Yeni Proje: DÜNYAYA SESİNİZİ DUYURMAK İSTERMİSİNİZ

• Konuyu başlatan ayar abi
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sesinizi Bütün Dünyanın Duymasını İstermisiniz ?? Tatil Dönüşü Yeni Pro<C>e

svm7ur.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
:D bencede öyle yakında bende beyin göçü yapçam galiba :D

DeletedUser

Ziyaretçi
harbi oha dedım bencede sen bilimadamı ol yaratıcılıgın cok fazla (eğer kendi planınsa)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla askerlikten önce zaman geçiriyorum benimki sadece can sıkıntısı :D az kaldı askere gittikten sonra çook proje ararsınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
valla askerlikten önce zaman geçiriyorum benimki sadece can sıkıntısı :D az kaldı askere gittikten sonra çook proje ararsınız :D

bunlar gerçekten senin projelerin mi?eğer öyleyse çok başarılı thumbup olduğunu düünüyorum.harcanma bu forum köşelerinde ;)closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
patent almayı düşünmeye başlamak üzereyim :D evde oyururken kendimi eğlendirmek için takılıyorum öyle :D sizide eğlendiriyorum işte hem burda harcanmayıp ne yapçam ki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
patent almayı düşünmeye başlamak üzereyim :D evde oyururken kendimi eğlendirmek için takılıyorum öyle :D sizide eğlendiriyorum işte hem burda harcanmayıp ne yapçam ki :D

çık başbakanın karşısına bunlar benim projelerim de ! kriz türkiye'yi teğet geçti.şimdi de krizden faydalanalm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
benim projeler teğet geçmez ama yunanistana dönmeyelim sonra :D

DeletedUser

Ziyaretçi
BUGUN DENEDIM AMA MINI SEYLERDE MANYAK SES OLDU LA YERLERINI DEGISTIRMEDIKCE ACILARI DUZGUN YAPTIKCA SUPERR AMA SONUNDA ANNEMIN BAGRISIYLA SON BULDU TABI xD

DeletedUser

Ziyaretçi
:D tebrik ederim evde yapmamanı tavsiye ederim :D anne bağırmasını bastırabilecek kadar iyi bir proje yapana kadar en azından :D

DeletedUser

Ziyaretçi
vayy video ilginç olur ben anca paintte resim yapıyorum hehe :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ehh boş projeler yapmıyoruz tabi :D şaka bir tarafa biliyordum bu projemin tutacağını hehe :D

DeletedUser

Ziyaretçi
1 GUN AGRI DAGININ ZIRVESNE CIKIP BU DENEYI 100 BUYUK BOYUTLUSUYLA DENICEN 1 SAATTE 10 METRE YAKININA BILE YAKLASAMAZSIN 1 AYDA CIG USTUNE CIG 1 YILDA BUTUN DUNYADAKI INSANLAR DUYMA HISSINI KAYBEDICEK xD

DeletedUser

Ziyaretçi
ahaa işte kısa yoldan zengin olmanın yolu dünyayı tehtit ederiz :D birleşmiş milletlerde para alır sonrada nasadan uzay gemisi getirmesini isterizz vee uzaya kaçarız :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.