REİS vs YARGI

musliman

Acemi
Selamun aleykum.

Tüm mesajlari okudum. Muhtemelen yasca da en buyugunuzum. Belki icinizdeki en eskilerden de biriyim.
Oyun hırsını bırakalı çok yıllar oldu. Boyle bir kaç senede ir kardeşlerimizin ısrarı ile oyuna geliriz.

Cok guzel bir yazi ila acilmis bir baslik. Geldigi hale bak.

Ne geciyor elinize arkadaslar?

Efendi Ailesini bilen bilir. Belli bir karaktere sahip burdaki her klandan eski kurulmus bir klandir. Kimseyle gizli isi olmaz. Karakterine uymayan dunyada da kalmaz. W84 deki çoklu ekiplerin gelişi, Efendinin yapısına uymadığı için yine Efendi bünyesinde yetişmiş, oynadığı dünyalarda kendi klanini kurmuş bir kardeşiniz ricası ile yapı değiştirmiş, yönetim değiştirmiştir.

Hamle ile ortaklik. Hamlenin alt klani. Gizli diplomasi vs gibi ucuz hikayelerle surdaki guzel dusunceleri, samimi tebrikleri lekelemenize ne gerek var!?!

Kim multi oynuyor onun karakteridir. Kim gizli diplomasi yapıyor onun karakteridir. Kim kimin altı, kim kimin üstüdür o da onun karakteridir. Ne kadar değerli bir karakter ise artık.
Gerek varmi burda böyle içi boş, yakışıksız cümlelere.
Bu bir oyun, hakkiylakazananı tebrik ederiz.
Emek vereni tebrik ederiz.
Bir sürü insanı zan altind bırakıp hakaret eden arkadaşlar. Sizde karakter sergiliyorsunuz bilin isterim...

Bu dunyada hemen hemen her klanin lideri ile diyalogum oldu. Hepsiyle de cok duzgun yazismalar yaptik. Diplomasiye uyanla diplomasi yaptik. Uymayanla kendi cizgimizde savasiyoruz, savunuyoruz.

Bu neyin egosu? Koca koca insanlar surda kendi hayal dünyasından cümleler kurup insanlara hakaret ediyor. Gerek varmi ya.

Binlerce koy kazansaniz dahi, hic birini alip evinize goturemeyeceksiniz.
Ne gerek var böyle boş bir şey için, eğlenmek için bir araya geldiğimiz bir platformda bunca ucuz muhabbete.

Arkadaslar rica ediyorum, tum samimiyetimle, tum kalbimle rica ediyorum. Lütfen hakaret vari cümleler kurmayın.
Oynayalım. yenilelim.
Oynayalım. yenelim.

Tebrik edelim birbirimizi.
Ne olur? Ne kaybederiz?

Binlerce insan tanidim, bir cok dusman oyuncusu ile bana saldirirken samimiyet kurdum dost oldum. Sadece üslup ile alakalı. Cunku hepsine başarılar diledim. Yendik, yenildik. İyi aniliyorsak insanlığımızdan. Kötü aniliyorsak ya karşımızdaki insanın eksik karakterinden yada bilmeden yaptığımız bir hata yüzündendir. Zira biz buranın bir oyun platformu olduğunun bilincindeyiz.

Uzattım. Simdi bazilqri dalga gececek. Bazilari yine hakaret etmeye devam edecek. Bizim hedefimiz hala insan oldugunu unutmayanlar.
Selam olsun empati kurabilen, yüreği hala insan kalabilenlere...

Herkese basarilar diliyorum.

Selametle.
İyi oyunlar.
Naim
Eyv REİS iyi dedin, 7 sene kadar ara vermiştim şükürler olsun 1 senedir tekrar aranızdayım. Bu oyun vasıtasıyla kurduğum birçok dostluk hala hayatımda. Bu oyunun en sevdiğim yanı da bu kadar etkileşime açık olması. Tartışan ve birbirine hakaret eden arkadaşlardan eminim ki gerçek hayatta bir başkasına böyle davranmıyorlar burada oyuncu kimlikleriyle var oluyorlar. O yüzden dostlar bence de biraz daha ılımlı hareket etmeliyiz. Ben hilelerden botlardan adaletsizliklerden dolayı bırakmıstım ama 1 sene içinde bu gözler neler gördü neler öğrendi. Hala hileye ya da çeşitli kurnazlıklara baş vuran arkadaşlar var, onların da geliştirici ve yenilikçi bakış açılarını tebrik ederim :) Bu sadece bir oyun değil bizim niklerimiz de sadece harflerden ibaret değil hepsinin günlük yaşamındaki hikayelerden ibaret. Saygılar...

