REİS vs YARGI

ZeRo54

Yasaklı
REİS klanı dünyaya REİS klanı olarak girmiştir. Hiçbir klanla plan vs kurmamıştır.

Efendy & yarqı klanı hamlenin alt klanıdır.

efendice giden düşmanlığımıza aldığımız ilk köyden sonra multi diyerek efendiliğini bozan yarQı klanı halel getirmiştir.
istatistiğe girmesin diye üyelerini klandan atabilecek bir klandır.

biz kimseye güvenmeyiz kendimize güveniriz. en son w81de 1 vs 800 attım ünity klanına. buda boş bir algıdır.

REİS klanına Başarılar dilerim.

Vur REİS !
Senin için vurmanın sınırı yoktur !
İşte parola budur !
Şahiyle düşmansınız ozaman

54markus54

Mızrakçı
gelelim markusun infazına...
senelerdir oynuyorum ilk defa düşman köyü aldığımızda o zaten multinizdi denildiğini duydum. ağlama duvarı diğer bir başlık olarak açıldı oraya geçiniz.
kaybettiğiniz her köyden sonra bunu mu yazacaksınız❓️ beceriksizliğinizi bu bahane ile örtüp klanınızdakilere şirinmi gözükeceksiniz❓
algı yapan bir klan olsak herkesden önce buraya gelir sizin perişan ettiğimiz oyuncularınızın şovunu yapardık ama sen kaşındın şimdi.
her köyü yıkılan üyeyi klandan atacağına düzgün destekletseydin.

istatistiklere girmesin diye klandan kaç kişiyi daha atacaksın ❓️ bu bikere bizim emeğimize hadsizlik.
kabul et zayıfsın ❗
kabul et kaybedeceksin ❗
kabul et beceremedin ❗
klanındaki üyelere üzülüyorum hepsinin köyü yıkıma uğrayıp haritadan silinecek ❗
multi hesap muhabbetini de üst klanındaki abilerine sor onlar sana öğretir. bizim işimiz olmaz bunu tüm alem bilir.

@54markus54
yalan konuşuyorsunuz kendinizi kandırmaya devam edin bi hamleye laf atıyorsunuz bi bize kendinizde sütten çıkmış ak kaşıksınız sizin bu söylediklerinize çocuklar inanır

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
yalan konuşuyorsunuz kendinizi kandırmaya devam edin bi hamleye laf atıyorsunuz bi bize kendinizde sütten çıkmış ak kaşıksınız sizin bu söylediklerinize çocuklar inanır
hamle klanı 2000 kişilik pakt diyip bize sallamaya başlayana kadar ne ben ne başkası hamle hakkında tek birşey yazmadık 81. dünyada olan düşmanlığı devam ettirmek gibi algılanmasın orda olan orda kaldı diye.
size gelince burda da bize sallayan ilk sizsiniz. anlamıyorum siz herkese sallarken biz susacakmıyız?
başa çıkamadığını anlayınca nedir bu haller :)

savaşta başa çıkamadın kaleminde zayıf çıktı haydi başka dünyalara

ReBeLs37

Kılıç Ustası
REİS klanı dünyaya REİS klanı olarak girmiştir. Hiçbir klanla plan vs kurmamıştır.

Efendy & yarqı klanı hamlenin alt klanıdır.

efendice giden düşmanlığımıza aldığımız ilk köyden sonra multi diyerek efendiliğini bozan yarQı klanı halel getirmiştir.
istatistiğe girmesin diye üyelerini klandan atabilecek bir klandır.

biz kimseye güvenmeyiz kendimize güveniriz. en son w81de 1 vs 800 attım ünity klanına. buda boş bir algıdır.

REİS klanına Başarılar dilerim.

Vur REİS !
Senin için vurmanın sınırı yoktur !
İşte parola budur !
Kardşeim birak hamle alt klanı hamle klanında oynamıyacak kişiler var ithamlarina dikkat lütfen bizi küçük düşürüyorsun üst perdeden konuşarak:S

