Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Goguryo bak güzel arkadaşım senin burada asılsız söylemlerine cevap vererek zaten zaman kaybediyorum sırf içiniz rahatlasın diye hiç bir nedenim olmamasına rağmen cevap veriyorum.
3 günlük ceza almamızın kimseye bir yararı olmaz tüm köylere binlerce kami sokun isterseniz girer çıkarsınız vs
Herşeyi geçtim 2 3 günlük hesabım kapalı hemen yeniden köylerimi dağıtırsınız tekrar kamikaze atarsınız saldırılar açıldığında daha temiz olur bak yapacağınız şeyi ben söylüyorum bilerek ceza aldık ya korktuğumuz için.

Sen bu forumdaki geveze arkadaş statüsüne giriyosun. Nitekim bundan önceki udw klanı zamanlarında yine forumda ona buna laf yetiştirme gayretindeydin birilerini pofpofluyodun sonra ne oldu Rest oldu.
Bırak bu işleri bu forumda kimseye bir şey anlatamazsın.
Oyunun seviyesini neden düşürme gayretindesin ?
Bu arada Dieyoung hesabımıda hacklemişler email ile birlikte ne geçti şimdi bunu yapanın eline ?
Asılsız söylemlerinizi bi kenara bırakıp oyununuza yoğunlaşın.Kimse bilerek ceza almadı emin olun daha fazla burda gevezelik yapmak kimseye bir şey kazandırmaz.
Rica ediyorum girin oyununuzu oynayın bizde oynayalım savaş raporlarına rapor koyun şöyle böyle kestik diye bir şeyler yazın fakat insanlara iftira atmayın rica ediyorum.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
Goguryo bak güzel arkadaşım senin burada asılsız söylemlerine cevap vererek zaten zaman kaybediyorum sırf içiniz rahatlasın diye hiç bir nedenim olmamasına rağmen cevap veriyorum.
3 günlük ceza almamızın kimseye bir yararı olmaz tüm köylere binlerce kami sokun isterseniz girer çıkarsınız vs
Herşeyi geçtim 2 3 günlük hesabım kapalı hemen yeniden köylerimi dağıtırsınız tekrar kamikaze atarsınız saldırılar açıldığında daha temiz olur bak yapacağınız şeyi ben söylüyorum bilerek ceza aldık ya korktuğumuz için.

Sen bu forumdaki geveze arkadaş statüsüne giriyosun. Nitekim bundan önceki udw klanı zamanlarında yine forumda ona buna laf yetiştirme gayretindeydin birilerini pofpofluyodun sonra ne oldu Rest oldu.
Bırak bu işleri bu forumda kimseye bir şey anlatamazsın.
Oyunun seviyesini neden düşürme gayretindesin ?
Bu arada Dieyoung hesabımıda hacklemişler email ile birlikte ne geçti şimdi bunu yapanın eline ?
Asılsız söylemlerinizi bi kenara bırakıp oyununuza yoğunlaşın.Kimse bilerek ceza almadı emin olun daha fazla burda gevezelik yapmak kimseye bir şey kazandırmaz.
Rica ediyorum girin oyununuzu oynayın bizde oynayalım savaş raporlarına rapor koyun şöyle böyle kestik diye bir şeyler yazın fakat insanlara iftira atmayın rica ediyorum.

asılsız diyorsun kendin burda asılsız şeyler yazıyorsun bilip bilmeden konusuyorsun ? ben udv klanı için bu forma nerde yazı yazdım ??? bide demissin bak rest oldu :)) ben klan savaşları speedden beri restliyim :) goguryo rest demek :) udv nerden çıktı.
bide geveze diyip saygısızlık yapma ben burda sizin durumunuzu ifade ettim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Başka biriyle karıştırdım o zaman senin diğer yazında udw filan yazısını gördüm ordan olacak kusura bakma.Geveze lafı içinde kusura bakma.
Bu tartışmayı burada noktalayıp oyunda savaşta devam ederse her iki tarafta en iyisi bu olur.Ve oyunda olsun bir şey olursa bunu tam olarak araştırıp öyle bir şeyler karalarsak gereksiz tartışmalar olmaz. Şöyle şöyle olmuş Sercan deyin yazın oyunda kafanıza takılan ne olursa olsun ben cevaplarım.
Klasikte oynayan tüm klanlara ,oyunculara keyifli savaşlar dilerim iyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyunu oynayan kişilere gerekli açıklama yapıldı. Kaldı ki sanada skype de nedenini söyledim hiç bir zorunluluğum olmamasına rağmen. Daha fazla sizi ilgilendirmeyen konulara burnunuzu sokmazsanız sevinirim .

