Güncel W13 Harita

DeletedUser

Ziyaretçi
şu son 1-2 gündeki K35-K45 kıtalarındaki değişim gerçekten çok güzel olmuş :cool:

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanlar alttaki biçimde güncellenmiştir.

Kod:
AzTeK F. - AzTeK, InKa, MaYa
EFENDi F. - EFENDi, EFEND!

DeletedUser

Ziyaretçi
güncelleme yapabilirmiyiz lüttfen yeni haritayı merak ettim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
evet evet güncelleme modum hala kıta62 fatih1984 de gözüküyor 1 haftada 1000 köyalıp kıtayı elimize geçirdik :D
arkadaşlara teşekkürler emekleri için

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Bildiğiniz üzere haritalarda bug oluşmuştu. Bir süredir bu hatadan dolayı güncelleme gerçekleşmiyordu. Bu sorun kısa bir süre önce düzeltildi. Aile klanlarda eksik veya fazla klan mevcutsa başlık altından belirttiğiniz taktirde ilk güncellemeyle birlikte harita üzerinde gerekli düzenlemeyi gerçekleştireceğim. Ayrıca listede yer alabilmek için klanınızın ilk 40 içerisinde yer alması gerektiğini tekrar hatırlatmak isterim. Şu anki liste alttaki biçimdedir.

Kod:
AzTeK F. - AzTeK, InKa, MaYa
EFENDi F. - EFENDi, EFEND!

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla gösterdiği başarıdan dolayı mücahit klanını tebrik ediyorum pusula bile dağıldı efendi dağıldı tmt dünyaya karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış helal olsun...

DeletedUser

Ziyaretçi
pusulayı efendi dağıttı, efendiyi de kendi içinde oyunu bırakanlar dağıttı, kısacası hiçbirinin tmt ile bir ilgisi yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
adamlardan bir sürü köy toplamaya başlayınca dağıldı diye biliyorum ama ne yazık ki o zaman okullar başlayınca hesap devri yapmam gerekti.

DeletedUser41156

Ziyaretçi
Valla kimin dağılıp dağılması ya da kimin kimi dağıtması önemli değil 13. dünya bütün dünyaların kara lekesi gibidir sadece karşılıklı saygısızlıkların havada uçtuğu sıradan bir dünya oldu benim için.

DeletedUser39001

Ziyaretçi
Komik olmayın :) PUSULA yı kimse dağıtmadı. PUSULA açık ara önde iken hesap silenler oldu.Marka olmuş bir klan ismini kullanma izni vermediği için PUSULA dan kalanların bir kısmı CELLAT klanına katıldı. Kalanlar EFSANE ismiyle devam ettiler. Halada devam ediyorlar.Bazıları gibi saldırı alınca kendi kendilerini şikayet edip ceza alma yolunu seçmediler. Transfer edilen genç arkadaşlarla PUSULA nın devamı olan EFSANE yine ayakta kaldı. Oynanan Bizans oyunlarına rağmen. Müttefik olarak sadece CELLAT klanıyla müttefikliğe devam ettiler. Bunu 1. ağızdan yazıyorum. İyikide CELLAT klaıyla müttefiğiz. En sıkıntılı dönemde bizi destekleyip oyunda kalmamızı sağladılar.Gerçek dostlar. Sadece harita ve renk müttefikliği değil. Gerçek anlamda müttefik oldular.

DeletedUser21499

Ziyaretçi
Komik olmayın :) PUSULA yı kimse dağıtmadı. PUSULA açık ara önde iken hesap silenler oldu.Marka olmuş bir klan ismini kullanma izni vermediği için PUSULA dan kalanların bir kısmı CELLAT klanına katıldı. Kalanlar EFSANE ismiyle devam ettiler. Halada devam ediyorlar.Bazıları gibi saldırı alınca kendi kendilerini şikayet edip ceza alma yolunu seçmediler. Transfer edilen genç arkadaşlarla PUSULA nın devamı olan EFSANE yine ayakta kaldı. Oynanan Bizans oyunlarına rağmen. Müttefik olarak sadece CELLAT klanıyla müttefikliğe devam ettiler. Bunu 1. ağızdan yazıyorum. İyikide CELLAT klaıyla müttefiğiz. En sıkıntılı dönemde bizi destekleyip oyunda kalmamızı sağladılar.Gerçek dostlar. Sadece harita ve renk müttefikliği değil. Gerçek anlamda müttefik oldular.

abiiiiiiiiiiiiiiiii :D efe ben nasılsın. salla onları sen takma kafana, pusula nın ne olduğunu klanlar.org biliyor o yüzden konuşsunlar mühim değil

DeletedUser27214

Ziyaretçi

Aynı şekilde bizimde oyun başından beridir tek müttefiğimiz PUSULA'dır.
Bu dostluğu kaybetmek çok kolaydı çok sebepler oldu ama 2 tarafta hep zoru seçti ve iyi ki de öyle oldu.
Temeli sağlam olan bu dostluk her yerde devam edecektir.
Gün gelir biz sıkıntıya düşeriz siz kolumuzdan tutarsınız bu işler böyledir :)