Favori Klanlar

• Konuyu başlatan muhammmedd
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bu kez 50 klan yok merak etmeyin 50 kisi bile olmayiz buyuk ihtimal .25-30 arasi iyi oynayan oyuncularla basliycaz klan uyelerine bakinca zaten anlasiliyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arrow klanının oyuncuları oyunu bırakmaz ise kafadan zor düşerler klanı bırak ilk 20 de arrowdan rahat 10 kişi olur gibime geliyor :) akabinde maminin dediği diğer klanlar da gelirler..

DeletedUser1880

Ziyaretçi
erdi klan formu yetmemiş telefonlarda yetmemiş geldin ana forumada mı el attın şu oyunda en cok kim konuşur yarışması yapılsa garanti sen olursun kardeşim her yerde parmağın var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
an itibari ile en favori klan Arrow dur diyorum gidiyorum :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
w19 dıda gölge vardı belkide şimdiye kadar toplanmış en i yi kadroyu toplamıştı mehmet..
arrow da w19 daki gölgeye benzeyen bi klan sanki isim olarak iyiler ama bakalım yeterli kordinyei sağlayabileceklermi

DeletedUser

Ziyaretçi
w19 dıda gölge vardı belkide şimdiye kadar toplanmış en i yi kadroyu toplamıştı mehmet..
arrow da w19 daki gölgeye benzeyen bi klan sanki isim olarak iyiler ama bakalım yeterli kordinyei sağlayabileceklermi

inşallah sağlayacağız Allah izin verirse :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
gördüğüm kadarıyla kağıt üzerinde o w19daki gölge kadrosunun yakınına yaklaşacak bir kadro değil ama tabi kağıt üzerinde diyorum yoksa o gölgenin sonu hazin oldu dile getirmek istemesem de. bu klanın o gölgeden başarılı olacağı kesin gibi bişey ama yıldızlar karması diyorsak bırakana kadar w15in stalkerının yanına yaklaşanını görmedim toplama klan olarak:)

JrFly

Okçu
gördüğüm kadarıyla kağıt üzerinde o w19daki gölge kadrosunun yakınına yaklaşacak bir kadro değil ama tabi kağıt üzerinde diyorum yoksa o gölgenin sonu hazin oldu dile getirmek istemesem de. bu klanın o gölgeden başarılı olacağı kesin gibi bişey ama yıldızlar karması diyorsak bırakana kadar w15in stalkerının yanına yaklaşanını görmedim toplama klan olarak:)

w15 stalker efsaneydi :D

DeletedUser47310

Ziyaretçi
w15 stalker efsaneydi :D

aynen katılıyorum ben w15 te tek klanlarında yöneticiydim ilk sırada stalker vardı 2 ci sırada diaplo 3 de baba 4 tede biz vardık ama şöle diyeyi stalker bir 20 milyon fark atmıştı sanırım >D

DeletedUser

Ziyaretçi
aztek bulunduğu her serverda olduğu gibi burada da tek favorim...
w4 aztek w16ceset w21 ....
jamiryuuuu