Muhabbet Köşesi

DeletedUser53283

Ziyaretçi
Kurallarımıza göre ceza veriyoruz, kafamıza göre değil. Bu kuralları da okuyor ve kabul ediyorsunuz. Bu yüzden de ceza alabileceğinizi biliyorsunuz. Kimse kimseyi kandırıp, iyi çocuk gibi görünmeye kalkışmasın. Bu üstü kapalı olsa bile amacı belli olan bir söylemdir. Şu lafları yazarken nasıl vicdanınız sızlamıyor? Hepinizin ablası, annesi, kızkardeşi, eşi ya da bir akrabası var. Size yapıldığında aynı hakaret yeri göğü inletiyorsunuz ama siz yaptığınızda biz hatalı oluyoruz. Kusura bakmayın ama biz buna izin vermiyoruz. Oyun ile ilgisi olmayan kişiyi sohbete dahil edemezsiniz. Bu kadar basit. Siz buna isterseniz diktatörlük deyin.

kuralları dediğiniz gibi siz koyuyorsunuz ve biz kabul edip oynuyoruz :)

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Mrstorm ben destgek ekıbıne sıkyaet edıyorum bırsey bulunmuyor ıhlalı acıklıyorum cezayı ben alıyorum .D ıtıraz edıyorum global yıyorum arkadasın dedıgı gıbı sız kural koyun bızde koyun gıbı oynuyoruz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mrstorm ben destgek ekıbıne sıkyaet edıyorum bırsey bulunmuyor ıhlalı acıklıyorum cezayı ben alıyorum .D ıtıraz edıyorum global yıyorum arkadasın dedıgı gıbı sız kural koyun bızde koyun gıbı oynuyoruz

Arkadaş "koyun" demedi. Yazılanı bile okumuyor, kendinize göre yorumluyorsunuz. Gördünüz mü?

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Önemli değil cezam açılasın lakin w27 patboncafe verilen cezayı bakın diyorum. Ne kadar büyük bir saltanat kurulmuş içinde yüzülüyor anlarsınız.

DeletedUser53283

Ziyaretçi
Destek sisteminden bana bildirir misiniz? Bakayım aynı söylem mi?

daha önce bana dediler bu sözün benzeri

adam 3 gün yedi

sevgiline çokca selamlar dedi bana
ben şikayet ettim 3 gün yedi

ama neyse olan oldu
kişiyle şikayet etmeden önce uyardım ve ahlaki dersi vermeye çalıştım
ama kendisi hala zorlayınca şikayet ettim böyle oldu

classic 2 de olmuştu ama geçen geçti
önemli değil benim için zaten

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
daha önce bana dediler bu sözün benzeri

adam 3 gün yedi

sevgiline çokca selamlar dedi bana
ben şikayet ettim 3 gün yedi

ama neyse olan oldu
kişiyle şikayet etmeden önce uyardım ve ahlaki dersi vermeye çalıştım
ama kendisi hala zorlayınca şikayet ettim böyle oldu

classic 2 de olmuştu ama geçen geçti
önemli değil benim için zaten

Elimde söylediklerinizi doğrulayacak bir bilgi olmadığı sürece ya da siz bunu destek sistemi üzerinden iletmediğiniz sürece kontrol etmem, işlem yapmam, işlemi düzeltmem mümkün değildir. Ancak belirttiğinize göre bayağı bir süre geçmiş üzerinden. Eğer ticketlarınız üzerinden herhangi bir itiraz yaptıysanız yöneticiyi işlemi konusunda uyarırım. -Tabi hala şu anda takımda olan bir yönetici ise-

DeletedUser53283

Ziyaretçi
Elimde söylediklerinizi doğrulayacak bir bilgi olmadığı sürece ya da siz bunu destek sistemi üzerinden iletmediğiniz sürece kontrol etmem, işlem yapmam, işlemi düzeltmem mümkün değildir. Ancak belirttiğinize göre bayağı bir süre geçmiş üzerinden. Eğer ticketlarınız üzerinden herhangi bir itiraz yaptıysanız yöneticiyi işlemi konusunda uyarırım. -Tabi hala şu anda takımda olan bir yönetici ise-

kapandı gitti mevzu
yok teşekkürler
bilgi için verdim sadece

DeletedUser631

Ziyaretçi

Ya sen ban yemezsen zaten bir problem varsa oda budur :D :D

DeletedUser57515

Ziyaretçi
bende ileteyim son 2 klasikte basima geldi sifremi unuttum mail istedim kurtarma maili gelmedi aynisi bir onceki klasikte olmustu 3 gun sonra cozduler bundada surunce baska nickle oynamak zorunda kaldim. sistem calismiyor

DeletedUser57515

Ziyaretçi
ayrica klasik 2 de hesabimi eklediler benden kufurlu msj attilar kanitlarla ticket actim. yapanlarin bulunmasi icin ip lere kadar verdim ama her msj atip ne yapildigini ogrenmek istedigimde ilgileniyoruz cevabi aldim 15 gun sonra bende mesaj atmayi biraktim.

DeletedUser

Ziyaretçi
selam işsizler, rahmi napıyor hala devam mı la oyuna :D adamın akranlarının çocuğu oldu bu hala üni okuyor

ulan selami bile mezun oldu rahmi bırak şu oyunu :D