Preatorians Armory

• Konuyu başlatan DeletedUser2125
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlısı :) .. zaten hiç tadım kalmadı bu oyuna dair . yönetimi değiştirdiler yine bir cacık yok ben anlamadım . herkes king edasında ama icrahat yok .. yazık bu kadar adamın emeğine zamanına parasına yazık .. zaten olmazsa w11 daha bu tür oyunları 3-4 yıl oynamayacağım.

1 emekçimizi daha kaybedecegiz gibime geliyor yazık....

DeletedUser

Ziyaretçi
Asyakurdu bu oyunu kolay kolay birakamaz:)o biraksa oyun onu birakmaz:)

DeletedUser2125

Ziyaretçi
Asyakurdu bu oyunu kolay kolay birakamaz:)o biraksa oyun onu birakmaz:)

yok kardeşim gerçekten bu sefer kesin kararlıyım .. belki söyle diyim kenardan köseden sesiz sakin tribalde oynarım ama türk serverlarında artık yerim olmaz .. bizim adminlerimizin tutumu böyle olduğu sürecede cok oyuncu kaybederler. 60 bin içeri girdiler w1 açıldığından bu güne kadar .. 5-10 bin asalakları kalır ellerinde bunlarda king gibi takılırlar :)

DeletedUser2091

Ziyaretçi
kanka başarılar:D pts bir sevdadır:D kısa ama en güzel oyunlarımdan birini oynadım bu klanda kadirdali ile:D w3 neydi be:D

DeletedUser

Ziyaretçi
:) Yeni nick ve Yeni Oyunumla .. w13 ü bekliyorum .. Giyotin geliyordu demi :) w11 dede varım artık ama asılmıyacağım .. Pts Kısa ama etkili bir sevda ben bıraktım yine dağılmış klan :D muhahah bensiz yerinde durmuyor :D

asyakurdu Artık Stealthy

DeletedUser

Ziyaretçi
''''''''''''''''''''''''''''''

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
cihan olm oyunu bıraktın hayatından memnun musun şimdi :) niye geri geliyon olm ozaman :)

DeletedUser

Ziyaretçi
öylesine girdim birinciliğe oynuyacağım demedim günde 1-2 saat girerim yada girmem :D dün gece başladım işte

DeletedUser

Ziyaretçi
ne kadar kalleş bir adamsın sen :) oyunu bıraktın klanı tekrar toparladık çürükleri hepsini klandan attık yeni bir yapılanma yaptık :) biz bize oynuyoruz o güvendiğin adamları klandan gönderttim.. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ne kadar kalleş bir adamsın sen :) oyunu bıraktın klanı tekrar toparladık çürükleri hepsini klandan attık yeni bir yapılanma yaptık :) biz bize oynuyoruz o güvendiğin adamları klandan gönderttim.. :)

ben gidene kadar sıkıntı yoktu . oglum . ben gittikten sonra olanları bana maal edemezsin :) .. herşey olacağına varır .. herkes baksın dalgasına :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:D yok artık .. bırak ulan benle bıdı bıdı :D ne güzel ilk 10 da karışık klanınız var .. takılın işte :p

saol seçkin takılıyorum öyle gel 186 puanım var muhahah :D

hadi ordan.. klanı kime emanet ettin barzodan :) şuan onlar ne halde hiç baktın mı :)