Muhabbet Köşesi

Sakaryale54*

Ağır Atlı
34979 adlı eklentiyi görüntüle

Lütfen birisi çıkıp bu klanın 68.dünyaya tek klanla giren gerçek gölge klanı olmadığını söylesin.10 kişilik bir ekibin kapatacağı dünyada içinizden hangi deli kuyuya taş attıda 30 a yakın klan kurup girelim dedi.Biz sizin gibilerin kafasına vurdukça akıllanmanız gerekirken yaptığınıza bakın biraz beyin diliyorum hepinize
Şu görsel 10 limitli worldde gerçek olmamalı ya fotoşop yaptığını söyle Kaan

**tapates**

Yasaklı
Sabah uyandım camımı açıp ne güzel gün bugün kimse moralimi bozamaz dedim elimi yüzümü yıkadım 10 dakika sonra bir mesaj geldi

Klanımızda yakın bir Yunanistanlı arkadaşım oynuyor ve gölge klanın biyografisini attı ve siz bu oyunu nasıl oynuyorsunuz dedi ve what …. Dedi ve tekrardan moralim bozuldu teşekkürler gölge

Güzel anımı dinlediğiniz için teşekkürler

fatcat

Baltacı
Diğer dünya açılana kadar gözükür. Kalıcı olarak gözükmez demeliydim. :)
Dünyayı temizleyerek tekrar dünya açma işini .works beta sunucusunda yapıyorlar
zz1standart zz2sandbox restart alıp tekrar aynı isim ve kısaltma ile geldiğinde profilimden başarılar gitmedi

kaon

Kılıç Ustası
Dünyayı temizleyerek tekrar dünya açma işini .works beta sunucusunda yapıyorlar
zz1standart zz2sandbox restart alıp tekrar aynı isim ve kısaltma ile geldiğinde profilimden başarılar gitmedi
performans dünyalarında ve klasiklerde köy geçmişine bakarsan aynı köyün 100den fazla kez el değiştirdiğini görürsün.

**tapates**

Yasaklı
Henüz alfabenin tüm harflerini tamamlamamış olmaları sevindirici. Arkadaşlar eğlenmeniz için özel dünya açılıyor. Şu klanları kuran, bu klanlara katılan ne yaşıyor anlamış değilim. Diğer oyuncuların söylediği gibi dünyayı 10 kişi kapatacak, 10 kişinin profilinde de dünya başarısı gözükmeyecek. Belirli bir ödül alacaksınız hepsi bu. Buna ayıracağınız vakit ve mental yerine 2-3 hızlı round girip 1. olsanız zaten aynı ödülü kazanırsınız. Derdiniz nedir? :rolleyes:
Anlık olarak 55 klanlarmış bizi 56 olarak istediler bizde nazikçe reddettik

NEFRETDOLU

Casus
selamun aleyküm kalabalık girdik dünyaya buyrun sizde bize katılın gölge haramileri 22 olun ne dersiniz ?

Bizde böyle bir davet almıştık teşekkürler gölge 22yi sevmedim aslında yoksa değerlendirilebilirdi :D

kaon

Kılıç Ustası
selamun aleyküm kalabalık girdik dünyaya buyrun sizde bize katılın gölge haramileri 22 olun ne dersiniz ?

Bizde böyle bir davet almıştık teşekkürler gölge 22yi sevmedim aslında yoksa değerlendirilebilirdi :D
İşte hayat böyle Memo başkanım, hep bizi unut ama elbet başın sıkışır

Lord ultimate

Kılıç Ustası
vallah beli bir sure klansiz kal.ak daha iyi entrafinda mavi mor filan kimse olmaz yok.s.a var yok mutefigiz.
pasif kalmayana kadar klana girmsein kimse :))

NEFRETDOLU

Casus
Ah Mehmet başkanım, sen bizim şu oyundaki tek muttefigimiz olacaktın ama kader İste ne yapalım. Bız zaten düşman olmak için yaratilmisiz... :eek: :D
Boşver allah düşmanında karekterlisini versin diyip sana bakıyorum işte ne güzel kabul olmuş dualar güzeldir ;)

LAragon99

Baltacı
Henüz alfabenin tüm harflerini tamamlamamış olmaları sevindirici. Arkadaşlar eğlenmeniz için özel dünya açılıyor. Şu klanları kuran, bu klanlara katılan ne yaşıyor anlamış değilim. Diğer oyuncuların söylediği gibi dünyayı 10 kişi kapatacak, 10 kişinin profilinde de dünya başarısı gözükmeyecek. Belirli bir ödül alacaksınız hepsi bu. Buna ayıracağınız vakit ve mental yerine 2-3 hızlı round girip 1. olsanız zaten aynı ödülü kazanırsınız. Derdiniz nedir? :rolleyes:
Dünya özellikleri, oyun açıkları, ban problemleri vs birikince böyle oynamak en mantıklısı oluyor. Şahsen 5-6 kişi eğlenmekten keyif alan bir oyuncuyum ama izin vermiyorsunuz böyle oynamamıza. En kalabalık kimse son sürat destek vermeye karar verdim, kendime adıma. Demek ki böyle oynanacak bu oyun. Üye limitini 1 yapsanız ne olursa 200 yapsanız ne olur değişmesi gerekenler ortada. İnatla görmezden geliyorsunuz. İnsanlar öneri yapmaktan, eleştiri yapmaktan sıkıldı. Gram umurumda değil. En güçlü aile klanı kimse çarklarına su taşımaya hazırım. Bizim insanımız ve yönetimimiz bundan keyif alıyor. Yeteri kadar mücadele ettiğime inanıyorum bu multilerle, çakma ailelerle :) Biraz da aile ferdi olalım.

Tibelda

Emekli Görevli
Dünya özellikleri, oyun açıkları, ban problemleri vs birikince böyle oynamak en mantıklısı oluyor. Şahsen 5-6 kişi eğlenmekten keyif alan bir oyuncuyum ama izin vermiyorsunuz böyle oynamamıza. En kalabalık kimse son sürat destek vermeye karar verdim, kendime adıma. Demek ki böyle oynanacak bu oyun. Üye limitini 1 yapsanız ne olursa 200 yapsanız ne olur değişmesi gerekenler ortada. İnatla görmezden geliyorsunuz. İnsanlar öneri yapmaktan, eleştiri yapmaktan sıkıldı. Gram umurumda değil. En güçlü aile klanı kimse çarklarına su taşımaya hazırım. Bizim insanımız ve yönetimimiz bundan keyif alıyor. Yeteri kadar mücadele ettiğime inanıyorum bu multilerle, çakma ailelerle :) Biraz da aile ferdi olalım.

Haha çok iyi yazı. :) Oyunu oynayan siz ama tüm kötülüklerin sebebi yine klanlar destek ekibi. :) Düşünceleriniz için teşekkürler. Size bir şarkı önermek istiyorum;

DieHard

Yasaklı
kalabalık geldik bu dünyaya buyrun sizde bize katılın gölge 7 olun ne dersimiz ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Burada bir konu eksik, ilk cezayı kim yer ? :)