Pre Kasma Durdurulsun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Memur87

Kılıç Ustası
Benim önerim, bir dünyada pre kasarak bir sonraki dünyaya girme işi sonlandırılsın. Premium alımı tamamen ücrete tabi olsun..Parayı basan bu ayrıcalıkları elde etsin.. l

Memur87

Kılıç Ustası
Bu pre Kasma meselesi oyunda aktif oyuncu sayısını azaltıp , innogames i de maddi olarak zarara soktuğunu gözlemliyorum. Oyun oynayacak aktif oyuncular, cebinden para çıkmaması için bir word pre kasma yapıyor diğer word kastığı preleri harcıyor. Bu nedenden dolayı da premiuma para harcamayı saflık olarak görüyor..

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
Bu pre Kasma meselesi oyunda aktif oyuncu sayısını azaltıp , innogames i de maddi olarak zarara soktuğunu gözlemliyorum. Oyun oynayacak aktif oyuncular, cebinden para çıkmaması için bir word pre kasma yapıyor diğer word kastığı preleri harcıyor. Bu nedenden dolayı da premiuma para harcamayı saflık olarak görüyor..
Sanırım finans memurusun.Ekonominin neden kötü olduğunu daha iyi anladım

F V A

Baltacı
Sesli güldüm :D öncelikle herkez sizin gibi memur değil asgari ücretli bu oyunu oynamasın mı ? sonrasında pre kasılmazsa pazara bir maden girişi olmaz bu durumdada pazardan maden çekilmez yani preyi para ile alanlarda sadece pre hesap +20 bonuslar ve süre kısaltmada kullanıcaktır :D bu durumda pazardan maden çekme olmayan bir oyunda insanlar 10k pre alacagına 3k alır.Diyorsan eğer yöneticiler bundan sonra pre kasmayı kaldırıcak pazar stoklarıda yöneticiler tarafından doldurulacak bu durumda preyi para ile almayıp oyun marketinde kasanlar oyunu bırakmıcakmı :D oyuncu sayısı azaldığı için preyi para ile alanlar çok fazla pre almayıpta bir miktar pre ile güzel sıralamalara oynamıcakmı :) bu arada konun klanlarla bir alakası yok :D

Memur87

Kılıç Ustası
Sesli güldüm :D öncelikle herkez sizin gibi memur değil asgari ücretli bu oyunu oynamasın mı ? sonrasında pre kasılmazsa pazara bir maden girişi olmaz bu durumdada pazardan maden çekilmez yani preyi para ile alanlarda sadece pre hesap +20 bonuslar ve süre kısaltmada kullanıcaktır :D bu durumda pazardan maden çekme olmayan bir oyunda insanlar 10k pre alacagına 3k alır.Diyorsan eğer yöneticiler bundan sonra pre kasmayı kaldırıcak pazar stoklarıda yöneticiler tarafından doldurulacak bu durumda preyi para ile almayıp oyun marketinde kasanlar oyunu bırakmıcakmı :D oyuncu sayısı azaldığı için preyi para ile alanlar çok fazla pre almayıpta bir miktar pre ile güzel sıralamalara oynamıcakmı :) bu arada konun klanlarla bir alakası yok :D
Bu söylediğin her hangi bir sorun değil. Sistem ona göre ayarlanabilir. Gün içerisinde rastgele belirli saatlerde sistem otomatik olarak maden atabilir. Veya daha farklı çözüm yolları olabilir. Aktif oyuncu sayısının tam tersi artacağını düşünüyorum.

Memur87

Kılıç Ustası
memurun 75'de pre kastığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D belkide kanıtlayabilirim :D

37803 adlı eklentiyi görüntüle
75 de pre kasmiyorum. Pre harcıyorum. Ama para ile aldığım preleri degil. Neden pre kasma gibi bir sistem varken cebimden preye para vereyim ki ? İşte sorunda tam olarak bu. İnnogames in beni premium almaya zorlaması gerek. Pre kasma gibi bir sistem olduğu sürece ben preye para vermem.

F V A

Baltacı
peki ingilizcede büyük i varmı :) Innogames oyunu size güvenerek kurmadığını düşünüyorum ki sıralamaya oynamak için ciddi bir pre gerekmektedir yani en az 10 dünyada pre kasmadan giripte oynanmaz ki o bile yeterli olmaz her dünyada 5k pre kasmanız gerekir şuan kaç k preniz var mesela ? o pre sizi nekadar yukarıya taşır ?

Heinaxxxx

Kılıç Ustası
peki ingilizcede büyük i varmı :) Innogames oyunu size güvenerek kurmadığını düşünüyorum ki sıralamaya oynamak için ciddi bir pre gerekmektedir yani en az 10 dünyada pre kasmadan giripte oynanmaz ki o bile yeterli olmaz her dünyada 5k pre kasmanız gerekir şuan kaç k preniz var mesela ? o pre sizi nekadar yukarıya taşır ?
herkez diye bir kelime de yok

Memur87

Kılıç Ustası
Dostum mesele ben değilim. Benim az veya çok prem olması meseleside değil. Gelip burda saçma sapan yorum yapmayın. Yok i ingilizce bilmem ne. Ben önerimi yönetime yapıyorum. Taktir onların.

F V A

Baltacı
Dostum mesele ben değilim. Benim az veya çok prem olması meseleside değil. Gelip burda saçma sapan yorum yapmayın. Yok i ingilizce bilmem ne. Ben önerimi yönetime yapıyorum. Taktir onların.
Konunun zaten sizinle ilgisi yok hocam :) bu konuyu başkası açsa yine sorardık böyle ilginç bir talep neden oluşturuyor diye :) hem pre kasma olmazsa millet pre kullanamazsa ne oynasın bu millet ballance mi oynasın :D

2.saldırı.png

Vezir001.

Ağır Atlı
Bu sistem yıllar önce zaten oyuna para harcama durumu olmayıp pre hesapları ücretsiz temin etmek isteyenler için getirildi.

Sırasıyla gelen premium hesap ayrıcalıkları, hesap yöneticisi özellikleri ve yağma asistanından sonra, para ile %20 hammadde bonusları yıllar evvel çok tepki çekmişti ve maddi durumu olmayan oyunculara karşı bir güç ve kolaylık farkı yaratacağı öne sürülerek tepkiler yoğunlaşmıştı.

Oyun içi ücretli etkinliklerin de gelmesiyle, oyunun p2w hali almasının önüne geçmek adına maddi durumu el vermeyen ya da oyunun "ÜCRETSİZ" temasını zedelememek için premium karşılığı hammadde satışı sistemi oyuna entegre edildi.

Daha sonra bu sistemin adil çalışmadığı gözlemlenerek oyunun kendi algoritması ile pazar fiyatını belirlediği stok/pre sistemine geçildi.

Yani anlayacağınız sistemin çıkma sebebi oyuna para harcamak istemeyen oyuncuyu tutmaktı.

Sizin talebiniz ise şirketin bu politikasını çöpe atmasını talep etmek.

FARAZA

Markiz
75 de pre kasmiyorum. Pre harcıyorum. Ama para ile aldığım preleri degil. Neden pre kasma gibi bir sistem varken cebimden preye para vereyim ki ? İşte sorunda tam olarak bu. İnnogames in beni premium almaya zorlaması gerek. Pre kasma gibi bir sistem olduğu sürece ben preye para vermem.
İç güdüsel olarak birinin seni zorlamasına gerek yok sen gene para verip al :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.