DeletedUser32540

Ziyaretçi
merak ediyorum 2 hafta sonra burda böyle konuşabilcenmi sercan :)

Forumda kavga iyi güzel oluyor da bazen hiç çekilmiyor :D

Barış'ın dediği 2 haftayı bekleyin. Bakalım harita nasıl şekillenecek. Ondan sonra birbirinize laf atışı serbest.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bakalım bende merak ediyorum :) Pusula yine aynı taktiği uygulayıp dünyayı kapatacak ve 2'de 2 yapacak mı?
Bekleyip görelim...

DeletedUser43647

Ziyaretçi
Ne bileyim ben arkadaş en son arrow falan vardı ondan sordum ne kızıyon :))

egElif.

Milis
Vay be vay. Herkes atar yapıp Pusula'yı küçümsemeye kalkmış. Valla oynamayacaktım şu oyunu ama çok değil 10 güne kadar sınavlarım bitiyor. Kısmet olursa döneceğim oyuna. O zaman nasıl savaşılıyormuş herkes görecek.

DEST@N seni kaale alanın akıl sağlığından şüphe ederim önce Türkçe'yi öğren oyun oynamayı öğren sonra çık konuş. Bir şeyler başaramamış insanların gelip de böyle saçma yazılar yazmasına hiç anlam veremiyorum. Az konuş ya sırf konuşmuş olmak için konuşma.

Küvet* İsmail kanka aha geliyorum klasiğe kızdırmayacaktınız beni troll

Ayrıca şu bilerek ceza aldı muhabbetine inananlar ve onu savunanlar. Yemin ediyorum IQ eksikliği var sizlerde. Gözlerimle görmesem muhabbetleri ve konuşmaları diyeceğim ki bilerek ceza aldılar.

Yok arkadaş mantıken ceza almak saçma. Çünkü 3 günlük ceza sırasınca nasıl bir avantajı olabilir ki ceza alan kişinin? Hesap yöneticisi asker basmıyor. Bina basmıyor. Depo yapmıyor iken 3 gün ceza yemenin sebebi ne olabilir bana bunu söyleyin. Kamilerden kurtulmak için mi ceza aldı yani? Saçmalamayın ya o kamiler bugün gelmezse yarın yine gelecek.Ayrıca bilerek ceza alsa bile operatörler bunun tespitini yapabiliyorlar ve saldırıya açık duruma getiriyorlar.

Kimse demesin ki operatörler Pusula'yı savunuyor. Halbuki kendileri söylesinler Pusula klanlarını sevmezler o kadar. Niye mi? Geçen Clasic World'ü kapattığımızda bir tebrik mesajı bile atmadılar. Hatta atacaklarını bile söylemişlerdi. Yani çamur at izi kalsın sizin mantığınız bu şekilde çalışıyor.

Pusula'nın bir önceki worlddeki hamleleri de gayet güzeldi sayın operatörüm. Bak bu world de o hamleleri yapmıyorlar. Ama Pusula klanının da yarısı bu world'de yok farkındaysanız. Normalde oynamayacakları bir dünyada öyle bir durum oluştu ki oynuyor bulundular. Bakalım görelim ne olacak.

Savaş kaybedilir, kazanılır bunlar önemli değil ama gerçekten yakışmayan tutumlar ve iftiralar var ortada.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.