HELAL OLSUN VEGAS

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Kılıç Ustası
Sizi tanımıyorum ama tim klanında da ilk defa oynuyorum. O nedenle yaşanılanı anlatmak isterim iki taraf içinde. Bu fake hesap tarafından mesajın çekilmesinin ve olayın anlaşılmasının ardından hemen yönetim sirküler atıp bu mesajlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.Bunu planlayan yönetim engellemek adına 5 6 sirküler atmaz.Ayrıca dünyanın 4te 3 üne karşı savaşan bir klan kaybetse dahi bu tür bahanelere gerek duymaz. Diğer açıdan bakıldığında vegas tarafından da beklemediğim bir hareketti açıkçası. Bunun sorumlusu kimse umarım ortak bir şekilde konuşulup bulunur çünkü oyun açısından zararlı bir durum olduğunu düşünüyorum. Adminlerin de konuyla ilgilenmesini ve mağduriyetleri gidermesini umarım.

Bu olaylar olduğu gibi adamı aradım ben yapmadım diyor, sen haber verince şimdi oyunu bir açtım herkes bana sövüyor dedi. Banada haber veren sizden biriydi. Suçladığınız adamla ben yıllarca müt ya da düşman olarak oynadım ne yapıp yapmayacağını az çok kestiriyorum,

Sizinkiler birini suçluyor, bende suçluyorum. Daha önceden yaşanmış emsal örnekleride var.

TheParanoid

Acemi
Çok forumda takılan birisi değilim arada girer bakarım ve farkettiğim şey 5 tane klanın feryat isminden ödü kopuyor bravo naptı bu adam size

cixcocukcan

Mızrakçı
Vegas iyi bir ekip aile boyle birşeyi yapmazlar atkif kapatacaklar 1 wordleri var bence içeriyi biri sokulup yapilmiştir bu hamle
DİPNOT LV TİRAN ADAMDİR YAPMAZ

LOFA Ege*

Çaylak
Bu olaylar olduğu gibi adamı aradım ben yapmadım diyor, sen haber verince şimdi oyunu bir açtım herkes bana sövüyor dedi. Banada haber veren sizden biriydi. Suçladığınız adamla ben yıllarca müt ya da düşman olarak oynadım ne yapıp yapmayacağını az çok kestiriyorum,

Sizinkiler birini suçluyor, bende suçluyorum. Daha önceden yaşanmış emsal örnekleride var.
Yav kardeşim sen arayıp adam yapmadım diyosa tamam yapmadı mıdır olay? Benim anlatmak istediğim bu olayı x kişisi yaptı mı yaptı atıyorum ben scripti kullanıp y kişisine otomatik olarak ana avrat sövdüm mü sövdüm. E kardeşim bunu modlar algılayıp benim banlanmamamı sağlayamıyorlar mı? Bana kusura bakmayın oyunun kuralları belirli diyip geçiştirmeleri ne kadar saçma ki scriptin ss i varken yani olayın tüm saçmalığı burda aslında.

Vezir001.

Kılıç Ustası
Açıklama yaptığınız arkadaşı tanısanız boşa kürek çektiğinizi anlardınız. Çoluğu çocuğu görse şu oyun için yaptıklarını... İnsan hiç mi utanmaz diyorum bazen ama utanmıyor işte :)
Sen ne gördün de bunu yazıyorsun çoluğu çocuğu katıyorsun? Benimle son oynadığın world 64 ondada düşmandın savunma takılıp arkada savını atar yatardın 1 kez mesajlaşmışlığımız ondan sonra karşılaşmışlığımız bile yok.

Bu adamların bu iftiralarından sonra artık iyice emin oldum bu işi timden birinin yaptırdığına.

Tibelda

Emekli Görevli
Yav kardeşim sen arayıp adam yapmadım diyosa tamam yapmadı mıdır olay? Benim anlatmak istediğim bu olayı x kişisi yaptı mı yaptı atıyorum ben scripti kullanıp y kişisine otomatik olarak ana avrat sövdüm mü sövdüm. E kardeşim bunu modlar algılayıp benim banlanmamamı sağlayamıyorlar mı? Bana kusura bakmayın oyunun kuralları belirli diyip geçiştirmeleri ne kadar saçma ki scriptin ss i varken yani olayın tüm saçmalığı burda aslında.

