Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser39300
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52944

Ziyaretçi
O taraklarda bezim olmadığından ilgilenmiyorumm :) Söylersen aydınlanıcam :)

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Azman dede bırak bunları :) boşver burdan yazarak laf anlamıyor bu arkadaşlar :) yazdığı adamlar kendi klanındaydı hesap çalındığından sonra bile :) hala buraya gelip bizi karalıyorlar ayıptır.

DeletedUser52019

Ziyaretçi
ağlayacaksanız oynamayalım ya :)
varsa deliliniz şikayet edin oyun yöneticilerine
yoksa deliliniz susun

hesap çalma o kadar basit değil bi kere
epostanı bilecek ya da şifreni bilecek

kimse kendi hatalarının suçunu başkasına atması
hesabı çalınanda kendisinin de hatası vardır

niye gaddar veya seninki çalınmıyor
başka oyuncular değilde onlar

DeletedUser52019

Ziyaretçi
atın o çalınan hesapları yoksa beleş toplamış oluyoruz da :d

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Bizdede kafa oyunculardan kaç kişi ban yedi gelip yazdık mı buraya ? He ? Bu kalite farkıdır arkadaşlar kalite farkıdır :) geçin bunları

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Azman dede bırak bunları :) boşver burdan yazarak laf anlamıyor bu arkadaşlar :) yazdığı adamlar kendi klanındaydı hesap çalındığından sonra bile :) hala buraya gelip bizi karalıyorlar ayıptır.

Bak canım benim . Hesaplar çalındı dediğimiz, hesap adamın eline geçmiş sağa sola sövmüş hesabı tekrardan aldıktan sonra süresiz ban ile karşılaştık .

Adamın gayesi zaten hesabı alıp oynamak değil . Süresiz ban yedirtip oyuncu düşürmeek . Anlamak istemiyosunuz heralde ağzımı bozdurcaksınız .

DeletedUser52019

Ziyaretçi
Bak canım benim . Hesaplar çalındı dediğimiz, hesap adamın eline geçmiş sağa sola sövmüş hesabı tekrardan aldıktan sonra süresiz ban ile karşılaştık .

Adamın gayesi zaten hesabı alıp oynamak değil . Süresiz ban yedirtip oyuncu düşürmeek . Anlamak istemiyosunuz heralde ağzımı bozdurcaksınız .

03.07.14, 17:38 #61
DiazDizzy DiazDizzy çevrimdışı
Banned
Katılım Tarihi
Jun 2014
Postlar
346
İsmin Mustafa heralde. Hesabı 2-3 hafta önce sen devraldın sanırım. Bu hesabın asıl sahibi almış olmaya geri. ?

Aynı zamanda Hesabın çalınmış tamam kuyruk acın var ama milletide suçlayamassın. Atarsın Ticket'ını cevabı beklersin yapabikeceğin hiç bişey yok . Hesabı devraldığını adamı tanıyosan e-mail le kurtarırsın

bu mesajını umarım hatırlarsın

DeletedUser52944

Ziyaretçi
ağlayacaksanız oynamayalım ya :)
varsa deliliniz şikayet edin oyun yöneticilerine
yoksa deliliniz susun

hesap çalma o kadar basit değil bi kere
epostanı bilecek ya da şifreni bilecek

kimse kendi hatalarının suçunu başkasına atması
hesabı çalınanda kendisinin de hatası vardır

niye gaddar veya seninki çalınmıyor
başka oyuncular değilde onlar

Senin kafanıda yaşamak istiyorum .

Bunu kaç kere daha söyliycem bilmiyorum ama hepinizde ayrı ayrı yazmaktan bıkmadınız aynı şeyleri . Bak kardeşim,abicim hesabı siz çalmadınız , bizde çalmadık ? Kim çaldı o zaman bu hesabı worldde sizden bizden başka kimse varmı ? Bizde kendi kendimize fantezi yapmayacağımıza göre tek seçenek kalıyor . O seçenek nedir sana soruyorum ? :D

DeletedUser52019

Ziyaretçi
Senin kafanıda yaşamak istiyorum .

Bunu kaç kere daha söyliycem bilmiyorum ama hepinizde ayrı ayrı yazmaktan bıkmadınız aynı şeyleri . Bak kardeşim,abicim hesabı siz çalmadınız , bizde çalmadık ? Kim çaldı o zaman bu hesabı worldde sizden bizden başka kimse varmı ? Bizde kendi kendimize fantezi yapmayacağımıza göre tek seçenek kalıyor . O seçenek nedir sana soruyorum ? :D

ticket açın görelim kim çalmış ortaya çıkar

DeletedUser52944

Ziyaretçi
03.07.14, 17:38 #61
DiazDizzy DiazDizzy çevrimdışı
Banned
Katılım Tarihi
Jun 2014
Postlar
346
İsmin Mustafa heralde. Hesabı 2-3 hafta önce sen devraldın sanırım. Bu hesabın asıl sahibi almış olmaya geri. ?

Aynı zamanda Hesabın çalınmış tamam kuyruk acın var ama milletide suçlayamassın. Atarsın Ticket'ını cevabı beklersin yapabikeceğin hiç bişey yok . Hesabı devraldığını adamı tanıyosan e-mail le kurtarırsın

bu mesajını umarım hatırlarsın

Bu postum tam 1 sene öncenin postu olduğu için konu neydi nasıl geliştiğini hatırlamadığım için cevap veremiycem .:)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ya abdi sen aglamazdin sende diger uyelerinize benzedin aglamaya baslamissin kardesim.elinde bir delil bir isimyok gelip burda atip tutuyosun. Kusura bakmada siz hesap sifrelerinizi o... Karilar gibi herkese acarsaniz sonucu bu olur. Once kendi sifrelerinize sahip cikinki gelip burda masum rolu oynayarak aglamayin.

