c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
sen mesaj kutunu bosalt helede. ben sadece sunu soyleyeyim sana hasan c3 cok aktif savasli bir dunya idi ve 3 vs 1 yaninda 2 klanda muttefik vardi.

genelle yaparsak yani c1 c2 c3.c4 uzerinden 10 gun en ideali. 15 e sarkan bi klan vardida :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Bu konuda bizim tecrübe eksikliğimiz olacak :) Çünkü ne kadar tecrübe olsada hızlı dünya ayrı taktik ve plan gerektiren bir dünya.
Ama bir kaç ana ekibimizin oyuncusunda oynama konusunda sıkıntı çıkmaz(özellikle baltazar) başlayabilirsek oldukça iddialı bir kadro ile klasik deneyimi yaşayacağız gibi.

Samet uzun yazılara başlamışsın yine :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bence yanlış düşünüyosunuz :) Başınıza mustafa gibi bir işsiz bulduktan sonra yapılır bu :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bu konuda bizim tecrübe eksikliğimiz olacak :) Çünkü ne kadar tecrübe olsada hızlı dünya ayrı taktik ve plan gerektiren bir dünya.
Ama bir kaç ana ekibimizin oyuncusunda oynama konusunda sıkıntı çıkmaz(özellikle baltazar) başlayabilirsek oldukça iddialı bir kadro ile klasik deneyimi yaşayacağız gibi.

Samet uzun yazılara başlamışsın yine :)

hocam w31 den sonra ben classic oynayabileceğimi sanmıyorum. şu pre sayesinde oyunu unuttum :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
neyse ben kaçtım şu saniyeden sonra foruma girmem 6 ay boyunca hadi herkese basarilar. Golge, mehmet basarilar. arkadaslarima basarilarr.

Luciferr

Dük
10 gun klasık için fazla bi süre. 1 e 1 hızdakı 27 de bile haftada 1 op duzenlıyoruk. Klasıkte ise özellikle c1 deki pusulanın basarısı, daha askerler köye donmeden op sirküleri cekılırdı. Klasıkte 3 ila 5 gunde bir klan dzenli oplar duzenlerse işleri cok cok kolaylasır. Gölge gelicekse mehmet abinin işlerinin yogun oldugu sırada klanı muhakak birine emanet etmeli, w27 dekı yavas tempoda oynarlarsa işleri cok zor.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
@tafarel batu

Dediklerine katılmıyorum. Klasik dünya anlayışı böyle bir şey değil. İnşallah biz girme kararı alırsak nasıl olduğunu göstermek için elimizden geleni yapmaya çalışıcaz. Ben tr klasiklerinde çok oynamadım. 1 ay Hasan'larla klasik 3 oynayıp hesabı devretmiştim. Tribal'de oynadım ama tribal'le buranın klasik dünyaya bakış açısı biraz farklı.
---
10 - 15 günde 1 operasyon demişsin. Hasan 5 demiş. Ben bahsi biraz daha artırayım, haftada en az 2 operasyon yapmazsan iş sakata gelir.

+ Bana göre klasik dünyada sayının zerre önemi yoktur. 200 kişilik ekibin mi var ? Mesaj attığında 1 saat içinde düzenli dönüş yapan ve ordularını istediğin gibi yönlendirebildiğin oyuncu sayısı 20 mi ? O zaman ekibin 20 kişidir. Gerisi safi zarar. Klasik'te 3 şey bana göre önemli.

- Harita konumu - Yöneticilerin becerisi - Hızlı oyuncuların operasyonlardaki becerisi
---

Klasik tecrübemiz çok fazla yok. Fakat yine ben klanlar.org oyuncularına açık çek yazıyorum. Harita konumu üstünlüğü de sizin olsun. Bu ekibi az çok tanıyanlar istese 4 bölgede de klan kurup en az 2 tanesini banko ele geçirebilecek yeterliliğe sahip olduğunu biliyor. Ama ben inatla tek bölge başlamak için direticem. Gerekirse 1'e 3 kalıp zorlanalım. Gerekirse yıkılalım. Klasik oyunculuğun sınandığı yer zaten. Ben klasiğe dünya kapatmak için giriş yapmıyorum. Ya eze eze, zorlanarak kapatırız ya da 0 puanı görür gideriz.

