25 Ağustos :) MyrmidonS vs AnatoL

DeletedUser

Ziyaretçi
:) Şimdiye kadar oyunda emek veren herkese teşekkür ederim, bu dünya bizim için buraya kadarmış. Oynamaya devam eden herkese kolay gelsin.

DeletedUser57090

Ziyaretçi
ne yapıcan benim hangi hesapta oynadığımı :D sen nick söyle ben gelir uğrarım :D

bayram'ın hesap profiline bakarsan görürsün mesela

Ben de diyorum ki ali beni yıldırım biliyor.Bir çoğunu ben yazdım fakat bilende biliyor ki anatol savaşı başladığinda hesabı devrettim öz abime bunu hilmi abi de biliyor kendal da biliyor hatta butun myrmidons ekibi de biliyor....Anatol hakkında polemikte yaratmak degil.Yıldırım iyi bir kisi yuzune de söyledim,bu worldde taniyipta sevindigim kisilerden ve bir keza tanimis olup kisiligini yok sayan insanlarinda cirip ciplak yuzunu gordum.Neyse ali siz profilimdeki yazıları ustunuze aliniyorsaniz.Bunu bir de gidip zecix hesabinin asıl sahibine sorma hakkı taniyabilirsiniz.Raidcalla gelirseniz eger.
MyrmidoN's oyuncuları karakterinden ödün vermeyen bir klandandir.Eğer o imaji zedeleyecek harekette bulunan kisi can ciger kuzu sarmada olsa,agzima geleni de söylerim kimse de gıkını cikaramaz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayram işin iç yüzünü tam bilemem ama savaşıyorsak o tarz yazılar yazılmamalı savaş yapıyorsak etik bir hareket değil o yüz den bunu dile getirmek istiyorum altını çizerek de söylüyorum..

Sonuçta oyun oynuyoruz ve savaşıyoruz bu yüzden bu tarz polemiklerden classic de oynayan her oyuncu yada bütün klanlar uzak durmalı adil ve geyik (makara) yaparak iyi bir savaş çıkartalım..

yenilen klan yenen klanın tebrik eder, yenen klan yenilen klan'a iyi savaş verdiğiniz için teşekkür eder işlem biter bu kadar basit bayram :)

DeletedUser57090

Ziyaretçi
Bayram işin iç yüzünü tam bilemem ama savaşıyorsak o tarz yazılar yazılmamalı savaş yapıyorsak etik bir hareket değil o yüz den bunu dile getirmek istiyorum altını çizerek de söylüyorum..

Sonuçta oyun oynuyoruz ve savaşıyoruz bu yüzden bu tarz polemiklerden classic de oynayan her oyuncu yada bütün klanlar uzak durmalı adil ve geyik (makara) yaparak iyi bir savaş çıkartalım..

yenilen klan yenen klanın tebrik eder, yenen klan yenilen klan'a iyi savaş verdiğiniz için teşekkür eder işlem biter bu kadar basit bayram :)

Bu is fazla uzadı.İc yüzü veya gerceklikler arasında dağlar kadar fark var.Benim yaptigim hareket bizzat mikaile hitabendir.Klanina psikolojik bir baskı yaparak anatole gecmeyeni hakkini helal etmemesi ayrica takdire şayan bir hareketti.Durumu abartmiyorum :) o derece düşmesi beni üzdü.KO klanlarınin yaptiklarini dokmicem dedigin gibi neticesin de oyun oynuyoruz ama myrmidonsu dagittik parcaladik derse biri Klanim da biliyor ki sımarırsam neler yapacagimi hicbiriniz tahmin edemez....Yildirim onemli bir faktör bu olay da o yuzden sadece izledim ve sonuclarini yazmicam.

Herkesin tek istedigi saygi cervevesinde bir savastir ali.Ben yıldırımi tebrik edecegim bu konu da o yuzden kimse sikinti yapmasin ama sadece yildirimi kodan gecenler antiden pokeden veyahut tropadan ben sadece yildirimi tebrik ederim.

Su zamana kadar sustum arka planda kalmayi tercih ettim birakta biraz dilim derdini anlatsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayram ne olursa olsun her oyuncu hata yapar yada her oyuncu denilmiyecek sözler yada laflar söylüyebilir biz oyun oynuyoruz kişilik testi vs yapmıyoruz..

