Depre Savaş haritası

DeletedUser

Ziyaretçi
Alayıyla rest olacak o :D Siz yanlış biliyorsunuz :D Devir değiştiyse demek :D

king klanları zaten kuzeybatı feth klanlarından birisi 5 üyeli saymayın siz onları 3v3 olacak sayılır savaş.ayıp olmasın diye alınmış o klanlar savaşa.şimdiden bahane bulmaya çalışmanıza bakarsak biraz tırsmışsınız :( oyuna devam edemeyecek olmam çok kötü.hadi grşrz

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Şuanda size en uzak bölge kuzeybatıya baştan başla yapıyordum bende. Ama diğer klanlar oradaymış en iyisi hesap silmek. Bir de birkaç bahane versenize giderken profilime yazayım :D

DeletedUser47048

Ziyaretçi
Şuanda size en uzak bölge kuzeybatıya baştan başla yapıyordum bende. Ama diğer klanlar oradaymış en iyisi hesap silmek. Bir de birkaç bahane versenize giderken profilime yazayım :D

dur ben veryim

Deprex adminler yardım ediyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
nerden buluyosun böyle komikli şeyleri ya hayranım sana

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Arama motoruna yazıyorum komikli laflar diye orada çıkıyor :p

DeletedUser

Ziyaretçi
rest ve best olarak deprex ile yalnız savaşmayı bekliyordum. her ne kadar king klanı kuzeybatıda diğer feth klanı da kıtada ilk 10 da bile değilken birlikte savaşa girmek dışarıdan bakılınca hoş görünmüyor. Fark edince söylemiştim 3 klana 5-10 klan geldiler denir diye. 2 tarafa da başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
rest ve best olarak deprex ile yalnız savaşmayı bekliyordum. her ne kadar king klanı kuzeybatıda diğer feth klanı da kıtada ilk 10 da bile değilken birlikte savaşa girmek dışarıdan bakılınca hoş görünmüyor. Fark edince söylemiştim 3 klana 5-10 klan geldiler denir diye. 2 tarafa da başarılar.

neyseki onlara da üç beş kişi geldi de vicdanım rahat etti :DD

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Müttefikler

Deprax Bitir

ZİRVE Bitir

Zirv3 Bitir

TÜRK* Bitir

Depr@x Bitir

ZİRVE2 Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

REST Bitir

FETH Bitir

K!NG Bitir

ATSIZ Bitir

KİNG! Bitir

BEST Bitir

K!NG_ Bitir

FETH* Bitir

Daha bi güncel :d

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen ben de gördüm yeni. kaybeden taraf bi bahene bulur nasıl olsa boşuna konuşuyoruz şu an :) güzel ve seviyeli geçmesi dileğiyle herkese başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikler

Deprax Bitir

ZİRVE Bitir

Zirv3 Bitir

TÜRK* Bitir

Depr@x Bitir

ZİRVE2 Bitir

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

REST Bitir

FETH Bitir

K!NG Bitir

ATSIZ Bitir

KİNG! Bitir

BEST Bitir

K!NG_ Bitir

FETH* Bitir

Daha bi güncel :d

TÜRKİYEM
ELİT!

bunları yazmayı unutmuşsun :p

DeletedUser14542

Ziyaretçi
WHE ARE THE BEST,FETH,KİNGS ALAYI(na) REST

:ADS::ASD:ASD:ASD

DeletedUser49135

Ziyaretçi
alayıyla rest ahskdldş

Türkiyem ve elit klanları müttefiğimiz değildir bize teklifte bulundular kabul ettik mütlük söz konusu değil ama.