SOA-NOP

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AĞABEY55

Kılıç Ustası
@Back To Black 10 k lık köyü 2 birim keserek üstelik gece bonusunda almak büyük cesaret ve oyunculuk gerektirir. Sizden öğrenecek çok şeyimiz var

Biz alt klandaki oyuncuyu almaya karkarken veya alırken yakalanıp ban yiyoruz çıkar amaçlı köy alımından dolayı siz nasıl yapıyorsunuz bunu taktik verir misin?
@Mr.Storm

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-25-23-30-36-192_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2024-02-25-23-30-36-192_air.com.innogames.staemme.jpg
    635,8 KB · Görüntüleme: 101
  • Screenshot_2024-02-25-23-30-04-688_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2024-02-25-23-30-04-688_air.com.innogames.staemme.jpg
    731,9 KB · Görüntüleme: 101

La Diabla

Mızrakçı
@Back To Black 10 k lık köyü 2 birim keserek üstelik gece bonusunda almak büyük cesaret ve oyunculuk gerektirir. Sizden öğrenecek çok şeyimiz var

Biz alt klandaki oyuncuyu almaya karkarken veya alırken yakalanıp ban yiyoruz çıkar amaçlı köy alımından dolayı siz nasıl yapıyorsunuz bunu taktik verir misin?
@Mr.Storm
Almaya korkmuş haliniz buysa korkmasanız ne kadar pushing yaparsınız kim bilir :D

Despi*

Casus

@Mr.Storm
Bariz hata görünce yazmadan duramıyorum :d
ordaki saat tr saati değil, 2 saat geri bize göre yani 8.20de almış köyü

AĞABEY55

Kılıç Ustası
Bariz hata görünce yazmadan duramıyorum :d
ordaki saat tr saati değil, 2 saat geri bize göre yani 8.20de almış köyü
Boş insan seni, sat veya tarihe takılma sonuç olarak bu oyuncu 2 birim keserek o köyü aldımı aldı. Konu bitti benim için. Bende yarın toplamaya başlayacağım alt klandaki oyuncuları bakalım ne olacak merakla bekliyorum modların tavrını.

Derins

Acemi
Side 1:
Tribes: SOA, SOA2, SOA3*, SOA3, ÇUKUR
Side 2:
Tribes: N0P, NOP, NOP*, N0P., NOP!, NOP~, NOP., NOP+

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1:
51
Side 2: 48
Difference: 3

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1:
211,865
Side 2: 182,759
Difference: 29,106

chart

Tırı vırı yok topluyoz kardeşim

Despi*

Casus
Boş insan seni, sat veya tarihe takılma sonuç olarak bu oyuncu 2 birim keserek o köyü aldımı aldı. Konu bitti benim için. Bende yarın toplamaya başlayacağım alt klandaki oyuncuları bakalım ne olacak merakla bekliyorum modların tavrını.
Analiz yapmanı kolaylaştıracak bilgi veriyorum yaranılmıyor da :d sana tavsiyem herkesi soacı sanma

myw**

Dük

Sen bu dünyada ban yedin mi

Back To Black

Kılıç Ustası

Soran Olursa MODUM dersin ağlak seni :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.