Fena:) Geldik

• Konuyu başlatan DeletedUser2091
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34001

Ziyaretçi
çok yok len:D dunyada ne kadar varsa bendekı de o kadar:D

DeletedUser

Ziyaretçi
:D ben meseleyı anlamadım

Mesele w9 daki meseleleri az çok biliyorsun herkeze karşı bizi kışkırtıp kapak klanları dusman ekletti sonuçta kendisi dağıldı oyun başında 2 lik yarattı (Destroyerm)

Değişik bir karakter ve her zaman kaybetmeye mahkum biri neyse bu konuyu burada kapatayım sonuç olarak burası tartışma yeri değil ben konuyu sadece yuzeysel olarak soyledim o yuzden tartısma konusu yapılacaksa yazmayacağım baştan soyliyeyim

DeletedUser

Ziyaretçi
w-9 adasla savaşıldı. dumrul hucum nirvana altında birleşip adasa dalındı

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Mesele w9 daki meseleleri az çok biliyorsun herkeze karşı bizi kışkırtıp kapak klanları dusman ekletti sonuçta kendisi dağıldı oyun başında 2 lik yarattı (Destroyerm)

Değişik bir karakter ve her zaman kaybetmeye mahkum biri neyse bu konuyu burada kapatayım sonuç olarak burası tartışma yeri değil ben konuyu sadece yuzeysel olarak soyledim o yuzden tartısma konusu yapılacaksa yazmayacağım baştan soyliyeyim

sana ne şekilde güleceğime şaşırıyorum yğz01D: w9 un artıkçı klanı kapak klan olmuşta bizi beğenmiyor. sokak cingeneleri gibi sadece laf atıpda ondan sonra tartışmak istemiyorum ben diyip müzik sesini duyunca oynamaya geçen tiplerdensin. sana şunu diyim. w9 da ben özel sebeplerle bırakana kadar da kimse benden köy alamadı. ben bıraktıktan sonra da bizim düşmanlarımızdan gerçekten adam gibi adam olan şaman klanı köy alabildi. bir tek onlarla savaştık ayrıca beni kim sildiki:D benim kendi klanımdaki oyuncularım köylerimi almışlar. ben oyunu bıraktıktan sonra hesabımla turkimparatorluğu devam etti sonra da klanımdaki copurluaslanı hesabı zamanında tüm köylerini aldığımız mirzaya geçti o şekilde hesabım silinmiş:D ben halen w9 dayım klanımda armada.

Renaissance. tarafından düzenlenmiştir.
245em.gif

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Adam gece yolculuk yapıyormuş pc başında 4 ten sabaha kadar oturmuş sen uyuyken 35dk mıs mesafeli birine karsı dikkaaat uyurken koylerını nasıl korumayı dusunuyorsunsonra o koylerin sonra ne olduğunuda yazsaydın

Ya sen neymişsin hakiakten sen bırakmasaydn suan 1. olurdu zaten klan ee geleceği gormussn ondan kaçmışsın mirazy abiye de yaptıklarını bılıyoruz senin gibi 150 mis biriktiripte kullanmamazlk yapmıyrz korkak oynamıyorz

Kendine dikkat et burada senin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu herkez biliyor edepli adaplı ol kendinden büyük insanlar la nasıl konuşup konuşmayacağını bu yaşına gelmiş insana ben öğretmeyeceğim çok duyuyorum senin laflarını

DeletedUser

Ziyaretçi
evet klan ne zaman dağılıyor :p

bence suanlık ılk 20de ılerıkı zamanlarda kalabılcek klanlar sunlar
rest
gölge
fena
geldik
trQya
he dıgerlerı kalamaz dıye bısey demedım bıldıklerım bunlar kalır dedım xD

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser2091

Ziyaretçi
Adam gece yolculuk yapıyormuş pc başında 4 ten sabaha kadar oturmuş sen uyuyken 35dk mıs mesafeli birine karsı dikkaaat uyurken koylerını nasıl korumayı dusunuyorsunsonra o koylerin sonra ne olduğunuda yazsaydın

Ya sen neymişsin hakiakten sen bırakmasaydn suan 1. olurdu zaten klan ee geleceği gormussn ondan kaçmışsın mirazy abiye de yaptıklarını bılıyoruz senin gibi 150 mis biriktiripte kullanmamazlk yapmıyrz korkak oynamıyorz

Kendine dikkat et burada senin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu herkez biliyor edepli adaplı ol kendinden büyük insanlar la nasıl konuşup konuşmayacağını bu yaşına gelmiş insana ben öğretmeyeceğim çok duyuyorum senin laflarını

hahahaha yaşla adam olsunsaydı bizim yaşlı keçi de adam olurdu:D 15 senedir gebermedi bi.

ayrıca yğz01 birincisi benimle en ufak bir samimiyetin yok. ikincisi beni tanımıyorsun bile yüz yüze görmedin ya da herhangi bir yerde muhabbet etmedin. 3.sü de nasıl bir kültür ve eğitim ortamından geldin bilmiyorum ama san bir tavsiyede bulunayım kendi tanımadığın insanları başkalarının sözleriyle yargılama. bu gün halen burda bu foruma giripte iyi dileklerde bulunanlar varsa bu benim adamlığımı gösterir. beni seven tanıyan güvenenler bana yeter gerisine gerek yok. öyle Ülke geneli bir popülarite sıkar beni zaten.:D

DeletedUser34001

Ziyaretçi
beyler nıye tartısıonuz mıller hafıf akıtıo :D sız kavga pesındesınız:D

DeletedUser511

Ziyaretçi
Şimdilik lafla şeylerini yarıştırıyorlar :=)

Bakalım kiminki daha uzaga gidiyo merakla takip ediyorum sonunu troll