@bolubjk

Mehmet insan ömrü 70 yıl hadi bilemedin 100 olsun. 3 ayımızı gece gündüz kapanıp oyun için harcayacağız. Bari değsin istiyorum kardeşim. Burada sırf dünya kapattım diyebilmek için birileri gelip abuk subuk stratejiler belirlemesin. Fair play çerçevesinde oyun olsun. Hani böyle uzun uzun yazıyorum, yazmaya da devam edicem. İnsanlar görsün. Tam uymasalar bile etkilenirler, en azından bu çocuğun diline düşmeyelim der biraz daha usturuplu bir sistem kurarlar :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ulan girmem dedimde yazayim bari :D samet bak o dedigin olsa keşke olsa. hani olsa dükkan senin derler ya aynen oyle. olsa dükkan senin ama tek klanla olacagini sanmam. ama tabi elit oyuncularla cok iyi yerlere gelinir kita kapanir. ama kita savaslarinda ya bozulur yada gercekten dirayetli olarak kita savaslarini kazanirsiniz. ancak son savaş a çok zor girersiniz. reel hayattan kopmak demek olur. diger dediklerin dogru :)

klasik 4 te bana 5 gunde 1 yapilan oplari yazin gari :D ama gercektende haklisiniz o zaman. 3 5 gunde 1 olsun yapilacak oplar :D
yazmayin lan daha :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Tek başıma başlıyorum, samete oyunu bıraktırana kadar savaşacağım :)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
dr um muratım atakan c4 başında hesap silmişti demi ama sonra içimizdeki hesaplarda hortlamadımı sen rahmicanıma söle atakan zaten var diye tereddütü olmasın tt2

ekürin tutkumu ? başımın üzerinde yeriniz var her daim biliyon inş. pusula kurulursa yine yeniden birlikte daha iyiye deriz :D

Yep, Tutku'yu ikna edip bir ihtimal 3-4 kişi ile birlikte giriş yapacağız, ortalığı boş bırakmaya niyetimiz yok bu kez :)
Ya dedim ben hangi taşı kaldırsak altından atakan çıkıyor burada da rahat durmaz gel sen diye ama okulu öne sürünce hiçbir şey diyemedim, bitirsin artık oda :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Eyvallah batu sende güle güle git gel inşallah
Oğuz w27 de 5 de 1 performansımız bile yeterliydi, her dünyanın kendine has özellikleri var malum orada bazı bi kaç kritik an dışında hızlı realsiyon vermemize gerek yoktu işler gidiyordu çünkü bir şekilde
Burada bakalım görücez ne yapabilicez

Alarm ve bizim dışımızda katılan ekip yok mu şimdi
Pusula ve croza eminin ekip ne durumda:)? Biraz dedikodu yapalım:)

DeletedUser58112

Ziyaretçi
Eyvallah batu sende güle güle git gel inşallah
Oğuz w27 de 5 de 1 performansımız bile yeterliydi, her dünyanın kendine has özellikleri var malum orada bazı bi kaç kritik an dışında hızlı realsiyon vermemize gerek yoktu işler gidiyordu çünkü bir şekilde
Burada bakalım görücez ne yapabilicez

Alarm ve bizim dışımızda katılan ekip yok mu şimdi
Pusula ve croza eminin ekip ne durumda:)? Biraz dedikodu yapalım:)

eminde başlıgı açmış kaybolmuş :) bakalım kral katili neler yapacak :) inş güçlü klanlar gelirde bol savaşlı zevki bir dünya olur keyifle takip ederiz bizde :)[/B]

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Hangi klanın önce gitmesini istiyorsanız o klanda başlayım tt2

DeletedUser13497

Ziyaretçi
Yep, Tutku'yu ikna edip bir ihtimal 3-4 kişi ile birlikte giriş yapacağız, ortalığı boş bırakmaya niyetimiz yok bu kez :)
Ya dedim ben hangi taşı kaldırsak altından atakan çıkıyor burada da rahat durmaz gel sen diye ama okulu öne sürünce hiçbir şey diyemedim, bitirsin artık oda :)

senle tutku geliyosa tamamdır ekstra 3/4 kişi tadından yenmez :D

rahmicanımın okulda bi bitmedi ya :((
gelsin kasmaz varlığı yeter diycemde oda gelse rahat durmaz :(