Star Warriors

• Konuyu başlatan hardstyle
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Snooke35 Alper abi 25. dünyada topladığı ekiple 26. dünyada da başlıyoruz herkese başarılar dileriz.

DeletedUser46810

Ziyaretçi
1. Dünya dan beri SW var ama maalesef bir türlü sağlam bir ekiple oyuna sıfırdan başlama şansımız olmadı bu yüzden de çok fazla bir iddiamızda olamadı bu sefer sanırım kadro tam gibi gözüküyor en az 40 duruma göre 100 kişi olabiliriz. Herkese ve diğer tüm klanlara şimdiden başarılar :)

DeletedUser54167

Ziyaretçi
başarılar abi :)

bodur06
konax

abilerim var mı?

DeletedUser30037

Ziyaretçi
Başarılar
sağlam klanlar görmek güzel dünyayı eğlenceli yapacaktır

DeletedUser46810

Ziyaretçi
başarılar abi :)

bodur06
konax

abilerim var mı?

maalesef onları göremedim kadro da malum her dünya da kısa süreli oynadığımız için sadece sanırım w18 de Muhammed uzun süreli bir kadro kurmuştu onun haricinde w20 ile 25 arasında çok uzun soluklu oynama şansımız olmadı hem oyuna geç başladık her seferinde hem de kadroyu oturtamadık bir türlü :)

DeletedUser

Ziyaretçi
klansavaşları w4te sw klanındaydım. çok iyi işler yapmıştık. hey gidi günler hey. inşallah sw klanı başarılı olur, adı bile benim için özeldir.

DeletedUser45060

Ziyaretçi
basarılar alperen abi w4 teki kadroyu oturtaydık iyiydi :)

DeletedUser54208

Ziyaretçi
klansavaslari.net oyuncuları görmek güzel eski toprağın yeri ayrı olur daima başarılar dilerim oyunda :)

w3 kral06 olarak oynamıştım o zaman ki oyun aslında daha güzeldi :)

DeletedUser46810

Ziyaretçi
klansavaşları w4te sw klanındaydım. çok iyi işler yapmıştık. hey gidi günler hey. inşallah sw klanı başarılı olur, adı bile benim için özeldir.

Saol teşekkürler ama o eski kadrodan oynayan kimse yok veya benim tanıdığım çok fazla kimse yok o zamanlar oyun daha zordu 100 köye ulaşman 2 seneyi bulabiliyordu şimdiki gibi süreçler çok hızlı değildi veya prem oyunu çok fazla etkilemiyordu.

DeletedUser46810

Ziyaretçi
basarılar alperen abi w4 teki kadroyu oturtaydık iyiydi :)

Eski kadroyu oturtturmak zor ancak yeni kadrolar yaratabiliriz ama son 1 yıldır orta seviye düzgün bir kadro oluşturduk biraz da sanırım bu oyunda sabırlı olup 1 sene boyunca aynı dunya da oynayarak ulaşabilinecek bir şey ki ben maalesef bir dunya da 3 aydan fazla oynayabilmiş değilim bu da haliyle Star Warriors nasıl bir klandır neler yapabileceğini diğer oyunculara göstermek için yeterli bir zaman dilimi değil.

DeletedUser46810

Ziyaretçi
klansavaslari.net oyuncuları görmek güzel eski toprağın yeri ayrı olur daima başarılar dilerim oyunda :)

w3 kral06 olarak oynamıştım o zaman ki oyun aslında daha güzeldi :)

Saol teşekkürler umarım herkes aradığı başarıyı bulur ama bence başarıdan çok herhalde oyunda beni en çok çeken taraf oyuncular arası ilişkiler bir aile gibi olmak yardımlaşma dayanışma saygı sevgi gibi kavramları görebilmek yoksa oyundaki başarı çok da önemli değil :D

DeletedUser54208

Ziyaretçi
Saol teşekkürler umarım herkes aradığı başarıyı bulur ama bence başarıdan çok herhalde oyunda beni en çok çeken taraf oyuncular arası ilişkiler bir aile gibi olmak yardımlaşma dayanışma saygı sevgi gibi kavramları görebilmek yoksa oyundaki başarı çok da önemli değil :D

:) bu konuda haklısın hocam sadece w18 de geçekten alie gibi bir klan olmuştuk bu oyunda ve şimdi tekrarı olacak tek ümidim bu 20 kişi ile yapabileceklerim herkesin yardımlaşması ile olabilecek sadece :)