KO içinde olanlar açıkcası beni irdelemez onların iç işlerine karışma gibi bir sebebimiz yok başkanları öyle birşey söylemişse bir sebebi vardır elbet ona neden dediğini soramayız da tabi..

şuan Anatol ile Myrmidons klanları savaşıyor biz isteriz ki adil ve saygı - sevgi çerçevesinde savaş olmadı kısası profilde yazılan o yazılar gerçekten üzücü bir durum yazılamaması ve silinmesi taraftarındayım..

Ben oyunuma bakarım Bayram. Etliye sütlüye karışmam kim ne yaparsa yapsın klanın stratejisi ne ise ona göre hareket ederim gerisi beni ilgilendirmiyor açıkcası..

DeletedUser57090

Ziyaretçi
Bayram ne olursa olsun her oyuncu hata yapar yada her oyuncu denilmiyecek sözler yada laflar söylüyebilir biz oyun oynuyoruz kişilik testi vs yapmıyoruz..

KO içinde olanlar açıkcası beni irdelemez onların iç işlerine karışma gibi bir sebebimiz yok başkanları öyle birşey söylemişse bir sebebi vardır elbet ona neden dediğini soramayız da tabi..

şuan Anatol ile Myrmidons klanları savaşıyor biz isteriz ki adil ve saygı - sevgi çerçevesinde savaş olmadı kısası profilde yazılan o yazılar gerçekten üzücü bir durum yazılamaması ve silinmesi taraftarındayım..

Ben oyunuma bakarım Bayram. Etliye sütlüye karışmam kim ne yaparsa yapsın klanın stratejisi ne ise ona göre hareket ederim gerisi beni ilgilendirmiyor açıkcası..

Ali oyun da olsa karakter gerek önce.Bak ben bu sözü hep söylerim w1den yana.Ben kisilige cok ama cok onem veririm.Anatol klanlari hakkinda yazi yazarsam ilk gider yildirima soylerim.Ben kimseye kötülük etmedim kimsenin de günahına girmedim.Kim ne dediyse yapalim edelim ortak yolu bulan adamım en buyuk ornekleri osman abim ve yildirim biliyor.

Herkes oyununa bakacak tabii ki de fakat mikailin bana edebi ogretmesi icin karakterine bakacak ki.Sonra gelip benim klanimin adina agzina alsin.Su saatten sonra dil bilgisi ogretecek degilim,kimin zoruna gitmissek maydonoz olmus bu klanin ismi ama biri artik buna dur demeli

Karakterine önem vermeyen adam benim gozumde siralamasiyla degil kisiligiyle kalir.Ben durumu lanselemiyorum.Gerektigi zaman yildirima gidip olaylar carpitarak anlatip bana gelip anatolu kotuleyen adam var karsim da oyun bitti benim icin sadece o adamin bu worldde soluk almasi beni cok ama cok sinirlendiriyor.

Su saatten sonra yildirimida tebrik etmis bulunmaktayim herkese kolay gelsin

Darbe34-Hesap Sil.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayram ben sana kötü bir söz söylemiyorum yanlış anlama ben oyunu temiz şekilde oynamak için bunları yazıyorum kişilerin yada şahısların ne yaptığını bende görebiliyorum sonuçta yıllardır bu oyunu oynuyoruz.

kimse birbirinin yüzünü görmeden sadece konuşmalarda onun karakter ve kişiliğini ölçemez tabiki de fakat oyunun verdiği stress, oyunun verdiği dünyayı kapatma hırsı ile yapılan şeyler bunlar her dünya da karşılaştığım bir davranış biçimi bu zaten..

Hesap silme devam et savaşını yap bayram..

DeletedUser51239

Ziyaretçi
hayırlı olsun şimdiden dünya anatol klanlarina bu saatten sonrası çok ilginç olacak ama 4 klandan 1 klana dusunmelisi nasıl gerçekleşecek merak konum çok sıkıcı bi dünya izledim :)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Çok mu komiksin :) özgüvene bak ben ortamı germek istemiyorum zaten arada kalan bir oyuncuyum cok derdin varsa buyur gel köyüme.İmzamda yazıyor hesabım.

