E$k!ya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9770

Ziyaretçi
Bi aksilik olmazsa w11 de bölgesel bir klan olarak ses getireceğimize eminim...

Tüm klanlara başarılar...

DeletedUser9770

Ziyaretçi
eyvallah umarım keyifli bi dünya olur... klansavaşları.net w11 deki keyfi umarım burdada alırız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
inşallah.. Keyifli bi dünya olacagı kesin.. keyif alacagımızdanda eminim.

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Hayırlı olsun da "İ" harfi ters olmuş gözünüzden kaçtı galiba uyarayım dedim tt1:p

DeletedUser9770

Ziyaretçi
Hayırlı olsun da "İ" harfi ters olmuş gözünüzden kaçtı galiba uyarayım dedim tt1:p

gözümüzden kaçan bişey yokda senin gözünden kaçan ş yerine $ kullandık.. bu dikkatle oynarsan oyunu fakeler arasındaki misleri bulmakta güçlük çekersin :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
gözümüzden kaçan bişey yokda senin gözünden kaçan ş yerine $ kullandık.. bu dikkatle oynarsan oyunu fakeler arasındaki misleri bulmakta güçlük çekersin :)

Yok onu da farkettim de para göz çıkarmaz iyidir hatta Pusula ismine eklemek için tasarı hazırladım komiteden döndü ::p ama İ hiç olmamış :D Mislere gelince benim ordular bir yolunu bulur araya girer :D

DeletedUser9770

Ziyaretçi
Yok onu da farkettim de para göz çıkarmaz iyidir hatta Pusula ismine eklemek için tasarı hazırladım komiteden döndü ::p ama İ hiç olmamış :D Mislere gelince benim ordular bir yolunu bulur araya girer :D

Battal Gazi Battal gazinin torunlarından mısın ?? :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Battal Gazi Battal gazinin torunlarından mısın ?? :)

Yok ben değilim ama torunu olan aynı kandan gelen bir arkadaş tanıyorum (ismi devlet sırrı) oyuna başlarken bana verdi bu nicki :p

Neyse klanınız hayırlı olsun. Canım sıkılmıştı baktım en son mesaj buna yazılmış buraya gelmiştim :D Başarılar. Konu amacından çıkmasın.

DeletedUser9770

Ziyaretçi
eyvallah hocam battal gazi torunlarına selam olsun :)