54markus54

Mızrakçı
hamle klanı 2000 kişilik pakt diyip bize sallamaya başlayana kadar ne ben ne başkası hamle hakkında tek birşey yazmadık 81. dünyada olan düşmanlığı devam ettirmek gibi algılanmasın orda olan orda kaldı diye.
size gelince burda da bize sallayan ilk sizsiniz. anlamıyorum siz herkese sallarken biz susacakmıyız?
başa çıkamadığını anlayınca nedir bu haller :)

savaşta başa çıkamadın kaleminde zayıf çıktı haydi başka dünyalara
dostum bak siz bazı şeyleri bi türlü anlamıyorsunuz senin ekip arkdaşalrın bize salıyacak bizde susup oturazmı yerimizde ben sizin klanla ilgili iyi veya kötü herhangi bişey yazmadım bu zamana kadar ama senin ekip arkaşlarında sürekli bi algı var nedenini anlamıyorum 81 i kaybettiklerini hazmedelmediler herhalde hamle alt klan saçmalamasını yapan arkdaşlarına git yaz bana deil hadi eyvallah

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
dostum bak siz bazı şeyleri bi türlü anlamıyorsunuz senin ekip arkdaşalrın bize salıyacak bizde susup oturazmı yerimizde ben sizin klanla ilgili iyi veya kötü herhangi bişey yazmadım bu zamana kadar ama senin ekip arkaşlarında sürekli bi algı var nedenini anlamıyorum 81 i kaybettiklerini hazmedelmediler herhalde hamle alt klan saçmalamasını yapan arkdaşlarına git yaz bana deil hadi eyvallah
ekip arkadaşlarımın hangisini kastediyorsun?
isko ve pskkral ise 81de onlar yoktu :)

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
vurdu gol oldu
bende sanıyorum adamlardan düzgün köy aldık meğersem kendileri yağma atıyormuş
yakıştımı isko elemanların yağma köyünü almışsın

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

islambey

Acemi
Selamun aleykum.

Tüm mesajlari okudum. Muhtemelen yasca da en buyugunuzum. Belki icinizdeki en eskilerden de biriyim.
Oyun hırsını bırakalı çok yıllar oldu. Boyle bir kaç senede ir kardeşlerimizin ısrarı ile oyuna geliriz.

Cok guzel bir yazi ila acilmis bir baslik. Geldigi hale bak.

Ne geciyor elinize arkadaslar?

Efendi Ailesini bilen bilir. Belli bir karaktere sahip burdaki her klandan eski kurulmus bir klandir. Kimseyle gizli isi olmaz. Karakterine uymayan dunyada da kalmaz. W84 deki çoklu ekiplerin gelişi, Efendinin yapısına uymadığı için yine Efendi bünyesinde yetişmiş, oynadığı dünyalarda kendi klanini kurmuş bir kardeşiniz ricası ile yapı değiştirmiş, yönetim değiştirmiştir.

Hamle ile ortaklik. Hamlenin alt klani. Gizli diplomasi vs gibi ucuz hikayelerle surdaki guzel dusunceleri, samimi tebrikleri lekelemenize ne gerek var!?!

Kim multi oynuyor onun karakteridir. Kim gizli diplomasi yapıyor onun karakteridir. Kim kimin altı, kim kimin üstüdür o da onun karakteridir. Ne kadar değerli bir karakter ise artık.
Gerek varmi burda böyle içi boş, yakışıksız cümlelere.
Bu bir oyun, hakkiylakazananı tebrik ederiz.
Emek vereni tebrik ederiz.
Bir sürü insanı zan altind bırakıp hakaret eden arkadaşlar. Sizde karakter sergiliyorsunuz bilin isterim...

Bu dunyada hemen hemen her klanin lideri ile diyalogum oldu. Hepsiyle de cok duzgun yazismalar yaptik. Diplomasiye uyanla diplomasi yaptik. Uymayanla kendi cizgimizde savasiyoruz, savunuyoruz.

Bu neyin egosu? Koca koca insanlar surda kendi hayal dünyasından cümleler kurup insanlara hakaret ediyor. Gerek varmi ya.

Binlerce koy kazansaniz dahi, hic birini alip evinize goturemeyeceksiniz.
Ne gerek var böyle boş bir şey için, eğlenmek için bir araya geldiğimiz bir platformda bunca ucuz muhabbete.

Arkadaslar rica ediyorum, tum samimiyetimle, tum kalbimle rica ediyorum. Lütfen hakaret vari cümleler kurmayın.
Oynayalım. yenilelim.
Oynayalım. yenelim.

Tebrik edelim birbirimizi.
Ne olur? Ne kaybederiz?

Binlerce insan tanidim, bir cok dusman oyuncusu ile bana saldirirken samimiyet kurdum dost oldum. Sadece üslup ile alakalı. Cunku hepsine başarılar diledim. Yendik, yenildik. İyi aniliyorsak insanlığımızdan. Kötü aniliyorsak ya karşımızdaki insanın eksik karakterinden yada bilmeden yaptığımız bir hata yüzündendir. Zira biz buranın bir oyun platformu olduğunun bilincindeyiz.

