Nostra vs Artiz

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

musallat.

Acemi
Dayı yanlış anlamada bir şey soracağım. Artiz, Soa, Baba, Alay ne bileyim Dünya'da oynayan klanlar burada tartışır makarasını yapar v.s. eyvallahta cin ne alaka gelip burada sağa sola salça oldun?

Anlamsız bulduğum için soruyorum bu arada polemik yaratmak için değil, meraktan. :)

Ooo geçen gece uyumasından belliydi. :D

Abim benim bir yere salça olduğum felan yok gelip burda sessizaşk ve fenersavar gıyabında soa yı tebrik ettim

Sessizaşkı 35 den fenersavarı da forumdan bilirim sivri dillidir ama doğruları konuşur hoşuma gidiyor bu doğrucu tavrı fenersavarın

Sadece 44 de savaşıp yendiğimiz hücumcu arkadaşlara biraz gönderme yaptım onlarda cevabını verdiler zaten.Sen neden aramızda ki muhabbetleri bilmeden arkadaşları savunma gereği duydun ki abim ?

The Battle For Hejaz

Mızrakçı
Abim benim bir yere salça olduğum felan yok gelip burda sessizaşk ve fenersavar gıyabında soa yı tebrik ettim

Sessizaşkı 35 den fenersavarı da forumdan bilirim sivri dillidir ama doğruları konuşur hoşuma gidiyor bu doğrucu tavrı fenersavarın

Sadece 44 de savaşıp yendiğimiz hücumcu arkadaşlara biraz gönderme yaptım onlarda cevabını verdiler zaten.Sen neden aramızda ki muhabbetleri bilmeden arkadaşları savunma gereği duydun ki abim ?

Ben kimseyi savunmadım sadece ortaya dalmana şaşırdım bu birinci husus. Bir diğer hususta abicim, abim, koçum gibi hitapları hiç sevmem. Saygı çerçevesinde bir soru sordum cevabını ver geç, sana çizdiğim sınır çizgisini aşma. Yaşın kaç olursa olsun ki yaşın büyükse bu yaşına kadar iletişimi öğrenemediysen bu yaşından sonra ben öğretmem zaten. :)