25 Ağustos :) MyrmidonS vs AnatoL

egElif.

Baltacı
Çok mu komiksin :) özgüvene bak ben ortamı germek istemiyorum zaten arada kalan bir oyuncuyum cok derdin varsa buyur gel köyüme.İmzamda yazıyor hesabım.

Allahım tavırlara bak sanki tek basına bir klan :).Sakın kasma nolur kasma diyorduk biz de hay Allahım.Yıldırımı sevdigimden ses cikarmiyorum.Bu nedenle classicte adam gibi de oyun oynamadim.Ama sen kasacaksan geliriz elbet merak etme.

La bayram bu oyunda kışkırtılmaması iki insan vardır 1. sini biliyorsun 2. sine niye bulaşıyorsun la :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
bayram çık sahneden boşver oyunu serdar abinin yanına ne zaman gidiyoruz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
beyler :D BEN K@HR@M@N dosta düşmana selam olsun la :D myremidons :D kazanıcak olum anatol fıss

egElif.

Baltacı
O kadar iyiyse dediğin adam psikopat la başına bela aldın bayram :D harbi kasmıyodu çocuk :)) yok daha istanbul işi gerçekleşmedi staj falan var şimdi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
k.o dagıldıgı gun dunya kapandı zaten halen neyi tartısıyorsunuz ki :D

anatolun dızının dıbınde son 2 ye kaldınız tesekkur edıp sıl yapacagınıza su konusmalara bak.

umarım sızden tek bır oyuncuyu almadan kapatır anatol dunyayı

DeletedUser

Ziyaretçi
k.o dagıldıgı gun dunya kapandı zaten halen neyi tartısıyorsunuz ki :D

anatolun dızının dıbınde son 2 ye kaldınız tesekkur edıp sıl yapacagınıza su konusmalara bak.

umarım sızden tek bır oyuncuyu almadan kapatır anatol dunyayı

Bu mesajları hatırlatırım sana .. Unutma

DeletedUser43364

Ziyaretçi
adamların hası mikail de savaşa gelmiş yine nickte virgül nokta yıldızı unutmamış yakında klavyede harf kalmaycak:)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Yan çizmeler başladı yavaştan 4 klan birleşip dünya kapatıyorlar, yok mirmidon vs asd+qwe+rty+uıo diyerekten. Keşke savaş başlamadan önce dile getirdiğiniz saygı kavramını koruyabilseydiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
şu mirmidon klanlarında ki üyelerin saygılı olması gerekiyor üye profillerini bir zahmet değiştirin de en azından karşılıklı saygı çerçevesinde karşılıklı savaşalım..

DeletedUser46733

Ziyaretçi
4 klan birleşimi değil mi ben mi yanlış biliyorum :) ?

DeletedUser

Ziyaretçi
anatol tatar dan kopanlar tarafından kuruldu..

anatol bünyesine ko dan 15 20 kişi poke ve tropa dan da belli başlı kişiler geldi

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Bak kendi ağzın ile söylüyorsun bir saygısızlık yok