Eibo - Başher

Canikkk

Yasaklı
Maneviyetını sorgulamıyorum direk diyorum doğru 2 kişi 5 kişi arasında o kadar küfr döndükten sonra birleşmek maniveyıtını sorgulamamıza gerek bırakmıyor zaten ayrıca secret ben kuralsız savaş açtğı gün vurmadım ben vurcaksam söyler vurarım öyle ya da böyle ama kesinlikle o gün secret habersiz dalmak gibi bi hareketimiz olmadı savaş açan belli boş konuşan da maneviyatına deyer veriyorsan böyle işlere karışma da başkalarının azına sakıl olmasın

Lan bütün mevzuyu senin klan liderin başlattı savaşı çıkartan da o beni arayıp secret vurucaz diyende o boş yapma ergen olmanın yanında kuklasın da bir şey bilmiyorsun gelmiş şuursuzca konusuyorsun.

Yalnızsafari

Yasaklı
Lan bütün mevzuyu senin klan liderin başlattı savaşı çıkartan da o beni arayıp secret vurucaz diyende o boş yapma ergen olmanın yanında kuklasın da bir şey bilmiyorsun gelmiş şuursuzca konusuyorsun.
Zaten her şeyi sen biliyorsun zekariya herkese yalancı bi sen doğrucu davutsun olum herkesin her muhabbeti ifşalandı ortaya çıktı sen hala bunlara rağmen kalkıp yalan söylüyorsun sen utanma duygusu kalmamış hiç yüzün kızarıyor mu bunları yazarken merak ediyorum gerçekten