Az laf çok iş yapalım beyler, herkes kendi işine baksın. Neyi nasıl oynamak istiyorsanız öyle oynayın.

Kim ne duymak istiyorsa ona göre hareket etsin, isteyene istediğini misliyle verir Reis Ailesi vesselam.

krijger43

Mızrakçı
Naim abi ne güzel son sözü söyledi herkes aynı noktada buluştu. Bu oyunun en güzel yanlarından biri yıllarca beraber oynadığın adamların yanında düşman olduklarından da dostluklar kurabilmek ve reale dökebilmektir bence. Umarım keyifli ve kaliteli bi savaş veririz. Herkese boş şans

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Budur abicim ya.

Oyun bu. Keşke savaşırken organize edebilsek toplanıp çay içsek sohbet etsek akşamında yine savasabilsek.

Oyun bu arkadaşlar.
Bitecek gidecek.

Tekrar saygilar sunuyorum.
Hepinizin yüreğine sağlık.

Çok eskilerden tanırım
Sana bir milyon versem adam olur musun diye profil yazılarıyla nam salmis abimiz.

yaslı06

Mızrakçı
REİS klanı dünyaya REİS klanı olarak girmiştir. Hiçbir klanla plan vs kurmamıştır.

Efendy & yarqı klanı hamlenin alt klanıdır.

efendice giden düşmanlığımıza aldığımız ilk köyden sonra multi diyerek efendiliğini bozan yarQı klanı halel getirmiştir.
istatistiğe girmesin diye üyelerini klandan atabilecek bir klandır.

biz kimseye güvenmeyiz kendimize güveniriz. en son w81de 1 vs 800 attım ünity klanına. buda boş bir algıdır.

REİS klanına Başarılar dilerim.

Vur REİS !
Senin için vurmanın sınırı yoktur !
İşte parola budur !
81 de untiy e 1vs 800 attın da bir kazancın oldu mu? Bende o dünyada Unity klanında değildim ama başka klanda oynadım. O dünyayı Şuan unity kapatıyor. Burda sizlerin yazdığı gibi benim arkadaşlar da gaza gelip diğer klanlarla klanı sürekli savaşa soktular . Peki sonuç ne koskoca bir hiç. Unity klanı ise kimse ile savaşmadan sadece diplomasi ile kendilerine köy büyüttüler. Sürekli barbar aldılar. En son tek savaş verip dünyayı kapattılar. Sizler ise dünya başında hemen birbirinize laf etmeye başlamışsınız. Bu dünya hem yavaş hem pre yok. Buna rağmen hemen savaşa başladik bir de üstüne formda laf yarışına bile girildi. Bu kadar çabuk nasıl birbirinize kinlendiniz? Reis klanında 20-30 kişi oyuna bakıyor. Yargı da ise 50-60 kişi oyuna bakıyor. Birleşip aşağıdaki büyük klanlara yönelmek yerine niye birbirimizi yiyoruz ve diğer büyük klanların ekmeğine yağ sürüyoruz anlamak çok zor. İki klan birleşirse oynama niyeti olan herkesi kapatma listesine alır ve bu dünyayı kapatır. Ama bu şekilde birbirimizi daha dünya başında yersek sonumuz 81 deki gibi olacak. Biz savaşırken birileri yağma atıp barbar alacak sonra gelecek savaştan yorulmuş iki klana savaş açıp köylerini toplayacak. Demedi demeyin

