w76 Unutulmazlar

Oguz389

Mızrakçı
100 kişilik bir klanda, sayısal ve haritasal olarak üstün olduğumuz, ezelin annesi kör melihanın bile bu kadar köy vermemesi gereken bir worldde, bakmadığım sadece 4-5 hesabın kalması diyebilirim :d

hala anlamış değilim mesela nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz ANLAMIYORUM OĞLUM NASIL LAN

Moonknıght

Kılıç Ustası
Bir gün opa çıkıcaz enese hedef verdim dedim ki emir timurda kamicin mesajı ilet kamileri hesaplasın falan neyse op günü geldi enes söverek dc geliyo noldu diyorum ya bu emir timur kamileri atmamış her gün yazdım görüldü attı deli etti beni diyo mesaj attım emir timura abi dedim opa kami atmamışsın bana kimse bir şey yazmadı falan diyo yeminler meminler meğer bizim enes udw5 teki emir timur a op koordlarını 3 gün önceden atmış hergünde hatırlatma yapmış abi kamileri atıcaksın di mi diye aldkdpfl

*RedKit*

Yasaklı
Bir gün opa çıkıcaz enese hedef verdim dedim ki emir timurda kamicin mesajı ilet kamileri hesaplasın falan neyse op günü geldi enes söverek dc geliyo noldu diyorum ya bu emir timur kamileri atmamış her gün yazdım görüldü attı deli etti beni diyo mesaj attım emir timura abi dedim opa kami atmamışsın bana kimse bir şey yazmadı falan diyo yeminler meminler meğer bizim enes udw5 teki emir timur a op koordlarını 3 gün önceden atmış hergünde hatırlatma yapmış abi kamileri atıcaksın di mi diye aldkdpfl
Peki ya senin atacağımız Truvayı koordinatları saatiyle birlikte sarhoş kafayla rakibe atman hsjshjshsjh

Bi de mesaja Truva atı yazmışlar :D:D

Moonknıght

Kılıç Ustası
Bir gün piertotum barışla dc deyiz.barışım sabah uykusuna yenik düşmüş köy vermiş sormayın bayılmışım uyku tatlı geldi diye dert yanıyo dc de selim geldi dc ye dedi ki barış köy vermişsin barışta sorma selimim sabah uyuya kalmışım diyo meğer barışım biz o an dc deyken köy vermiş slfmflflşf selim yine sövüyo hahaha