Onur Listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser24465
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Bu arada flood yapıyoruz ama sen napmışsın abi öyle kesim sıralaması, puan sıralaması falan :) Tebrik ederim valla. Süpersin.

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Ödüllerde yazılmalı bence. Mami 1m ödülünü aldı

DeletedUser

Ziyaretçi
ikiside değil ilk alan Tashimashu aksini idda eden var mı ?

DeletedUser12046

Ziyaretçi
yanlış hatırlamıyorsam mami 1000 saldırı yaptıgında klan54 yeni 100 saldırı yapmıştı:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben de klan5454'ün iki gün önce 200k yağmada olduğunu duymuştum. Ki bence iilk 10'da olan biri ödüllerini saklıyorsa, çekindiği bişeyler vardır.

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Biri yenilen rakiplerde 18.ci biri de 45.

Burada yağmalama ile 1milyon maddeyi ölçüştürülemez .Tamamen taktiksel farklılık .

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben de klan5454'ün iki gün önce 200k yağmada olduğunu duymuştum. Ki bence iilk 10'da olan biri ödüllerini saklıyorsa, çekindiği bişeyler vardır.

kazein , ygz01 , KONY@LI , danidani , Kedi Kovalayan Fare

bunlarda ilk 10 da o zman bunlarında çekindiği bişeyler var :)

DeletedUser

Ziyaretçi
İşin gücün ortalığı karıştırmak :) Benim görüşürüm böyle, aksini düşünen de olabilir tabiki.

DeletedUser511

Ziyaretçi
Ödüller zaten oyunun bu amaçla uyguladıgı bi uygulama isteyen saklar isteyen saklamaz siz sadece bunları koyun yeter

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Biri yenilen rakiplerde 18.ci biri de 45.

Burada yağmalama ile 1milyon maddeyi ölçüştürülemez .Tamamen taktiksel farklılık .

Ne alaka? Taktiksel farklılıktan kastınıda çözemedim:)

klan54 daha önce almış olmasın dedin. Mami 1000 saldırı yaptıgında o yeni 100 saldırı ödülü almıştı. 1m ödülünü almamıştır dedim. Farklı yerlere çekmeye gerek yok:)

DeletedUser34001

Ziyaretçi
yaw alan almış kesmiş :) tartısmaya gerek yok :) kımde ne asker var kım ne kadar yagma yapmıs su an onemlı gorunsede benım yanımda adam akıllı köy olmadıktan sonra köy alımında gececek mıllet :) kı ödulun anlamı kalmaz

DeletedUser12046

Ziyaretçi
en az 5 saatten köy almazsan senin köyünü ben alırım:) dibindeki köylere göz dikme onlar yağmalık:)