25 Ağustos :) MyrmidonS vs AnatoL

DeletedUser

Ziyaretçi
Umduğumuz ekipler kalmasa da dünyada..Her iki ekibe de başarılar..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hasanım bir derdin mi yavrum? :)

bayram sizin başkanın benim her yorumu yanlış anlıyor :) benim derdim olsa anatolden bir hesap alır savaşmaya gelirim çeşitli ayak oyunlarına girmem oyunları bozmaya çalışırım biliyosun. :)

DeletedUser46142

Ziyaretçi
Açık yazılması istendiyse öyle yazalım, K.O. karşısında bile zor durumda kalan bir klan Anatol gibi işsizler ordusu ( klasik canavarları ) bir klanla savaşarak en fazla 1 ay dayanabilir. O kadar bile süreceğini zannetmem sadece ellerinde baya bir savunması falan olup tüm köyleriyle savunmaya çekilirlerse böyle bir ihtimal var.

Öte yandan yine 1-2 bukalemun bulunur da savaşta ters bi hareket yapılırsa bu hareketin büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Ama her zaman diyorum ortada bi durum var sibel abla hangi klandaysa o dünya klasikleri kapatıyor bunu gözden kaçırmayın. tt2

hahahahah Sibel abla demişssin de Hasan olay bende mi bitiyor :)

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Myridons kolay kolay les edeceğine inanmıyorum kendali faktörü var bide bakalım uzaktan izlemesi çok sıkıcı oldu bu zamana kadar dünyayı artık biraz heyecan gelecek gibi dünyaya bakalım 2 ekibe de başarılar

DeletedUser2758

Ziyaretçi
yazık... belirlenen saatten önce alımlar başladı karşıdan ,,

sorsan biz öyle bilmiyorduk deyip çıkarlar işin içinden...

Anatolun üstüne türlü türlü oyun oynayanlar içerden ya da dışardan bir gün hesabını verir elbet

DeletedUser57090

Ziyaretçi
yazık... belirlenen saatten önce alımlar başladı karşıdan ,,

sorsan biz öyle bilmiyorduk deyip çıkarlar işin içinden...

Anatolun üstüne türlü türlü oyun oynayanlar içerden ya da dışardan bir gün hesabını verir elbet

Yıldırım konusacagiz...

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Her taşın altından da nemesis çıkmıyor mu, hiç şaşırtmadı ya :) Neyse bugüne kadar beklediğimiz hataydı Yıldırım, bunlara fazla bile tolerans gösterdin. Hadi bakalım iyi olan kazansın bundan sonra. Bende hesap silmeyi düşünürken yeni bir amaç edindirdiniz, bizde oynayalım artık.

DeletedUser57090

Ziyaretçi
Her taşın altından da nemesis çıkmıyor mu, hiç şaşırtmadı ya :) Neyse bugüne kadar beklediğimiz hataydı Yıldırım, bunlara fazla bile tolerans gösterdin. Hadi bakalım iyi olan kazansın bundan sonra. Bende hesap silmeyi düşünürken yeni bir amaç edindirdiniz, bizde oynayalım artık.

Sen ne sacmaliyorsun la

DeletedUser46142

Ziyaretçi

aynen oyun zamanı geldi artık Doktorumm :)

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Sen ne sacmaliyorsun la

Fok balıkları diyorum çok yalnız.
İnsanı zorla oyuna başlatıyorlar Sibel görüyorsun :) Ben ne güzel rahat rahat ders çalışacaktım ama durmuyorlar ki neyse 1 ay daha erteleyelim bakalım.

DeletedUser57090

Ziyaretçi
İnsanı zorla oyuna başlatıyorlar Sibel görüyorsun :) Ben ne güzel rahat rahat ders çalışacaktım ama durmuyorlar ki neyse 1 ay daha erteleyelim bakalım.

Çok mu komiksin :) özgüvene bak ben ortamı germek istemiyorum zaten arada kalan bir oyuncuyum cok derdin varsa buyur gel köyüme.İmzamda yazıyor hesabım.

Allahım tavırlara bak sanki tek basına bir klan :).Sakın kasma nolur kasma diyorduk biz de hay Allahım.Yıldırımı sevdigimden ses cikarmiyorum.Bu nedenle classicte adam gibi de oyun oynamadim.Ama sen kasacaksan geliriz elbet merak etme.

DeletedUser46142

Ziyaretçi

hahaha kendi kuyularını kazıyorlar hiç de farkında değiller :DD

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakın yıldırım haric geri kalanı ile sohbetim yok . Gerekli sebepleri acıkladım . Durumları kendisi size acıklar bilmeden insanları karalamayı seviyorsunuz . Önce kendi oyuncularınızın yaptıgından haberdar olur .