Kilise İmamı

Mızrakçı
81 de untiy e 1vs 800 attın da bir kazancın oldu mu? Bende o dünyada Unity klanında değildim ama başka klanda oynadım. O dünyayı Şuan unity kapatıyor. Burda sizlerin yazdığı gibi benim arkadaşlar da gaza gelip diğer klanlarla klanı sürekli savaşa soktular . Peki sonuç ne koskoca bir hiç. Unity klanı ise kimse ile savaşmadan sadece diplomasi ile kendilerine köy büyüttüler. Sürekli barbar aldılar. En son tek savaş verip dünyayı kapattılar. Sizler ise dünya başında hemen birbirinize laf etmeye başlamışsınız. Bu dünya hem yavaş hem pre yok. Buna rağmen hemen savaşa başladik bir de üstüne formda laf yarışına bile girildi. Bu kadar çabuk nasıl birbirinize kinlendiniz? Reis klanında 20-30 kişi oyuna bakıyor. Yargı da ise 50-60 kişi oyuna bakıyor. Birleşip aşağıdaki büyük klanlara yönelmek yerine niye birbirimizi yiyoruz ve diğer büyük klanların ekmeğine yağ sürüyoruz anlamak çok zor. İki klan birleşirse oynama niyeti olan herkesi kapatma listesine alır ve bu dünyayı kapatır. Ama bu şekilde birbirimizi daha dünya başında yersek sonumuz 81 deki gibi olacak. Biz savaşırken birileri yağma atıp barbar alacak sonra gelecek savaştan yorulmuş iki klana savaş açıp köylerini toplayacak. Demedi demeyin
İyi hoş diyorsun da şuan dünyada savaş halinde olmayan büyük klan yok 1 tane bile tek yorulan siz olmayacaksınız.

yaslı06

Mızrakçı
İyi hoş diyorsun da şuan dünyada savaş halinde olmayan büyük klan yok 1 tane bile tek yorulan siz olmayacaksınız.
Arkadaş 81. Dünyadan bahsetti. O dünyada da pre yoktu ve bu dünyadan daha hızlıydı. Bende o dünya da olanlardan bahsedip kanaati yazdım. Bire bir aynı olacak diye bir hüküm yok ama o dünyada da sözde Unity prestij ile savaştaydı ama asıl olarak barbar topladı. Burda da altta savaş olabilir ama dünya geneline bakınca ve aklı selim düşününce sonuca varmak için şunları söyleyebilirim: 1-) reis klanı yöneticisi ve yargı klanı yöneticisi biz bağımsız klanlarız ve hiç bir klan için dünyada girmezdik diyorlar. 2-) altta ne güzel göstermelikte olsa savaş var. 3-) İki klanın oyuna asılan oyuncu sayısı da belli toplasan bir klan etmiyor
Eee o zaman ne diye kavga ediyorsunuz birleşin dünyayı kapatın demek istedim.

Tabb34

Mızrakçı
Selamun aleykum.

Tüm mesajlari okudum. Muhtemelen yasca da en buyugunuzum. Belki icinizdeki en eskilerden de biriyim.
Oyun hırsını bırakalı çok yıllar oldu. Boyle bir kaç senede ir kardeşlerimizin ısrarı ile oyuna geliriz.

Cok guzel bir yazi ila acilmis bir baslik. Geldigi hale bak.

Ne geciyor elinize arkadaslar?

Efendi Ailesini bilen bilir. Belli bir karaktere sahip burdaki her klandan eski kurulmus bir klandir. Kimseyle gizli isi olmaz. Karakterine uymayan dunyada da kalmaz. W84 deki çoklu ekiplerin gelişi, Efendinin yapısına uymadığı için yine Efendi bünyesinde yetişmiş, oynadığı dünyalarda kendi klanini kurmuş bir kardeşiniz ricası ile yapı değiştirmiş, yönetim değiştirmiştir.

Hamle ile ortaklik. Hamlenin alt klani. Gizli diplomasi vs gibi ucuz hikayelerle surdaki guzel dusunceleri, samimi tebrikleri lekelemenize ne gerek var!?!

