Harita

FIRES52

Acemi
Benzetme güzel olmus ancak türkiyeyi dehsete benzetmen güzel ülkeme hakaret. Türkiye hiç bir zaman baska ülkelerin kuklası,sömürgesi olmadı hele hele maşası hiç olmadı. Benzetme güzel ama dehsetin ülkesini kıbrıs filan yaparsak daha güzel olur
Kardeş sen hayırdır ya böyle değişik değişik çapsız çapsız konuşuyorsun, yok kukla yok sömürge maşa fln nasıl bir kuyruk acın var, yoksa bir halt yediğinimi sanıyorsun, gelipte şurda yazmam normalde ama hakaret ve densiz konuşmaların sayısı artıyor dikkat et, özlü sözlerle hakaret edip küfür etmeyi bizde iyi biliriz bu forumu 15 yaş seviyesine indirme daha fazla.

*SRM*

Mızrakçı
Kardeş sen hayırdır ya böyle değişik değişik çapsız çapsız konuşuyorsun, yok kukla yok sömürge maşa fln nasıl bir kuyruk acın var, yoksa bir halt yediğinimi sanıyorsun, gelipte şurda yazmam normalde ama hakaret ve densiz konuşmaların sayısı artıyor dikkat et, özlü sözlerle hakaret edip küfür etmeyi bizde iyi biliriz bu forumu 15 yaş seviyesine indirme daha fazla.
Onun yazdığı hakaret ise senin yazdığın 10 kat daha ağır. Kaldı ki orada hakaret yok. Varsa da bak alt tarafta raporla kısmı var.

karairf21

Çaylak
Onun yazdigida 10 kat hakaretse o zaman bunu yazcagina sende tatava yapmada o zaman bahsettigin o meshur raporlaya bas

Ayemyorgad

Çaylak
Benzetme güzel olmus ancak türkiyeyi dehsete benzetmen güzel ülkeme hakaret. Türkiye hiç bir zaman baska ülkelerin kuklası,sömürgesi olmadı hele hele maşası hiç olmadı. Benzetme güzel ama dehsetin ülkesini kıbrıs filan yaparsak daha güzel olur
Kıbrıslılar seri üzgün :(

İsP4Ny0L

Acemi
Sen hayırdır ilk bizle savas actiniz diplomasi bilmezligin toylugun acemiliğinin yüzünden oldu harita böyle... 1 opta yıkarım dediğin dehşet e s.a yapalım diye 3 gün kapımızda gezdin... Halep ordaysa İspanyol k56da gel....

Mavıpsa

Yasaklı
@NaiL ErDa reiz zamanında UDW gibi büyük bir aile klanına 2 kere yay atmış adamsın yanlış hatırlamıyorsam w50. Şimdiki Dehşet o zamanlardaki Dehşetten nasıl bu hallere geldi ? seni ve ekibini böyle tanımazdım ben zaman insanları değiştiriyor. Algı yapılmasın ciddi ve dosthane şekilde sözüm Nail abiye sadece.

pNc*

Mızrakçı
@NaiL ErDa reiz zamanında UDW gibi büyük bir aile klanına 2 kere yay atmış adamsın yanlış hatırlamıyorsam w50. Şimdiki Dehşet o zamanlardaki Dehşetten nasıl bu hallere geldi ? seni ve ekibini böyle tanımazdım ben zaman insanları değiştiriyor. Algı yapılmasın ciddi ve dosthane şekilde sözüm Nail abiye sadece.
Kral her yerde seni görüyorum ortalığı karıştırma otur oyununu oyna op yiyoz

