25 Ağustos :) MyrmidonS vs AnatoL

DeletedUser57090

Ziyaretçi
hhahaha klan sayısı ile oynamanın ilgisi var mı ya :DD
2 klan hepsi aktif oldugu sürece karşısında 10 klan olup pasif klan olsa bile yener onu :D

c3 te biz pusula olarak tüm dunyayala uğraştık , tüm kıtayla ilgilendik, her bir taraftan mis aralarına yetiştik vs..

ama yapılan arkadan planlar vs diğer klanların kendilerini bitirmesine sebep oldu, Pusula olarak yine biz kapattık :D

C3 hakkinda bilmedigin seyler var o yuzden savasmaniz yetti demeyin bunu da iyi belleyin o worldun seyrini degistiren iki oyuncu var.S

DeletedUser51239

Ziyaretçi
hhahaha klan sayısı ile oynamanın ilgisi var mı ya :DD
2 klan hepsi aktif oldugu sürece karşısında 10 klan olup pasif klan olsa bile yener onu :D

c3 te biz pusula olarak tüm dunyayala uğraştık , tüm kıtayla ilgilendik, her bir taraftan mis aralarına yetiştik vs..

ama yapılan arkadan planlar vs diğer klanların kendilerini bitirmesine sebep oldu, Pusula olarak yine biz kapattık :D

clasic 3 ile 4 mukayese bile edilemez.. Diplomatik hiç bi hamle şansı yoktu bu dünyada

DeletedUser17507

Ziyaretçi
C4 bitti şimdi de C3 lafını etmeye başlamış. Düzgünce tebrik etmek zor geliyor değil mi? C3 de tüm dünyaya karşı oynayıp kapattık, aynı şartlarda 3 gün dayanamayan adam gelmiş worldun seyrini değiştiren 2 oyuncu var diyor. Ben sana daha da azaltayım sayıyı, tüm worldun seyrini değiştiren tek adam Atakan'dı. Gereksiz yere Rahmi'ye hırs yaptırdı sonrasında da hem o dünyada hem bu dünyada ceremesini çekti.

DeletedUser57090

Ziyaretçi
C4 bitti şimdi de C3 lafını etmeye başlamış. Düzgünce tebrik etmek zor geliyor değil mi? C3 de tüm dünyaya karşı oynayıp kapattık, aynı şartlarda 3 gün dayanamayan adam gelmiş worldun seyrini değiştiren 2 oyuncu var diyor. Ben sana daha da azaltayım sayıyı, tüm worldun seyrini değiştiren tek adam Atakan'dı. Gereksiz yere Rahmi'ye hırs yaptırdı sonrasında da hem o dünyada hem bu dünyada ceremesini çekti.

Tamam sen sadece bu bildiklerinle kal boyle devam et.Rahmi de biliyor bu classigi kimin degistirdigini yorma kafani :).Amacım zedelemek degil bazı seyleri fakat sen sadece madalyonun arka yuzune bakiyorsun.Diger konu ben tebrik edecegimi ettim,once bir arastir gel hemen buraya cokbilmisler gibi atlayip tasalanma.Bak derdin ne bilmiyorum ama fazla uzatma.Benim dusuncem benim yazim senin zoruna gidiyorsa sadece saygi duyacaksin alttan alttan laf sokusturmicaksin işine geliyorsa.Yıldırıma git sor elimden geldigince efendiligimi bozmadım,karakterimden ödün vermedim sade ve sadece oyunuma baktım c3 te de oldugu gibi.

Seninld son tartismamin son mesajidir.İyi günler.

DeletedUser53352

Ziyaretçi

Adam sana laf bile yetiştirmiyor ki ne zoruna gitti de her yazında adama laf yetiştiriyorsun ? Bu kadar belli etme :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
worldün seyrini değiştiren tek klan GM klanıdır oyun yöneticilerine ve moderatörlerini tebrik etmek yeterli olur tebrikler anatol ^^

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bu dünyada oynadığım dostlarımın bende ki yeri hep ayrı olacak