Kim multi oynuyor onun karakteridir. Kim gizli diplomasi yapıyor onun karakteridir. Kim kimin altı, kim kimin üstüdür o da onun karakteridir. Ne kadar değerli bir karakter ise artık.
Gerek varmi burda böyle içi boş, yakışıksız cümlelere.
Bu bir oyun, hakkiylakazananı tebrik ederiz.
Emek vereni tebrik ederiz.
Bir sürü insanı zan altind bırakıp hakaret eden arkadaşlar. Sizde karakter sergiliyorsunuz bilin isterim...

Bu dunyada hemen hemen her klanin lideri ile diyalogum oldu. Hepsiyle de cok duzgun yazismalar yaptik. Diplomasiye uyanla diplomasi yaptik. Uymayanla kendi cizgimizde savasiyoruz, savunuyoruz.

Bu neyin egosu? Koca koca insanlar surda kendi hayal dünyasından cümleler kurup insanlara hakaret ediyor. Gerek varmi ya.

Binlerce koy kazansaniz dahi, hic birini alip evinize goturemeyeceksiniz.
Ne gerek var böyle boş bir şey için, eğlenmek için bir araya geldiğimiz bir platformda bunca ucuz muhabbete.

Arkadaslar rica ediyorum, tum samimiyetimle, tum kalbimle rica ediyorum. Lütfen hakaret vari cümleler kurmayın.
Oynayalım. yenilelim.
Oynayalım. yenelim.

Tebrik edelim birbirimizi.
Ne olur? Ne kaybederiz?

Binlerce insan tanidim, bir cok dusman oyuncusu ile bana saldirirken samimiyet kurdum dost oldum. Sadece üslup ile alakalı. Cunku hepsine başarılar diledim. Yendik, yenildik. İyi aniliyorsak insanlığımızdan. Kötü aniliyorsak ya karşımızdaki insanın eksik karakterinden yada bilmeden yaptığımız bir hata yüzündendir. Zira biz buranın bir oyun platformu olduğunun bilincindeyiz.

Uzattım. Simdi bazilqri dalga gececek. Bazilari yine hakaret etmeye devam edecek. Bizim hedefimiz hala insan oldugunu unutmayanlar.
Selam olsun empati kurabilen, yüreği hala insan kalabilenlere...

Herkese basarilar diliyorum.

Selametle.
İyi oyunlar.
Naim
Teşekkürler Naim abi öyle olacak...

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
benim onu yazma amacım farklıydı.
ünity e gelince o dünyada farklı şeyler döndü şuan bunları yazmanın anlamı yok.
burda tartışmanın başlama sebebine gelince..
düşmandan aldığımız köye sizin multinizdi yaftası yapıştırılması. bunu kabul etmemizi beklemeyin. sınır oyuncularının kontrolü yönetim tarafından yapılır. yargı yönetimi bu konuda zayıf kalmışsa kabahat bizimmi?
biz burda kimseye ilk sallayan taraf olmadık. fakat gerek oyunda özelden yazılan iftiralar gerek burda yapılmaya çalışılan yersiz algılar.
savaş konusuna gelince bir klan savaşarak güçlenir savaş sonunda da kazanan taraf daha güçlü olarak çıkar. şuan dünyada savaşmayan klan bi masa var sanırım başka bilmiyorum. bizim kisi ise kaçınılmaz bir savaştı

-isko-

Baltacı

Reis klanında 20-30 kişi oyuna bakıyor demişsiniz de sadece benim ekibi saymış olabilir misiniz? Gerikalanı es geçtiğinizi düşünüyorum keza rakam çok komik :D

cyrusblack

Acemi
48074 adlı eklentiyi görüntüle

Şimdi adama sormazlar mı madem bu hesaba benim multim olduğunu iddia ediyorsunuz 19unda böyle bir olay yaşanmış klanda ne demeye tutuyorsunuz diye? :) Keza bizim klan için yem attım dönüş yapmayınca diğer klanınıza geçti eleman. Bana böyle sallayıp kendi mislediğiniz multi köyleri ve yağmaladığınız köyleri mi gizlemeye çalışıyorsunuz?

Buradaki itham sebebiyle oyundan bir mesaj dizisi ilettim size. Orayı okuduktan sonra görüşünüzü bireysel olarak veya buradan iletebilirsiniz. Olay polemik çıkması vs. değil. Ana fikre odaklanmak.