Anatol

DeletedUser34474

Ziyaretçi
Başarılar.

Orjinal Anatol klanı degil =) kaldıki o klandan şu anda oynayan 1 yahut 2 kişi vardır biri benim biride red-kit =)

DeletedUser34026

Ziyaretçi
gercek anatol degil gercek olsa haberimiz olurdu
zaten gercek anatol uyeleri kendi aralarinda tekar ayni ismi kullanmama karari almislardir
gerceginin tekrar kurulmasi imkansiz gibi bisey
gercek anatolda uye alimi ve diplomasi olmaz.
aradan cok zaman gecti cugunun ya kendi klani var yada baska arkadaslari ile baska klanlardalar
bunlar galiba w7 anatol olsa gerek

DeletedUser

Ziyaretçi
Green06 :D Bence daha üretken olmalı insanlar mesela başka bi klan ismi bulabilirsin

Namı almış yürümüş klanların isimlerinden klan kurarak bi yere varamassın

Nothinginde söyledigi gibi gerçek anatol bünyesi Klansavasları W11 de Klansavasları serverinin kapanmasıyla bitti

Kaldıki oranın demirbaş oyuncularından sadece 3-4 tanesi aktif oyun hayatını sürdüyor,

Ki kurucusu oldugum Anatol klanını ben kurmazken :D Senin gerçek Anatol'ü kurcam demen iyiymiş

Herkeze iyi oyunlar

KS W11 Nisan99

Klanlar.org W13 Trafalgar Law

(Saygılar)

DeletedUser

Ziyaretçi
Green06 :D Bence daha üretken olmalı insanlar mesela başka bi klan ismi bulabilirsin

Namı almış yürümüş klanların isimlerinden klan kurarak bi yere varamassın

Nothinginde söyledigi gibi gerçek anatol bünyesi Klansavasları W11 de Klansavasları serverinin kapanmasıyla bitti

Kaldıki oranın demirbaş oyuncularından sadece 3-4 tanesi aktif oyun hayatını sürdüyor,

Ki kurucusu oldugum Anatol klanını ben kurmazken :D Senin gerçek Anatol'ü kurcam demen iyiymiş

Herkeze iyi oyunlar

KS W11 Nisan99

Klanlar.org W13 Trafalgar Law

(Saygılar)

Anatol Gercek Degil Ama İçinde 3 Tane Gercek Oyuncu Var Ben Nothing Ve Red-Kit Biz Varız Sadece Gerisi Yeni Bir Ekip Coguda w12 den Eşkiya Ailesi.

Herkes Dalgasında Bakalım Hayrola Sonlarınız..

DeletedUser

Ziyaretçi
RED-KİT Nothing tamamda :D

Sen hangi klanın gerçek oyuncususun hiç çıkaramadım =)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
helal vallaha bomba gibi girdiniz :D umarim boyle gider cabuk yikilma vs olmaz

DeletedUser9560

Ziyaretçi
bu dünyada bir şey yapamazlarsa, hiçbir dünyada yapamazlar.
ona göre oynasınlar da.

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Toplama klan oldukları çok açık :)
Açıldıgı gibi adamlar 350 kişi topladı :D
Helal olsun ne diyelim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Anatol klanına başarılar diliyorum ancak bu şekilde giderlerse kısa süre içinde dağılacakları kanaatindeyim.