Depre Savaş haritası

DeletedUser50201

Ziyaretçi
yok canım ne tarlası 1000 puandan en son gordugumde 290 dı :) rapor koymak ıstemıyorum istersen oyundan atim :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
yok sen bendekılerı atamazsın merak etme :) ayrıca sunu soylım boyle mıllete sarmak hıc hosuma gıtmez ama su yazdıkların uyuzuma gıttı bıraz işin tuhaf tarafı altı ustu bı oyun oynuyosunuz tripten tribe giriyosunuz

Bengam

Ağır Atlı
yok sen bendekılerı atamazsın merak etme :) ayrıca sunu soylım boyle mıllete sarmak hıc hosuma gıtmez ama su yazdıkların uyuzuma gıttı bıraz işin tuhaf tarafı altı ustu bı oyun oynuyosunuz tripten tribe giriyosunuz

la ben ne yazmısım :) her yazdıgınıza eyvallah. iki saldırı ile savaş bittimi sanıyorsunuz. Girdiniz olmadıgı sampiyonlugu kutlayan fenerbahçe havasına

DeletedUser

Ziyaretçi
İyi kesim yapmışsınız belli ama adam başka bişey demiyor ki triplere girmesinde kimse raporları görelim merak ettim :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
la ben ne yazmısım :) her yazdıgınıza eyvallah. iki saldırı ile savaş bittimi sanıyorsunuz. Girdiniz olmadıgı sampiyonlugu kutlayan fenerbahçe havasına

ilk sayfalara git neler yazdıgını gorursun :) ben savas bitti havasında degılım şampiyonluguda kutlamıyorum rahat ol sen ama su oyun hayatımda acemılık durumumda bıle senın dustugun duruma dusmedım

Bengam

Ağır Atlı
ilk sayfalara git neler yazdıgını gorursun :) ben savas bitti havasında degılım şampiyonluguda kutlamıyorum rahat ol sen ama su oyun hayatımda acemılık durumumda bıle senın dustugun duruma dusmedım

teşekkür ederim ama ben düştüğüm yerden kalkarım.

DeletedUser50201

Ziyaretçi
maden destegı atabılırım bugun sızın klandan bi arkadas sagolsun toplamda 66 bin maden verdi de :)

DeletedUser

Ziyaretçi
maden destegı atabılırım bugun sızın klandan bi arkadas sagolsun toplamda 66 bin maden verdi de :)

seni çılgın hiç değişmeyeceksin değil mi ? Zamanında ben yıktığım da sana maden desteği atmıştım aynısını mı yapıyorsun bünyamine :D

DeletedUser50201

Ziyaretçi
seni çılgın hiç değişmeyeceksin değil mi ? Zamanında ben yıktığım da sana maden desteği atmıştım aynısını mı yapıyorsun bünyamine :D

:ASDA:D:ASdada:D AS:D sen ve beni yıkmak :D:SD:SS:D:Sd kanka davet atım de gelsene bunu bızım forumda soyle sana bı kufur etsınler agız burun :D çağeteyin babası harbıden çağeteyden daha yakısıklı la :D

Bengam

Ağır Atlı
kimsenin arkadaşı olmaya gerek yok alıncak bişeyimde yok :) iyi kesim yaptınız tebrik etmekden başka bişey yapmadım.

bu arada sakumu hateke ile beni htırlaman lazım :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Diplomasimize ARROW ve ROCKET aileleri eklenmiştir. Hayırlınolsun.

Yapılan bi iki kesim bi iki yıkım köy alımları başladığında burda konuşalım

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Babaniz yakisikli degil diye niye kiskaniyodunuz ulan .d.d.d agshadas

DeletedUser50201

Ziyaretçi
kimsenin arkadaşı olmaya gerek yok alıncak bişeyimde yok :) iyi kesim yaptınız tebrik etmekden başka bişey yapmadım.

bu arada sakumu hateke ile beni htırlaman lazım :D

aynen 19 dan hatırladım :)

Çağetey sorun babanda degıl kı kanka sende :D:SD:A:D:ASD :A

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Ahahahs .d.d millet bendn imzali foto istiyo la hayirdir sen .p

DeletedUser50201

Ziyaretçi
Ahahahs .d.d millet bendn imzali foto istiyo la hayirdir sen .p

olum onu millet ilerde cocugu olursaa sana benzemesın dıye alıyodur :) ben gordum gecenlerde bızım komus karısına gosterıyodu eger boyle bı evlat dogurursan seni boşarım dedi la :D :D:AS:Da :Da