Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

-isko-

Milis
Biraderim sen maymundan 2 puan üstteki zekanla benim aklımı eleştirecek seviyede misin ? Babanın kuzeni değilim o konuda rahat olabilirsin aradığın kuzen başkası sanırım.
Burada ahkam kesecek adam değilsin uzatma
olm bak birilerine sallama salladıkça onlar ban yemiyor siz yiyonuz akshkajga

Stratejist-

Yasaklı
48186 adlı eklentiyi görüntüle

İnaktif de değil galiba yeterince köyümü farmlattım şimdi bir tane daha köy büyüteyim de onu da alsınlar diyor sanırım. Daha önceki başlıkta da dediğim gibi bunlar çok önemli değil de burada gelip ahlak satınca sinirleniyorum. Girme foruma kenarda takıl yap illegal işlerini bi de burada vır vır nasihat veriyorsun
Bunları şikayet etmekten ben yoruldum ama hiçbir ceza almıyorlar. modlar sadedece hamleye gelince klan dagıtmadan tut güvenlik gerekçesiyle oyuncu banlamaya özen gösteriyor gibi geliyor. Burada çok net pushing var, bu adam çok net klan içi yağma yapıyor, bana net oyuncu ismi ver diye ticketa dönüş oluyor, yahu ben nereden bileyim bunu değil mi .. Yok abi hiçkimse bana temiziz şöyleyiz böyleyiz demesin. Kimse bu oyunda ak kaşık değil. Modlarda sağolsun..

BEnim agzımdan böyle bişi duydun mu ? Bu klanın bu işlerine bakan kişisi benim, sen orhan abi ile bu konuları konuştun o da diplomat. Nasıl ki sizinle olan diplomasimize sahi ile olan diplomasimize son kararı o verdiyse bu konudada ben verdim. Orhan abi ile sondansın arası 81den acık. Sondansın benimle aslında net bir problemide yoktu benimde onunla yoktu. 81 deki olaylardan dolayı eleştiri ve kızgınlık vardı. Bunlarda bu tip oyunda normal işler. Burada yanlış olan şey nedir ? Sondans bugun hamle klanında ve eger bu klanın bir parçası olmak istiyorsa başımız üstünde yeri var, yok sadece size kininden bu klana geçmişsse ve o nefreti soguyana kadar size vurucaksa bu durumda da bu klanda kalacak. Her ne istiyorsa bu oyuncu gönlü öyle olsun. Biz işimize bakmaya devam ediyoruz ve bu eleştiriye açık bi konu değil.
Sen hariç herkesin ağzından duydum. Evet sen hala şans verilebilir taraftarıydın ama tek sen o taraftaydın. Karar size kalmış ama bünyesinde böyle bir oyuncuyu neler yaptığını bildiği halde savunan bir klana saygı duymam bu saatten sonra.
Neler yaptığını en iyi siz ve ben biliyoruz. Burada açıklama gereği duymuyorum ama bunun daha üst düzeyi küfür etmediği sürece olmadığını ikimizde biliyoruz :)

Stratejist-

Yasaklı
toplam 1 milyon hammadde başarısını ıkına ıkına dün gece aldım, bu adam 1 hafta önce daha ilk köy alınmadan önce bunu yaptı. Haritasında barbardan canlı köylerden çekmesi imkansız. 40 kere şikayet ettim 40 ındada işlem olmadı. Burada 100 lerce oyuncu hamle dediğinde bizim klanımızı kapatıp şekil yapılıyor ama ne hikmetse.

83.Dünyada NOPda KLAN İÇİ OYUNCU TOPLAMADAKTAN BAN YEMEYEN ADAM KALDI MI ? @-SanJi- gel cevap ver :)
Adama klan içi yağma yapıyor, göz göre göre oyuncuyu topluyor , ve ceza yemiyor.

