Ocak Ayı 'Hafta Sonu' Turnuvaları 6. Round Özellikleri

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
1. köyündede bişey yoktu la :D 600 mızrak 300 hafifin vardı benim o sıra 2-3 köy vardı hepsinde savunma vardı duvarım 20'ydi sen nerden benim köyü alıyon sızmışsın rüya görmüşsün oynarken :D

Hesapta 1500 balta 1 k hafif atlı biraktigimda netim yavaş diye oynayamadim ayrıca sıkıcı ydi 3 adam ugrastirdi onlara asker kastirmamak için yağma yapamadım özelliklere bakmadım zzaten tek misle koy alındığını görünce anında çıktım adam 1k balta 1 k hafif ile zaten köyü direk alır destek alacak arkadaş ta yok saçma umarım bir sonra ki iyi olur da daha güzel eğleniriz tebrik ederim

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Kanka kiliti atıp köyünü alırım bak:) dizy dizy iyi ka :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Hesapta 1500 balta 1 k hafif atlı biraktigimda netim yavaş diye oynayamadim ayrıca sıkıcı ydi 3 adam ugrastirdi onlara asker kastirmamak için yağma yapamadım özelliklere bakmadım zzaten tek misle koy alındığını görünce anında çıktım adam 1k balta 1 k hafif ile zaten köyü direk alır destek alacak arkadaş ta yok saçma umarım bir sonra ki iyi olur da daha güzel eğleniriz tebrik ederim

o senin düşüncen, bilseydin ayarı bu rounda akademiye hızlı gidenin avantaj sağladığını anlardın :) bana ayar farketmez her ayarda kapışırım :) klanlar tek kişi olsun isterseniz 5 kişi olun bekleriz :cool:

DeletedUser32540

Ziyaretçi
hatta 600 pre round kiraliyorsun kaybeden oduyor 5vs5 :D

sampiyon faceye gel :D

Tanımsız

Mızrakçı
:D bu round asker kastım full puana oynayamadım çeşitli sebeplerden dolayı ama güzeldi :D son dakikadaki mis arası olmayaydı iyi idi :D bir de bişey soracağım bu speed roundları planlamnmış koymuşlar mastersa diğer haftadan sonra taa martta o zmna kadar bekliyecez mi bu kadar alıştırmışken az daha yapın

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Nasıl mimlenilirmiş onu da öğrendim , zorla savunma oynamayı da öğrendim :D uluslararası alanda basketpro , VOIN1497 , CHOOPO , RoyalFlush , s2LoveYou , Jack the Ripper gibi isimler tarafındna mimlenmişken bi de burda iş çıktı başıma teşekkürler herkese :D 26 puan başlangıç olmasaydı çok daha memnun olurdum :D

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Fatih değil Egemen öncelikle ayrıca rus fransız ne bulursam giriyorum müsait oldukça ker4mettin orada da nickim geçen Royalle kapattık dünyayı :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
o senin düşüncen, bilseydin ayarı bu rounda akademiye hızlı gidenin avantaj sağladığını anlardın :) bana ayar farketmez her ayarda kapışırım :) klanlar tek kişi olsun isterseniz 5 kişi olun bekleriz :cool:

erdem 2 kisi girdigimiz bir speedden bahsediyoruz normalde shadowlord dibimdeydi.Sonradan gitmesine üzülmedim degil koyumu alacakti daha :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
gibi isimler derken :D ben .ru 'da pek oynamadım da bir tek royalflush'ı biliyorum eğer köyünü alıyorsa beleş köy diye alıyordur :D bu hafta .fr'de oynamayı düşünüyorum oraya gel nasıl oynuyorlar bi izle :D

G2Ts1J5.png

X2tIGbr.png

keramettinin uluslararası camiadak maceraları :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
gibi isimler derken :D ben .ru 'da pek oynamadım da bir tek royalflush'ı biliyorum eğer köyünü alıyorsa beleş köy diye alıyordur :D bu hafta .fr'de oynamayı düşünüyorum oraya gel nasıl oynuyorlar bi izle :D

durumum elverisli olursa neden olmasin :) fr.de takildim ama genellikle pl. Deyim

DeletedUser52248

Ziyaretçi
Gelemedim doğrusu geldım mısafırler felan geldı oynayamadık , kazanan arkadasları tebrık ederım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.