Allahım tavırlara bak sanki tek basına bir klan :).Sakın kasma nolur kasma diyorduk biz de hay Allahım.Yıldırımı sevdigimden ses cikarmiyorum.Bu nedenle classicte adam gibi de oyun oynamadim.Ama sen kasacaksan geliriz elbet merak etme.

Ne öğrenmiş oldun, büyük lokma ya büyük laf söyleme. Daha yeni başlamıştım oysa bilsem böyle yapacağınızı hiç gelmezdim.

QuickSilver*

Baltacı
Ne öğrenmiş oldun, büyük lokma ya büyük laf söyleme. Daha yeni başlamıştım oysa bilsem böyle yapacağınızı hiç gelmezdim.

Sen nasıl bi türsün ? Şu c4 başlığında bi tane düzgün cümleni görmedim. He babuş sen yıktın bütün klanları parçaladın ve kapatıcan dünyayı hadi şimdi işine gitmiyorsa gücüne olmuyorsa tatile git.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
alt klan sayıları arttıkça oyunda tat tuz kalmadı, anatole başarılar keşke savaşın ve klasik dünyanın zevkini alarak kapanan bir dünya olsaydı

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Sen nasıl bi türsün ? Şu c4 başlığında bi tane düzgün cümleni görmedim. He babuş sen yıktın bütün klanları parçaladın ve kapatıcan dünyayı hadi şimdi işine gitmiyorsa gücüne olmuyorsa tatile git.

Sizin gibilere karşı fazla bile saygılı davrandım. Forumunuzda ağza alınmayacak laflar edip, gelip burada tanımadan etmeden ahkam keserseniz yenilgide de susmasını bileceksiniz. Şimdi gidin hesap silmenize bahaneler üretin.
Ben hiçbir başarıyı sahiplenmedim, aksine K.O savaşında da bu en son savaşta da hiç katkım olmadı sadece izledim. Şükür tanıyanlar biliyor beni dünya kapatmak gibi derdim de olmadı hiç. Bu dünyada başarı elde edildiyse gece gündüz demeden çalışan yönetim tayfasınındır.

DeletedUser57090

Ziyaretçi
Bayram ben sana kötü bir söz söylemiyorum yanlış anlama ben oyunu temiz şekilde oynamak için bunları yazıyorum kişilerin yada şahısların ne yaptığını bende görebiliyorum sonuçta yıllardır bu oyunu oynuyoruz.

kimse birbirinin yüzünü görmeden sadece konuşmalarda onun karakter ve kişiliğini ölçemez tabiki de fakat oyunun verdiği stress, oyunun verdiği dünyayı kapatma hırsı ile yapılan şeyler bunlar her dünya da karşılaştığım bir davranış biçimi bu zaten..

Hesap silme devam et savaşını yap bayram..

Ali bu oyunun duzelecegi varsa da oyuncularin degisecegi yok :) ya harbiden bazen yasinin kalibi olamayanlar var ben sadece guluyorum.Komik olduklarini zannetmiyorlar mi bitiyorum...

Ali oyunun icine girince benligini kaybeden insanlari gordukce beni de oyundan soyutluyorlar...Gram efendi gibi oynamaktansa o elemanlara cirkeflik yapacagim.

Hesap sildedir fakat eger bir dusunce varsa bizimkiler de her zaman arkalarindayim cunki beni ben yapan hilmi abidir,kendaldır,sus ve oynadır,kissmeedir,belescidir,lord usakli64,gordon gekko serdar abim,ankara297 furkandır,tek kasarli tostum egemendir,michaelengelo onur,belesci furkan abim,sentius sevda ablam,hacistein06 semih ve sayamadigim kim varsa ayagina agzina ellerine saglik.Bu worldde istedigimiz ritmi tutturamadık fakat bilmeleri gereken tek sey tecrube edindik ekibimizce umarim nice classiclerde daha saglam ve daha dogru kisileri muhattabimiz ederiz...

MyrmidoN's klanları misyonunu tamamlamıstır.Simdi kim gelip bir seyler zirvalayacaksa zirvalayabilir.

İyi aksamlar.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Birbirinize karşı üsluplara dikkat edin. Forum kuralları içerisinde devam ediniz.