Muhabbet Köşesi

PARS Estergon

Baltacı
Anlaşmalı köy alımı, Bot/Script kullanımı, kanka aç köyünü bi banım yağma çekeyimler, Multilerden kami desteği...

Yok yok maşaAllah. Bir pre yok :troll:
Başka dünya da köyü almış yetmemiş burada da almış, alana kadar da yağma yapılmış, burada da rastlantı olarak denk gelmiş, yersen:)
Bir de başka dünya da beraber oynamış halen aynı klanda burada da köyünü kesimsiz vermiş onlara hiç girmiyorum.

BirDost*

Kılıç Ustası
Başka dünya da köyü almış yetmemiş burada da almış, alana kadar da yağma yapılmış, burada da rastlantı olarak denk gelmiş, yersen:)
Bir de başka dünya da beraber oynamış halen aynı klanda burada da köyünü kesimsiz vermiş onlara hiç girmiyorum.

Bilinmedik bir durum değil. Ben oynadığım kadarıyla keyfime bakmaya çalışıyorum. Ispat yarışına girmek isteyenlere başarılar diliyorum sadece :troll:

Kesim yapın bol bol o çok daha zevkli oluyo :D

miiRza

Milis
10 kişilik kilitli dünyada klandan bir kişi ceza yedi 9 kişi kaldık bu oyunda kilit kadar saçma bir şey yok.
Oyunu öldürüyor yarın bir gün bırakan olursa ne olacak 4-5 kişi ile mi dünyayı kapatacaz bildiğin rezillik limit 150 filan olsaydı en azından bu kadar uğraşılmazdı.

Bi Kahve ?

Kılıç Ustası
10 kişilik kilitli dünyada klandan bir kişi ceza yedi 9 kişi kaldık bu oyunda kilit kadar saçma bir şey yok.
Oyunu öldürüyor yarın bir gün bırakan olursa ne olacak 4-5 kişi ile mi dünyayı kapatacaz bildiğin rezillik limit 150 filan olsaydı en azından bu kadar uğraşılmazdı.

En sabirli oyuncu yazsin kapatanin yaninda

BirDost*

Kılıç Ustası

Ceza yedi biraz eksik kalıyor :troll:

Adamı komple uçurdular xD

Dünyayı kapamak isteyenlere başarılar diliyorum.

kumar gibi bir şey tamamen ve yön de olmadığı için çoğu insan tanımadığı ekiple oynamak zorunda şans işi sağlam ekip çıkartan kapatacak dünyayı bakalım neler olacak :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ben burada şu kısmı tam olarak anlayamadım. Her şeyi geçtim,
Dünya özelliklerini ilan ettik.
İstenilen, talep edilen özellikler ayarlandı.
Dünyaya giriş yapılırken bu özellikler belliydi.
Neden bize uymayacak bir dünyaya girip sonra isyan ediyoruz?
Buradaki serzenişin bize ya da bu ayarları isteyen oyunculara olması önemli değil. Kime olursa olsun. Neticede dünyanın çerçevesi belli.

PARS Estergon

Baltacı
Ben burada şu kısmı tam olarak anlayamadım. Her şeyi geçtim,
Dünya özelliklerini ilan ettik.
İstenilen, talep edilen özellikler ayarlandı.
Dünyaya giriş yapılırken bu özellikler belliydi.
Neden bize uymayacak bir dünyaya girip sonra isyan ediyoruz?
Buradaki serzenişin bize ya da bu ayarları isteyen oyunculara olması önemli değil. Kime olursa olsun. Neticede dünyanın çerçevesi belli.
Dünya güzel de dünyayı batıran tayfa yine burada da online. Dünya yağmalanan köy, yağmalanan hammadde, kesimsiz alınan köyler bunu ispatlıyor.
Şikayetiniz varsa şikayet edin cevabına karşı şimdiden söyleyeyim oynayanlar düşünsün:D

ATEŞ BEY

Çaylak
he bide 1.704 asker kesmişsin az köy yağmalayıp çok ham alıp az asker kesmek. büyük oyunculuk vessalam

BirDost*

Kılıç Ustası