Speed takimi sohbet (düşünce, eleştri ve tavsiyeler)

Lloyd

Mızrakçı
çağatay bence bi basamak daha yukarı basma yaş tahta falan var gibime geliyo :) hani harçlık yerine patates soyacakmışsın gibi bir his doğdu içime :)

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Gökhan abi sende dedeemiz sayılırsın yanlıs anlamada yani

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende mayısa destekleri için çok teşekkür ediyorum, her maç yanımızda aynı heyecanı bizimle paylaşıyor. Antrenman istediğimizde hiçbir zaman isteğimizi geri çevirmiyor. Stormdan öncesini hatırlıyorum da hiçbir admin burnundan kıl aldırmıyordu. En azından mütevaziliği bile yeter. Seviyoruz seni mayıs :)

egElif.

Milis
Biraz önce de skype'ta yazıyorum bunları kenara dedi. Yazması önemli değil de nası okuyacak acaba gözler de bozuktur o yaşta :d

Lloyd

Mızrakçı
istanbulda olanlar rakı balığı nezaman yapıyoruz çağatay hazır uzaklardayken :) rahmiyede kılçık resimlerini atarsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben çay içmeye varım :) rakı balığa da gelirim ama içmeyip mezeyi bitiren pisliklerden olmak istemiyorum :D

Lloyd

Mızrakçı
caduceus lütfen şu üstteki arkadaşları (**streetballer** ve -Shadowlord-.) banlarmısın rica ediyorum, yaşsal engellerim ile alay ediyorlar :)

Lloyd

Mızrakçı
kalp var sanırım kan pompalaması gerekiyor :) ben giderim boğaza mayısla sizede periscopetan canlı yayın yaparız artık bastonun olayım dede dersiniz :)