Güncel W26 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser35491

Ziyaretçi
RIZA alva modumuz para ile degil sırayla yazmış okumadın mı ?

Aile klan liste düzenlemeleri ilk 25 klanı içermek şartıyla klan taglarının aralarında sadece virgül olacak biçimde liste iletildiği zaman yapılacaktır.

DeletedUser46266

Ziyaretçi
en kısa zamanda ilk 25 te olmanız dileğiyle .

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ya hasan abi birsey sorcam bu gölge klanları nasıl bi sacmalıktır ben anlamıs değilim bizim klanın adını nasıl kullanabiliyor böyle cok sacma geldi özentilik yapmıslar yılların gölge klanına.

DeletedUser46266

Ziyaretçi
hasan tanıtımı okursan gölgenin 2 kurucusundan biriymiş arkadaş mehmette onayladıktan sonra bize laf düşmez.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Hee tamam o zamn mehmet abi onayladıysa bize laf tabi düşmez :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Arkadaşım durumu zaten anlamışsın ama ben seni hatırladım sen beni hatırlamadın asıl saçmalık bu olsa gerek :) GöLGe klanı ilk w7 de kurulmuştur. Kurucuları ben ve bolubjk'dir. w11 den sonra ben bıraktım GöLGe klanının oldugu diger worldlerde olamadım. Başladıgımda da beraber yürüyemedik. Yani bir saçmalık yok :)

en kısa zamanda ilk 25 te olmanız dileğiyle .

Kusura bakma klan adı geçince seni pas geçmiş gibi oldum. Guzel dilegin için teşekkur ederim :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Hee tamam o zamn mehmet abi onayladıysa bize laf tabi düşmez :)

Hasaaaannnnn :)
Sen sınavına odaklan olum, sınavı bitir sonra yapacak işlerimiz var:)

Ayrıca açıklama yapılmış zaten, Serhatta Gölge nin ismi konusunda emekleri ve yetkisi olan birisidir, o yüzden Gölge kuramazsın gibi birşey diyemeyiz.

Konu dağılmasın, başarılar w26 :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aynen konnu dagılmasın abi ben her dunyada acılan sacma pusula ekiplerinden zannedıyordum w19'da bitirince sen ondan şey ettim yoksa kuramazlar dıyemeyz tabi estagfurullah.

Tamam abı sınavlar bendee :D:D

DeletedUser52744

Ziyaretçi
RIZA alva modumuz para ile degil sırayla yazmış okumadın mı ?

Aile klan liste düzenlemeleri ilk 25 klanı içermek şartıyla klan taglarının aralarında sadece virgül olacak biçimde liste iletildiği zaman yapılacaktır.

Görmemişim abi

DeletedUser51668

Ziyaretçi
ŞZFRN1,ŞZFRN2,ŞZFRN3,ŞZFRN4,ŞZFRN5,ŞZFRN6,ŞZFRN7,ŞZFRNA

ŞİZOFREN AİLESİ

Esen Kalın ...

DeletedUser55011

Ziyaretçi
Bu oyunda anlamadım şeylerden biride bu Neden klana üye alım sınırı var ki arkadaş ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.