Hasat Klanına Rest Çekilmiştir..

• Konuyu başlatan DeletedUser20448
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30954

Ziyaretçi
3 e ayrıldı kale rest ve mafi@ . Kale klanı zaten onlara katılmışlardı geri ayrıldılar :)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
kemik kadrosu olan klanlar asla dağılmazlar

" Rüzgar ne kadar sert eserse essin, topraktan alacağı sadece tozdur" rest klanıda topraktır :)

DeletedUser31535

Ziyaretçi
rest tin dağıdlıgı yok sadece biraz cürükleri temizliyor.

DeletedUser31535

Ziyaretçi
Geç bile kaldılarda neyse,daha hasat vardı ozmnlar demiştim ama :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
İyi ya iskelet olduktan sonra sorun yok zaten :) başarılar size :)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
kemikler ayrılıyor gül :))

:)) w1de zorbada çok savaştım onlarla :) gerçekten güzeldi
gönül isterdiki as kadroları ile tam gelselerdi w11e daha başka renk katsalardı :)

burda hasat klanı ismi geçiyor ama öyle bi klan varmı w11de?

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw ne hasatı masatı..herkez gider 3-5 klan kurulduğu gibi kalır ismi..:) önemli olan beraberce eğlenmek değil mi..? bu arada w1 klanlar org un en çok zevk aldığım dünyasıydı gerçekten..seviyesiyle diğer dünyalardan çok farklıydı..

kemik işine gelince; uzakdan maval okumak kolay.. hele bi yaklaşalım kemikleri tokuştururz kimin sağlam bakarız demi?:)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
yaw ne hasatı masatı..herkez gider 3-5 klan kurulduğu gibi kalır ismi..:) önemli olan beraberce eğlenmek değil mi..? bu arada w1 klanlar org un en çok zevk aldığım dünyasıydı gerçekten..seviyesiyle diğer dünyalardan çok farklıydı..

kemik işine gelince; uzakdan maval okumak kolay.. hele bi yaklaşalım kemikleri tokuştururz kimin sağlam bakarız demi?:)

hasat varmı derken hiç duymadım yani öyle bi klanmı vardı anlamında dedim, yok olmuşlar becerememişler anlamında demedim canım. 2-3 kişi bile kalsa klanlarında mutlu iseler oyunu onlar oynuyor demektir. Bu oyunda amaç eğlenmek savaşmak araçtır :)

bu arada kemikleri kiminle tokuşturuyorsunuz? sesleri bize kadar ulaşırmı malum arada 2 kıta var uzağız biz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
savaş nolur bilmiyorum iyi olan kazansın ama ilandaki cümleler çok hoşuma gitti çok güzel olmuş :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hasat falan bitti o iş arkadaşlar..Şimdi böcek ilaçlama işine girdik hehe:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ama yanlış yapmışsınız
hasattan önce ilaçlayacaktınızki hasata zarar gelmesin :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
hasat varmı derken hiç duymadım yani öyle bi klanmı vardı anlamında dedim, yok olmuşlar becerememişler anlamında demedim canım. 2-3 kişi bile kalsa klanlarında mutlu iseler oyunu onlar oynuyor demektir. Bu oyunda amaç eğlenmek savaşmak araçtır :)

bu arada kemikleri kiminle tokuşturuyorsunuz? sesleri bize kadar ulaşırmı malum arada 2 kıta var uzağız biz :D

Artık yanımdasın komşu thumbup