La Calin*

Çaylak
Sen hayırdır ilk bizle savas actiniz diplomasi bilmezligin toylugun acemiliğinin yüzünden oldu harita böyle... 1 opta yıkarım dediğin dehşet e s.a yapalım diye 3 gün kapımızda gezdin... Halep ordaysa İspanyol k56da gel....
3 gün mü yapma abi :(
Hayırdırlar havada ucusmus ben olanları söyledim. Herhangi bir şekilde sizin gibi bir klana türkiye benzetmesi beni rahatsız etti. Yoksa burda kralda sizdiniz vezirde.
Hor geçmeye yada dalga geçmeye çalışmadım olanı söyledim. Silinmek bu kadar değil.
Reisim cıkısa da geleyim mi?
Yada yok yok beni kafes dövüşüne çagır :D
Ben gerçekleri söyledim. Bu sözleri duyup üzerinize alınıp savunmaya geçene kadar keske dehsetin haritasını da savunsaydınız. Ben 3 tane klanla savaşırım ,silinirim. Ama ERKEK gibi duruş sergiler kıvırtmam. Beni kendinle karıştırma simdi git wp gruplarında hakaret et bana rahatla.

Val4r Morghul1s

Çaylak
Yazık sana. Gerçekten bu kadar ileri gideceğinizi hiç düşünmezdim. Harita da hiç bir sorun yokken ilişkimiz iyiyken bi anda fırsatçılık yapıp sözde 1 opta sileceğinize inanarak dehseti siz karşınıza aldınız. Sonra malum olanlar oldu plan elinizde patladı r yaptınız biz karakterimizden ödün vermedik diye dokunmuş belliki algıya burdan devam etme kararı almışsınız. Gerçekten çok seviyesizce.

lebron1

Yasaklı

O ekibe ANTİM de dahildi. Atakan başganim

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

NaiL ErDa

Acemi
Merhaba arkadaşlar forumdan sürekli bildirim geliyor bir bakayım dedim:) saçma sapan yalan yanlış ne kadar hakaret vari şeyler varsa yazılmış çizilmiş. Hepsini anlayışla karşılıyorum çünkü DEHSET klanı ile mücadele etmek kolay değildir. Bazı arkadaşların psikolojisi olumsuz etkilenmiş ve bunun neticesinde buralarda genel topluma hitaben pasif-agresif tutum içerisine girmişler.

Şunu söyleyebilirim ki her anlamda matematiksel olarak bize karşı bariz üstünlüğü bulunan rakibimiz METEOR klanına karşı şuan itibariyle 46 gün 13 saattir böylesine hızlı bir dünyada onurlu bir mücadele vermekteyiz. Mental ve stratejik olguların matematiksel unsurlardan çok daha önemli olduğunu bir kez daha kanıtladık ve bu bizim için önemliydi. Birçok istatistik verisinde de üstünlüğümüz ele aldığımızı da belirtmek isterim.

METEOR klanı bazı temsilcileri DEHSET klanının tek operasyonda beyaz bayrak çekeceğini ve daha ileri giderek bize karşı sürekli olarak küçümseyici bir tavır içerisine girdiklerini gördük bu onlar açısından bize göre ciddi bir yanlıştı. Zaten bundan sonra hayatlarının hiçbir evresinde öyle tahmin ediyorum ki hiç bir şeyi küçümsememeleri gerektiğini kendilerine öğrettik, bu onlar için bir kazanç bizim içinde gurur kaynağı oluşturacaktır.

Beni tanıyanlar çok iyi bilir fazla konuşmayı sevmem, polemiğe girmeyi sevmem yalnızca başlangıçta ve sonuçta konuşurum. Burada çok fazla adımızın geçtiği tartışma gördüğüm için genel bir yazmak istedim.

Uzun lafın kısası 2013 yılında tarafımca kurulan DEHSET klanları bugüne değin girmiş olduğu hiçbir savaşı kaybetmemiş olup onurlu mücadelesini 3 dünya kapatarak taçlandırmış, ve bu büyük platforma kimileri beğenmese de damgasını vurmuştur. Ahlaki etik ve değerler, saygı unsurları ve dostlarımız bizim için her zaman her şeyden önce gelmiştir, bundan sonrada öyle olacaktır.

Başlangıcından bugüne kadar bir gün bile tereddüte düşmediğim DEHSET - METEOR savaşını da zaferle sonlandıracağımıza inancım tamdır. Tüm klan arkadaşlarıma bugüne kadar göstermiş oldukları özveri ve mücadele için hepsini ayrı ayrı tebrik ederek, dostlarımız KENT ve DUDE klanlarına selamlarımı gönderiyorum.