HELAL OLSUN VEGAS

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

NOPasaran*

Mızrakçı
Bugün yaşanan olaylar bence klanlar tarihine geçmiştir. Ben böyle bir sistem görmedim daha bence vegas klanları bu yaptıkları hamleyle dünyayı hakettiler. Yani bir klan başkanının nickini kopyalayıp özel script yazıp kendi hesaplarına küfür ettirdiler. Bence klanlar yönetimi de yaşananlar konusunda şaşkın. Ben tebrik ediyorum vegas ekibini gerçekten bu kaçıncı seviye ?

LAragon99

Milis
Vegas'ın suçu olduğuna dair bir kanıtımız yok. Vegas'ın olaydaki tek hatası mesajların onlarda toplanması yüzünden yaşanan gerginliği alttan almak yerine hiç hak etmeyen birisine fatura kesmeye çalışmaları ve banlatmaları oldu. Bu işin VEGAS'ı, TİM'i yok bence. Yarın başka klan adıyla yine yaşanır. Kimseyi boş yere kırmamak lazım.

PARS Estergon

Baltacı
ya kardeşim dalganı geçebilirsin tamam anlıyorum ama enes kosovaya benzedin artık bir git lütfen.
Ya ne saçmalıyorsun kardeşim, forum kimsenin tekelinde değil. Feryat illegal yapınca forumdan gülüp eğleniyordunuz bir şey oldu (daha ne olduğu kimin yaptığı bile belli değilken) burada mağdur edebiyatı yapıyorsunuz, gülüyorum sadece:D

PARS Estergon

Baltacı
Vegas'ın suçu olduğuna dair bir kanıtımız yok. Vegas'ın olaydaki tek hatası mesajların onlarda toplanması yüzünden yaşanan gerginliği alttan almak yerine hiç hak etmeyen birisine fatura kesmeye çalışmaları ve banlatmaları oldu. Bu işin VEGAS'ı, TİM'i yok bence. Yarın başka klan adıyla yine yaşanır. Kimseyi boş yere kırmamak lazım.
Diyelim anlattığınız gibi mesajlar feryata gitse şimdi herkesi şikayet edip forumdan başlıkları gülerek açıyordunuz şimdi de vegası vuslatı yok diyorsunuz :D

NOPasaran*

Mızrakçı
script yüzünden edilen küfürleri tek tek şikayet etmelerinden bu işin kime yaradığı ortada zaten.
Cevap vermeye bile gerek yok gelir yapar boşunu gider ,abilerine yaranmaya çalışıyor dikkate almaya bile değmez bomboş bir çar
aynen engeli bastım eneskosova2

spymax*

Yasaklı
Ya ne saçmalıyorsun kardeşim, forum kimsenin tekelinde değil. Feryat illegal yapınca forumdan gülüp eğleniyordunuz bir şey oldu (daha ne olduğu kimin yaptığı bile belli değilken) burada mağdur edebiyatı yapıyorsunuz, gülüyorum sadece:D

Bak dostum ben illegal yaparım Truva atarım anca bu başka bir boyut beni.bile aşıyor sen düşün böyle bir olay olamaz adam özel kod yazıp site açıp benim nickne benzer hesap açıp tüm oyunculara fake diye küfür etirdi

LAragon99

Milis
Diyelim anlattığınız gibi mesajlar feryata gitse şimdi herkesi şikayet edip forumdan başlıkları gülerek açıyordunuz şimdi de vegası vuslatı yok diyorsunuz :D
Güzel arkadaşım rica ediyorum tanımadığın insanlar hakkında saçma sapan iddialarda bulunma. Daha önce Feryat ile ne oynadım ne de konuştum. Ne yaptığı da umurumda değil. Bugün bulunduğum klanda yetkiliyse elimden geldiği kadar oyunda ricalarını yerine getirir geçerim. Bir haksızlık yaptığı ortaya çıkarsa kendi fikrimi de söylerim. Beni geçmişte ne olduğu falan ilgilendirmiyor, hiç yaşanmamış bir olayda ne yapacağımızı da kimse bilemez.