Kullanılan scriptin onaylı olup olmadığını kontrol etmek oyuncunun sorumluluğudur. İtham etmeden önce üye olurken kabul ettiğiniz kural ve koşulları tekrar gözden geçiriniz. Farklı bir itirazınız var ise destek sistemi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tibelda

Emekli Görevli
Kullanılan scriptin onaylı olup olmadığını kontrol etmek oyuncunun sorumluluğudur. İtham etmeden önce üye olurken kabul ettiğiniz kural ve koşulları tekrar gözden geçiriniz. Farklı bir itirazınız var ise destek sistemi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak onaylı olmayan scriptten klanlar destek ekibi sorumlu tutulamaz. Onaylı olmayan scriptin detayını ve işlevini bilmemizde mümkün değildir. Yaşadığınız durum üzücü ama bu durum nedeni ile klanlar destek ekibi üzerinden prim yapamazsınız!

Vezir001.

Kılıç Ustası

Dostum bunu birinin kasıtlı olarak yapmadığı ne malum? Benimle sabahtan beri herkes iletişime geçiyor bu adamlamı müt olacaksın bak bunu sana da yapacak vs vs olayı çözme odaklı değilde herkes mütlüğü koparma odaklı geliyor, insan şüpheleniyor bu sefer bunlar bir halt yedi şimdi fitili ateşlemeye çalışıyorlar diye.

Kaç kişi banlandı ne oldu adam kimseyi şikayet bile etmemiş üstüne giden 1 kişi dışında, herkes hep bir ağızdan adamı suçluyor. Ben savaştığım adamı tanırım, bu adamla da hem savaştım hem müt oldum böyle bir hamleyi sezgin yapmaz. Yaptığınız davranışlar beni sizden birinin yaptığına düşündürmeye zorluyor

Lord CengizHan

Mızrakçı
Dostum bunu birinin kasıtlı olarak yapmadığı ne malum? Benimle sabahtan beri herkes iletişime geçiyor bu adamlamı müt olacaksın bak bunu sana da yapacak vs vs olayı çözme odaklı değilde herkes mütlüğü koparma odaklı geliyor, insan şüpheleniyor bu sefer bunlar bir halt yedi şimdi fitili ateşlemeye çalışıyorlar diye.

Kaç kişi banlandı ne oldu adam kimseyi şikayet bile etmemiş üstüne giden 1 kişi dışında, herkes hep bir ağızdan adamı suçluyor. Ben savaştığım adamı tanırım, bu adamla da hem savaştım hem müt oldum böyle bir hamleyi sezgin yapmaz. Yaptığınız davranışlar beni sizden birinin yaptığına düşündürmeye zorluyor
Biz yaptık bütün olay çözüldü.
Topla bavulu kaçıyoruz @NOPasaran*

Lv Big Bad Wolf

Mızrakçı
anlamazlar modum anlamazlar, topuklamaya yol arıyorlardı saçma sapan bir yolla buldular 3 tane hesapları banlanmış sanki çok iş yapıyorlardı yok şu bu Bırakın bu işleri beyler.
Feryatın her oynadığı dünya bomboş işler döndü zaten gene kendi çalmış kendisi oynamış işte mhangele sallıyordu geçen işine gelmiştir bu durum

ÜNLÜ AKREP

Acemi
İyide kardeşim nasıl bir sisteminiz var sizin benim kime nesaj atıp atmadığımı göremiyormusunuz.Bu oyununuzun bir açığı dolayısıyla suç tamamen sizin.Evrensel .Hukuk da kuraldır bir olayın mağduru kimdir fayda sağlayanı kimdir. ona bakılır.Ben bir tek mesaj dahi atmadığım bir adama neden küfür edeyim.Bana faydası ne yazık emeklere.Yazıklar olsun size.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.