Burada da brosundan şahisine ordan resinine ordan masasına herkes kalkıp hamle demeyi biliyor. Olm siz harbiden döner insanlarsınız. Bi duruşunuz yok . Hadi oyunun adil eşit olması için laf söylüyoruz diyorsunuz ya, hadi kalkın bu adamı şikayet edin.

olm bak birilerine sallama salladıkça onlar ban yemiyor siz yiyonuz akshkajga
Beni tüm worldün şikayet ettiğini biliyorum ama ne yazıkki hiçbir şey olmuyor değil mi? Acaba neden hiçbir illegal bir şey olmadığını artık düşünmeleri gerekiyor. Gerçe kendi has ekibim bile bana ne işler çeviriyorsun diyor ama sonuç ortada herkesin ne yaptığı ortada kimse itiraz etmesin. Varsa benim hakkımda ispatınız desteğe gitmeyin ispatlayın burada hesap sil atacağım.

toplam 1 milyon hammadde başarısını ıkına ıkına dün gece aldım, bu adam 1 hafta önce daha ilk köy alınmadan önce bunu yaptı. Haritasında barbardan canlı köylerden çekmesi imkansız. 40 kere şikayet ettim 40 ındada işlem olmadı. Burada 100 lerce oyuncu hamle dediğinde bizim klanımızı kapatıp şekil yapılıyor ama ne hikmetse.

83.Dünyada NOPda KLAN İÇİ OYUNCU TOPLAMADAKTAN BAN YEMEYEN ADAM KALDI MI ? @-SanJi- gel cevap ver :)
Adama klan içi yağma yapıyor, göz göre göre oyuncuyu topluyor , ve ceza yemiyor.

Burada da brosundan şahisine ordan resinine ordan masasına herkes kalkıp hamle demeyi biliyor. Olm siz harbiden döner insanlarsınız. Bi duruşunuz yok . Hadi oyunun adil eşit olması için laf söylüyoruz diyorsunuz ya, hadi kalkın bu adamı şikayet edin.
1000 tane oyuncuyu iç içe atlatıp sonra neden yağma yapamıyoruz demek sence güzel bir strateji mi? Klanımdaki insanlara sorabilirsin en geç atlayan bendim klanda sırf en iyi yağmayı nerede yapabilirim diyeydi:) evet ilk 1.000.000 başarımını, koyü buyuk bir farkla alan benim ama saygi duymak yerine sikayet eden sizsiniz. Sahi, yargi, masa, reis klanindan bir cok oyuncu tebrik edip bana nasil yaptigimi acikladi ama bir tek klan harici. Sizinde surekli sikayet ettiğinizi biliyorum. Anlaman gerekiyor artik Enes. Herhangi bir illegal oyunumuz yok. Istersen acayim ekran paylasimi bak neler yapiyorum. Aaa dur onuda yapmistim ben daha caylagin kalktigi 2. Gun demi?? Ona ragmen beni şikayet ediyorsunuz hala

-SonD4ns-

Çaylak
Hiç 7 sayfa yazı okuyamam belki açıklanmıştır ama W’nin ilk günü Hamle ile konuşmaya gittiğim zaman bana söylenen ilk ve en çok şey SonDans ile alakalıydı. Merak ediyorum 1 saatlik konuşmada 30 dakika konuştuğumuz ismi nasıl bünyelerine kattılar. Ne olursa olsun birlikte oynamayacaklarını, Hatta bana daha W başlamadan Sondans ile sizinle bir olamamız mümkün değil ithamlarında bulunan hamle ne olduda bünyesine katma gereği duydu? Madem sevmiyordunuz neden o zaman tüm konuşmalarda bu oyuncuyu sevmediğinizi ve bana sizin klanda bile olsa toplatmam
Gerektiğini söylediniz durdunuz? Halbu ki Mustafa Hocamda bilir bu adam whatsappa girer girmez atıp şahsi olarak vuracağımı ve ne olursa olsun hiçbir itiraz kabul etmediğimi söyledim. Bu konuşmayı hamleye gösterdiğimde bile bu konuyu uzatan sizdiniz.

bayramispro

Şimdi sen 81'e SOJ klanında başladın,

SOJ ve Cartel birlikte Hamleye savaş açtılar, bende Cartel'de başlamıştım.

Siz Hamle ile barış yaptınız, ve Cartel klanını yalnız bıraktınız ve adamlar savaşı kaybetti.

Sizden intikam almak için SOJ klanına truva olarak katıldılar,

Ben SOJ'da oynarken yine de bir şeyler yapmaya çalışıyordum, Berk'e mis geliyordu ara filan deniyordum. Düşen köyleri peşliyordum.

