıksınlar agsfasasg

atakan vs kapak üstüne bir de mikail gelirse var ya off :AFS:ASF

Miko gitsin ekip toplamak icin millete yalvarı versin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Emin sen başlayacağın bölgeyi belirleyince mesaj at kesin bekliyorum seni klasike :)

Efe Bey yine Kapaka laf vurmuşuz :D biz senle ne kadar konuştuk bu konuları hala mı yaa:D He Atakan konusu var o kim ya tam çıkaramadım bi ara 17 de Pusula da yönetici olan ısrarla sana bu adam bak yanlış demem ve hep ısrarla bana savunduğun Atakan mı yoksa:)

Neyse böyle kızışmalar olmadan da olmuyo ya saygı sevgiyle güzel bi dünya olsun ben başlayacağım isteyen olursa da klasik hızlı küçük dünya elbet denk geliriz:)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Kapaktan gelen olacak ama yaş itibari ortalama yüksek ve iş güç bakımından yoğun olan bi klan olduğu için Kapakın kurulması 2. Planda Gölge başlarsa Mehmet ile olurum başlamazsa İlok. Berkutaylarla bi ekip kurup gelicez o da olmadı ben tek gelecem girerim bi yere:) sen ne düşünüyon Doktor Bey.p

Daha tüm ekipler belli olmadı o yüzden çok kesin bir şey düşünemiyoruz, eğer tanıdık bildik bir ekip olursa dahil oluruz ama en olmadı bizde 3-4 kişi girip kendi yolumuzu çizeriz. Daha Rahmi dışında kimseyle konuşma fırsatım olmadı tarih falan belli olsun da bizim de rengimiz belli olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynı durumda sayılırız tarih filan bi netleşsin bakalım:)