Konuşulanlara hak vermiyorsanız uzaktan kendi değiminizle gülerek konuyu takip edebilirsiniz ama trollük yapacaksanız da bir adabı olsun, temeli olsun. Komik duruma düşüyorsunuz sadece. Vegas, Feryat, Lv Big... Bir tanesi hakkında suçlama veya aklama yapmış mıyım bu konu özelinde? Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Bizim ekip zaten hesap gitti diye gelip ağlamaz merak etmeyin, biz kendi kendimize de hesap silip, dünyayı bırakmayı başarıyoruz :) Dışarıdan etkileşime ihtiyaç yok yani. Benim şikayet ettiğim konu çok başta, onu da anlayacaklara anlatmayı tercih ederim.

Lord CengizHan

Mızrakçı
Bence bu kodu yazanın ipden takip edilmesi gerek bu bildiğin siber suç oyunun açığından faydalanarak kötü niyetli yazılım sağlanıyor big bad wolf burda suçsuz diyen arkadaşlar suçsuz olsaydı o hesapları şikayet edip banlatmazdi ortak olunan bir suç var ortada o yüzden kimse boşuna vegasin haberi yok demesin ama şunu belirtmek istiyorum yemin ederim mükemmel bir zeka yapan kişi ben hayran kaldım:)

spymax*

Yasaklı
Kodu yazanda zaten hand of nick'li emre yani kendi aralarindaki konuşmalar dahi geçti elimize yazık gerçekten bı oyun icin

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba,

Topluluğumuz tarafından script kullarının esnetilmeme sebebi tam olarak bu durumdur. Kod yığınlarının değiştirilebilmesi veya art niyetli kullanılabilir olduğundan dolayı kısıtlı imkan sağlamaktayız. Gerek forum gerek oyun içerisinde bir anlık sinirle küfür/hakaret yazmanız sadece sizlere zarar verecektir. Destek sistemi dışında hesap ismi ve hedef gösterilmesi doğru olmayacaktır. Taleplerinizi inceleyeceğiz.

İyi akşamlar.

Lord CengizHan

Mızrakçı
Merhaba,

Topluluğumuz tarafından script kullarının esnetilmeme sebebi tam olarak bu durumdur. Kod yığınlarının değiştirilebilmesi veya art niyetli kullanılabilir olduğundan dolayı kısıtlı imkan sağlamaktayız. Gerek forum gerek oyun içerisinde bir anlık sinirle küfür/hakaret yazmanız sadece sizlere zarar verecektir. Destek sistemi dışında hesap ismi ve hedef gösterilmesi doğru olmayacaktır. Taleplerinizi inceleyeceğiz.

İyi akşamlar.
Bu konuda haklısınız gerçekten adam bir şaheser yarattı bu klanlar dünyasında bir devrim bana göre ancak bu olayın bu şekilde kapatılmaması gerek bu şikayetleri eden hesapların bağlantısı var oyunla kalmamalı siber suçtan dava edilmeli bence yeni kanunlara göre oyun tasarısı mevcut bu tarz işlemler için göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

spymax*

Yasaklı
Merhaba,

İyi akşamlar.

Siz olayı yanlış anladınız küfür biz etmiyoruz adamlar kod yazmış oyuncular fake atigini sanıyor ve küfür otomatik ediliyor rakibe ve mesaj küfür eden hesapta gözükmüyor adamlar öyle bir kod yazmış ki sen bile.hala olayı idrak edememişsin .. klan kurucusu adına benzer hesap açıp sirku geçiyor oyuncular ictimaya ekliyor fake atmak için ama orada farklı bir kod olduğu için otomatik küfür karşıya gidiyor vs vs

Durum
Konu yanıtlara kapalı.