Cartel'in savaşa yardım etmeme durumu ve Hamleye geçin diye baskı yapmaya başlaması üzerine Cartel benim için bitti, ben Hamleye girdim. Soju sildik, bu sefer Cartel klana geri dön dedi, bende katılmadım. Hamle klanında oynamaya devam ettim.

Sen çok ahlaklı olduğun için o dönem müttefiğiniz Şahiden op yedin, kalan soj köylerine op yaptılar ve sınıra geldiler. Ahlaklı çocuk seni, sen neden Hamleye katıldın? Kalan SOJ oyuncuları ile Şahiye truva atacağız dediniz değil mi? sizi acıyıp klana aldılar. Benim kayış burada attı, bunu kabul etmediğimi söyledim. Bizi durdurmayın vurarak gidiyoruz dedim. Biz orada durunca ŞAHİ kıtaya iyice yerleşti. Bu yanlıştan dolayı Niyazi'ye köylerimi istediğine dağıt kanka dedim.

Enes'e bunların seni oyaladığını, Omerta ve Teber sana karşı olacaklar diye de söyledim. Ne oldu bir kaç gün veya hafta sonra dediklerim aynen bir bir oldu, buna rağmen yine Hamleyi yenemediniz.

Gelip burada ağlamaya devam edin, çünkü burada da silineceksiniz.

Stratejist-

Yasaklı
Beni tüm worldün şikayet ettiğini biliyorum ama ne yazıkki hiçbir şey olmuyor değil mi? Acaba neden hiçbir illegal bir şey olmadığını artık düşünmeleri gerekiyor. Gerçe kendi has ekibim bile bana ne işler çeviriyorsun diyor ama sonuç ortada herkesin ne yaptığı ortada kimse itiraz etmesin. Varsa benim hakkımda ispatınız desteğe gitmeyin ispatlayın burada hesap sil atacağım.
Tamam komutlarını aç bana 1 gün sonunda rekorunu geç eğer geçersen ben hesap sil alıcam. ama o bum cakalakkamı onlarda yağmasını yapıcak tamam mı ? öle barbardan ful ham almak yok.

akıl tutulması ya, inanılır gibi değil, aynı haritayı oynayan 3-4 oyuncu 1 milyon ham cekıyor klansız oyuncu yok, müt klanları var,, barbarlardan o kadar gelmesi imkansız. Beyler 15 yılımızı verdik hiç bu toplara girmeyin.

Tamam komutlarını aç bana 1 gün sonunda rekorunu geç eğer geçersen ben hesap sil alıcam. ama o bum cakalakkamı onlarda yağmasını yapıcak tamam mı ? öle barbardan ful ham almak yok.

akıl tutulması ya, inanılır gibi değil, aynı haritayı oynayan 3-4 oyuncu 1 milyon ham cekıyor klansız oyuncu yok, müt klanları var,, barbarlardan o kadar gelmesi imkansız. Beyler 15 yılımızı verdik hiç bu toplara girmeyin.
Hafiflerim patladı iki gün beklersen yaparım. Patladığının ispatını istiyorsan fotoğraf atayım. Ispatla belki inanırsınız :)

Stratejist-

Yasaklı
Hafiflerim patladı iki gün beklersen yaparım. Patladığının ispatını istiyorsan fotoğraf atayım. Ispatla belki inanırsınız :)
rapor iletirmisin bide merak ediyorum kaç hafifin vardı benim ahırım 3 çaylagın kalkmasındna bilmem ne zaman basladım hafif basımına klanımda bile beni geçen 1-2 kişi var. Çok merak ediyorum kaç hafifin oldu maks ? 200k aldın.

Knk bak terkar ediyorum, 15 yılımı verdim, bilmediğim bişi varsa kimse bişmiyordur şı oyunda. Yani kimi neyi kafalamaya calıstıgınızı iyi bilin. Yapmayın.

Şimdi sen 81'e SOJ klanında başladın,

SOJ ve Cartel birlikte Hamleye savaş açtılar, bende Cartel'de başlamıştım.

Siz Hamle ile barış yaptınız, ve Cartel klanını yalnız bıraktınız ve adamlar savaşı kaybetti.

Sizden intikam almak için SOJ klanına truva olarak katıldılar,

Ben SOJ'da oynarken yine de bir şeyler yapmaya çalışıyordum, Berk'e mis geliyordu ara filan deniyordum. Düşen köyleri peşliyordum.