Uzattım. Simdi bazilqri dalga gececek. Bazilari yine hakaret etmeye devam edecek. Bizim hedefimiz hala insan oldugunu unutmayanlar.
Selam olsun empati kurabilen, yüreği hala insan kalabilenlere...

Herkese basarilar diliyorum.

Selametle.
İyi oyunlar.
Naim

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Selamun aleykum.

Tüm mesajlari okudum. Muhtemelen yasca da en buyugunuzum. Belki icinizdeki en eskilerden de biriyim.
Oyun hırsını bırakalı çok yıllar oldu. Boyle bir kaç senede ir kardeşlerimizin ısrarı ile oyuna geliriz.

Efendi Ailesini bilen bilir. Belli bir karaktere sahip burdaki her klandan eski kurulmus bir klandir. Kimseyle gizli isi olmaz. Karakterine uymayan dunyada da kalmaz. W84 deki çoklu ekiplerin gelişi, Efendinin yapısına uymadığı için yine Efendi bünyesinde yetişmiş, oynadığı dünyalarda kendi klanini kurmuş bir kardeşiniz ricası ile yapı değiştirmiş, yönetim değiştirmiştir.

Hamle ile ortaklik. Hamlenin alt klani. Gizli diplomasi vs gibi ucuz hikayelerle surdaki guzel dusunceleri, samimi tebrikleri lekelemenize ne gerek var!?!

Kim multi oynuyor onun karakteridir. Kim gizli diplomasi yapıyor onun karakteridir. Kim kimin altı, kim kimin üstüdür o da onun karakteridir. Ne kadar değerli bir karakter ise artık.
Bir sürü insanı zan altind bırakıp hakaret eden arkadaşlar. Sizde karakter sergiliyorsunuz bilin isterim...

Bu dunyada hemen hemen her klanin lideri ile diyalogum oldu. Hepsiyle de cok duzgun yazismalar yaptik. Diplomasiye uyanla diplomasi yaptik. Uymayanla kendi cizgimizde savasiyoruz, savunuyoruz.

Bu neyin egosu? Koca koca insanlar surda kendi hayal dünyasından cümleler kurup insanlara hakaret ediyor. Gerek varmi ya.

Ne gerek var böyle boş bir şey için, eğlenmek için bir araya geldiğimiz bir platformda bunca ucuz muhabbete.

Arkadaslar rica ediyorum, tum samimiyetimle, tum kalbimle rica ediyorum. Lütfen hakaret vari cümleler kurmayın.
Oynayalım. yenilelim.
Oynayalım. yenelim.

Ne olur? Ne kaybederiz?

Binlerce insan tanidim, bir cok dusman oyuncusu ile bana saldirirken samimiyet kurdum dost oldum. Sadece üslup ile alakalı. Cunku hepsine başarılar diledim. Yendik, yenildik. İyi aniliyorsak insanlığımızdan. Kötü aniliyorsak ya karşımızdaki insanın eksik karakterinden yada bilmeden yaptığımız bir hata yüzündendir. Zira biz buranın bir oyun platformu olduğunun bilincindeyiz.

Uzattım. Simdi bazilqri dalga gececek. Bazilari yine hakaret etmeye devam edecek. Bizim hedefimiz hala insan oldugunu unutmayanlar.

Selametle.
İyi oyunlar.
Naim
bu msjdan sonra artık şudur budur vs diye kimseye saldırmanın anlamı yok ağzına yüreğine sağlık herkese başarılar

pskkral

Mızrakçı
Selamun aleykum.

Oynayalım. yenilelim.
Oynayalım. yenelim.

Ne olur? Ne kaybederiz?

Selametle.
İyi oyunlar.
Naim
Sonuna kadar katılıyorum ama bu işi buraya getiren arkadaşlar bellidir. Biz daha savaşı açmamışken özel mesajlarla gelip multi iftirası atan yargı klanıdır. Mini operasyon yaparız multilerinizi vurdunuz derler, köy alırız multinizi aldınız derler. Burada gelip sürekli multi multi diye ağlarlar ama ban yiyen yine kendileri olurlar. Klan yöneticileri gider arkadaşınızı çağırın onları yağmalayın geri kalmayın diye mesaj atar. Kimin ne olduğu gayet ortada. Kendi yaptıkları işleri biz yapmışız gibi gelip bize suç atarlarsa konu buralara gelir gayet normal.