Arada bir girip ne varmış ne yokmuş diye bakan adamlara laf anlatmak istemiyorum. Zaten sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorum . Kıt olmayan birisi anlamıştır , arkdaşlarına sor anlatsın sana durumu .

DeletedUser

Ziyaretçi
canım sen klanın avukatı mısın :D benzeri bi cevap gelmişti bize de zamanında ÇOK DEĞERLİ GOLİATH dan :D hani nerde bu ceza alan oyuncular yahu onlar anlatsın onlar konuşsun da bi ak koyun kara koyun cıksın meydana :D:D ama yok oyle bi hesap sahibi olmadığı için avukatlık kısmı sana kalmış.

Son olarak hiç bişeyden haberim yok diyosun, o zaman sen bu AGE klanları için fazla namuslu şereflisin yada ....

DeletedUser52944

Ziyaretçi
canım sen klanın avukatı mısın :D benzeri bi cevap gelmişti bize de zamanında ÇOK DEĞERLİ GOLİATH dan :D hani nerde bu ceza alan oyuncular yahu onlar anlatsın onlar konuşsun da bi ak koyun kara koyun cıksın meydana :D:D ama yok oyle bi hesap sahibi olmadığı için avukatlık kısmı sana kalmış.

Son olarak hiç bişeyden haberim yok diyosun, o zaman sen bu AGE klanları için fazla namuslu şereflisin yada ....

Kafası güzel bi kardeşimiz daha . Abi nolur benide ez diye yalvardığına şahitsiniz .

Hiç bişeyden haberim yok diye nerde yazmışım ilk bu cevabımı alabilirmiyim ?

Namus ve şeref hiç ağzına yakışmıyor , hatta yakışmadığı gibi nerde kullanacağınıda bilmiyorsun . Çünkü bi iki kelimedende bi habersin.

Ha bide şu sondaki noktalı yerleride doldurursan sevinirim :) Korkak şeyler sizi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arada bir girip ne varmış ne yokmuş diye bakan adamlara laf anlatmak istemiyorum. Zaten sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorum . Kıt olmayan birisi anlamıştır , arkdaşlarına sor anlatsın sana durumu .

Sormami gerektirecek bisey goremiyorum burada.hesabina sahip cikamayan bir klanin agladigini goruyorum o yeter. Arada bir girme sebebimde foruma her girdigimde iki sey goruyorum.1. Si coluk cocugun burda surekli umutsuz bir sekilde respawni yikacaz demesi.2.side bazi beyinsizlerin basarisizliklarini surekli burada aglayarak veya camur atarak kabullenememesi.

DeletedUser52019

Ziyaretçi
Side 1:
Tribes: RSPAWN, R$PAWN, RSP@WN, R$P@WN, V@HSET, VAHSET, V4HSET, VHST3
Side 2:
Tribes: AGE, AGE01, AGE02, AGE03, AGE04, AGE05, AGE06, AGE07, AGE08, AGE09, AGE10, BARBAR, TELLİ, TELLİ2, Telli3

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 870
Side 2: 1,820
Difference: 950

chart

Total conquers against opposite side:

Side 1: 266
Side 2: 455
Difference: 189

chart

Points value of total conquers:

Side 1: 8,206,718
Side 2: 16,152,629
Difference: 7,945,911

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,677,568
Side 2: 4,939,936
Difference: 2,262,368

chart

son haftaki durum

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Kimse çıkıpta dememişki bu fark bi ara 1500 lerdeydi :) Diyorum ya arada bir girip çıkan adamlar gelmiş laf yapıyo siz gidinde abileriniz gelsin seviyesi düşük adamlara laf anlattığım için kendime kızıyorum şuan :)

Diğer savaş istatistiğinide paylaşırsanız sevinirim :)

DeletedUser54205

Ziyaretçi

İyide bize ne bundan. Şifrelerinizi herkesle paylaşmayın.
Şimdi benim şifrem sizde olsa elinize bir şekilde geçse hesaba girmeyecekmisiniz ?

Kaldı ki bu küfretme olayı da senden ilk duydum.
Anadolunun meşhur bi deyimi vardır
Eşeği önce sağlam kazığa bağlayacan sonra allaha emanet edecen

DeletedUser52944

Ziyaretçi
İyide bize ne bundan. Şifrelerinizi herkesle paylaşmayın.
Şimdi benim şifrem sizde olsa elinize bir şekilde geçse hesaba girmeyecekmisiniz ?

Kaldı ki bu küfretme olayı da senden ilk duydum.
Anadolunun meşhur bi deyimi vardır
Eşeği önce sağlam kazığa bağlayacan sonra allaha emanet edecen

Doğru diyosun sizene bundan ? Dürüst oyun oynamayı bilmeyen adamlarsınız . Bu sonuçta bir oyun ve bazı arkadaşlar oyunda bile karakterini en üst düzeyde gösterebiliyor , kaldıki reel hayatında bu insanlar nasıl yaşıyolardır sen düşün .

Senin şifren bende olsa ben girmem . Sen girersinki 'Sizde olsa girmezmisiniz ' diye bir cümle kalıbı kurmuşun .

Küfretme olayınıda ilk sen duymamışın sen hariç herkes biliyor :)

Neyse bu konu hakkında daha fazla tartışmayalım artık olan oldu . RSPAWN klanları zirvede bile olsa gözümde yerin dibindedir .

DeletedUser52019

Ziyaretçi
varsa oyun kuralları içinde problem oyunda adminlere şikayet edebilirsiniz
burda yazıp bişeyler ifade etmeye çalışmanız gerçekten hoş bi şey değil
hesap sahipleri gelip burda yazmıyor nedense
sana da cevap vermek istemiyorum artık