Cartel'in savaşa yardım etmeme durumu ve Hamleye geçin diye baskı yapmaya başlaması üzerine Cartel benim için bitti, ben Hamleye girdim. Soju sildik, bu sefer Cartel klana geri dön dedi, bende katılmadım. Hamle klanında oynamaya devam ettim.

Sen çok ahlaklı olduğun için o dönem müttefiğiniz Şahiden op yedin, kalan soj köylerine op yaptılar ve sınıra geldiler. Ahlaklı çocuk seni, sen neden Hamleye katıldın? Kalan SOJ oyuncuları ile Şahiye truva atacağız dediniz değil mi? sizi acıyıp klana aldılar. Benim kayış burada attı, bunu kabul etmediğimi söyledim. Bizi durdurmayın vurarak gidiyoruz dedim. Biz orada durunca ŞAHİ kıtaya iyice yerleşti. Bu yanlıştan dolayı Niyazi'ye köylerimi istediğine dağıt kanka dedim.

Enes'e bunların seni oyaladığını, Omerta ve Teber sana karşı olacaklar diye de söyledim. Ne oldu bir kaç gün veya hafta sonra dediklerim aynen bir bir oldu, buna rağmen yine Hamleyi yenemediniz.

Gelip burada ağlamaya devam edin, çünkü burada da silineceksiniz.
Ben abdi gerekeni yapmadıgı icin sahiye karsi durdum ve sahi bana op yapti. O sira zaten ekip olarak coktan dagilmistik ve hepimiz sozde prestige olmustuk. Ve yonetimin berbat oyunu yuzunden daha fazla prestigede bulunmadim ve hamleye gectim. Ama truvami attim? Hayir. Opu kendim savundum koyleri kendim tuttum. Hamle sadece opta gelmeyen koyleri prestige icin savundu. Devaminda enes bana cok yardimci oldu yalan yok. Kendilerine saygim buradan geliyor. Ne yaptiklarini nasil bir klan olduklarini bildigim icin burssa konusuyorum.

Ama sana gelelim. Sen ne yaptin?? Bizim komutlarimizi cartel deyken gidip hamleye iletmedin mi? Hamleye avantaj saglayip hamleye gecip bizi vurmadin mi? Simdi burada soyler misin hakli oldugun konu ney? Neredeydi bunlari yaparken serefin.

Brkbrn ile mr.leonidas a evet gelin hamle olun dedik plan yaptik ama bunun en buyuk sebebi iki tarafinda prestige i sevmemesiydi. Mr.leonidas gelip bana hamle olsak cok koy
Kaybedermiyiz diye bencilce mesajlar atip dururken. Brkbrn61 in sadece multi koyleirni toplarken iyi oyuncu olmadiklarini ortaya koydular. Ben sadece hamle icin boyle firsati kovaladim ama olmadi. Gidipte ne komut soyledim nede baska bir sey yaptim. Kendi edebimle terk ettim kendim savastim. Hatta pretige den sevdigim oyunculara saldigim bile oldu koyu.

rapor iletirmisin bide merak ediyorum kaç hafifin vardı benim ahırım 3 çaylagın kalkmasındna bilmem ne zaman basladım hafif basımına klanımda bile beni geçen 1-2 kişi var. Çok merak ediyorum kaç hafifin oldu maks ? 200k aldın.

Knk bak terkar ediyorum, 15 yılımı verdim, bilmediğim bişi varsa kimse bişmiyordur şı oyunda. Yani kimi neyi kafalamaya calıstıgınızı iyi bilin. Yapmayın.
Basilan askerler disi olen askerim gayette hos degil mi asil ucuzu tarafi hepsi hafif olmasi :)

Eklentiler

• IMG_2435.jpeg
    IMG_2435.jpeg
    302,8 KB · Görüntüleme: 18

Meto.

Yasaklı
çaylak varken en fazla yağma yapan adamı çaylak kalktıktan sonra sıralamaya giren haritasında barbar olmayan insanlar suçluyo garip
Adam 4 köy almış 3ü klan arkadaşı kesim yapmadan almış. Hafiflerim yeni kesildi diye ağlıyor. Siz ne anlatıyorsunuz. Bak hazır atmış kaybedilen askerleri de köyleri alırken mızrak kaybetmemiş mızrak