Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Stratejist-

Yasaklı
İsteyen istediği klanda oynar, biz hiçbir platformda kimseye ağır küfür tarzı arkadasından konusmadık, biri bizle ilgili konusmussa bunu kendimiz duydugumuzda tepkimiz net olur. Bunun harici gerek forumda gerek kendi aramızda evet birilerini eleştirip hakaret edebiliyoruz. Bunlar normal şeyler.

Herkes işine baksın.

Stratejist-

Yasaklı
Öfff boş yapma bi Enes hadi abicim hadi

Bak dostum samimi söylüyorum, bilmeden, sadece inanarak ve duyduklarınla insanları yargılamayı bırak. Zannetmekle insan tanınmaz. Kendinizi kudurtmak ve şu saçma oyunda devam edebilmek için bahane arıyorsanız emin olun sadece bizi değil herkesi meze yapabilirsiniz. Allah size akıl fikir versin daha ne desem boş, dönüyoruz dolaşıyoruz aynı yere geliyoruz hep , o yüzden laf atmaya çalışma bi yere kadar o seviyeye inerim.

-isko-

Milis
Klavyen değil askerin konuşsun hadiiiiiiii evladım hadi üstüne gelmiyorsak abilerin rica etti annen hasta diye

-isko-

Milis
Gayet açık ve net yazmışım sövmedik ya gitsin reel hayatındaki sorunları ile uğraşsın gelip burada bizi de hasta etmesin :)

-isko-

Milis
ama ben uyarmıştım forum için :(

Bi de anıtkabir'e ne oldu ya bot mu kullanıyormuş? o kadar güzel yağma atıyordu arkadaş. Yanlış anlamayın Oto lastik hala duruyor şikayet etmemize rağmen de o yüzden soruyorum. Hesap kitap yapıyorduk ne güzel :)

Sanchex

Çaylak
ama ben uyarmıştım forum için :(

Bi de anıtkabir'e ne oldu ya bot mu kullanıyormuş? o kadar güzel yağma atıyordu arkadaş. Yanlış anlamayın Oto lastik hala duruyor şikayet etmemize rağmen de o yüzden soruyorum. Hesap kitap yapıyorduk ne güzel :)
Yağmamız olmaya karar vermiş bot falan yok haşa nerden çıktı. Hamleyi çok yanlış tanımışsın. :D

LaFleur01-

Milis
Bir klanı veya şahsı hedef alarak eşek fotosu/videosu atanlar bel altına girenler efendi insan taklidi yapmaya başlamış Dünya tersine mi dönüyor ?

-isko-

Milis
Yağmamız olmaya karar vermiş bot falan yok haşa nerden çıktı. Hamleyi çok yanlış tanımışsın. :D
Saldırıya kapalı almış ama 14 gün sonra sanırım yağmaya düşecek :D bi hesap daha var dışarda ondan emin olamadım süresiz yemiş olabilir o da

ATEŞ BEY

Çaylak
1.jpg

Meto.

Yasaklı
Yok Ahmet'cim sadece forumda bulaşmaması gereken bana bulaştılar :)

Cihadcım canımın içi. Dibin çok derindeymiş.
Bu konulara girersen biri de yarın gelir seni ailenden vurur. Girme bu konulara şu forumda herkes herkese sövüyor kimse aileye girmemişti vasat adamsın vesselam.

-isko-

Milis
Cihadcım canımın içi. Dibin çok derindeymiş.
Bu konulara girersen biri de yarın gelir seni ailenden vurur. Girme bu konulara şu forumda herkes herkese sövüyor kimse aileye girmemişti vasat adamsın vesselam.

Dostum ben aileye girmedim gitsin ilgilensin dedim sövmüşüm gibi davranmayın :) , bir sorunu var diye rica edildi yoksa ben bana söylediği o seviyesiz lafı yedirirdim Ankara'da. Sorunu varken de milleti kışkırtmasına gerek yok. Yok 2000 kişilik pakt yok beni etiketlemeler yeter artık sabrımın bi sınırı var. O seviyeye gelmemi istiyorsa ben daha da altına inerim üzülür.

Bu arada ithamda bulunduğunuz her şey elinizde patladı ve gün geçtikçe hamlenin rezilliği gün yüzüne çıkıyor. Kaldı mı daha ban yiyecek hesap?

-isko-

Milis
Sanki bütün dünya 1 klana rakip olarak girmiş gibi. Garip bir dünya...
Kardeş Hamle klanı ile birlikte değil misiniz siz? Dünkü çocuk mu var karşınızda anlamıyorum ki. 2000 kişi pakt oluşturdunuz diyip de (öyle bir şey de yok :)) kuzeye sizi atıp güneye kendileri yerleştiler. Sayalım bakalım kim kaç kişi.