Server Kapanış

• Konuyu başlatan DeletedUser57968
  • Başlangıç tarihi

Lloyd

Casus
mayısı bilmem ama benden ufak bir tüyo :)

yeni bir dünya açıldı buda demek oluyorki kapanışı garanti gibi görünen bir dünyanın ufak tefek formaliteleri öne alınabilir :)
(ama tabii bu benim şahsi hissiyatım hemen heyecan yapılmasın)

QuickSilver*

Baltacı
Aynı durumdayken classic 4'ün açılması için 3 ay bekletildi. Bu sefer c5 te erken açılacak gibi görünüyor hayırlısı olsun. Ama en azından aralık ayı falan beklenseydi iyi olurdu.

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Yakinda açılacak galiba ilk 3 sıralama açıklanmış :p

DeletedUser58112

Ziyaretçi
bundan ki classiclerde oynıcak arkadaşlara ekiplere başarılar dilerim

DeletedUser47380

Ziyaretçi
kasım ortalarında açılır diye düşünüyorum, 2 dünyanın arasına 1 klasik sokarlar diğerini öyle açarlar :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
daha geri sayım başlamadı dünyanın yaşı dolmadı w31 yeni açıldı bir yanlışlıkmı yapıldı acaba diye düşünüyorum

ayrıca resetlenen dünyalarda c3 neden yok

Pusula c3'te savaşmaktan bitap düştü, dünya erken kapatılmadı. Kaç tane hesap silindi yok yere.

C4'te savaş olmadı, erken kapatıldı.

DeletedUser13497

Ziyaretçi
her 2 dünyada da oynamış biri olarak sonuna kadar katılıyorum selami sana
bu kararı asla adil bulmuyorum c3 te biz yüzde 90 felan yapmışken yeni dünya açılmış biz bekletilmiştik burda daha dünyanın yaşı dolmadı :((
oynayaca ekiplerinde beklemediği bir tarih nasıl olacak bekleyelim görelim

DeletedUser47380

Ziyaretçi
standart bi dünya açıldıktan sonraya atsalar klasik çok geç kaldı denir abla o yüzden iki standart dünyanın arasına sıkıştırmayı planlıyorlar büyük ihtimal ki en mantıklı olanı budur diğer türlü uzadıkça bitimi yaza yaklaşır yaz aylarında da klasik oynanmadığını c4 de görmüş olduk :)

DeletedUser13497

Ziyaretçi
hasancım c4 ü yaza kadar uzatanda onlardı biz bitirdik kapatın diye kendimizi parçalamıştık :))

bizi bırak klasik oynamak isteyen arkadaşlar da foruma akın etmişti herkes isyanları oynadı ya :))

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bence vardır bi' bildikleri. sonuçta belirli bi' takvimleri var. her neyse, iki - üç haftaya açılırsa katılan ekip sayısı da tatmin edici olur kanımca.

DeletedUser13497

Ziyaretçi
sıralama açıklandığına göre bi kaç hafta değil bi kaç gün içinde kapatılcak

DeletedUser51239

Ziyaretçi
C3 geç kapanmasının sebebleri ni bi ara Mayıs açıklamıştı zaten beklenmeyen şekilde bitti o dünyada anti hesap silecegini tahmin edememistiler kapanması en uzun süren clasic olarak tarihe geçti herhalde 7 ah falan sürmüştü benim hatırladığım bu sefer kazanan zaten belli dünyada başka klan yok yüzde tamamlanmasına bile gerek yoktu aslında