Kent - Tatava

• Konuyu başlatan Deleted User - 5568329
  • Başlangıç tarihi

Lebr0n*

Yasaklı
:D tüm klan olarak anlaşılan o mesajı ciddiye almışsınız . biz savaş açmadık diyen arkadaşa gülerek bir cevap verdim ki herhangi bir alay falan da söz konusu değil . bizim tarafımızdan size savaşmayalım, niye kami atıyorsunuz, niye köyümüzü alıyorsunuz diye bi mesaj falan mı atılıyor ? . erken olması geç olması açtığımız savaşı kaybetmemiz kendi içimizde vereceğimiz bir özeleştiri olur . bu sizin probleminiz değil. üstünüze düşeni yapıyorsunuz. kesiyorsunuz , köyleri alıyorsunuz tebrik ederim .
Şimdi siz şu diğer konuya açıklık getirin de forumu okuyanlarda bilgilensin arkadaşlar ..
Neden discordumuza sizin adamlarınız girmeye çalışıyor ?
Neden bizim arkadaşlarımızı mesaj atıp, arıyorsunuz ?

Çünkü Mesut başka türlü bu oyunu oynayamıyor. 1 de pre dileniyor,pre attığı adamda ne derse onu yapıyor.
kralın pasifi

TheW

Mızrakçı
Biz sizin kıtanızdan köy alırız ama siz bizim kıtamızdan köy alamazsınız diyen sizlersiniz..
Biz gidelim de hemen tatava klanını vuralım diye bir plan program vs. de yapmadık,kimse için de yapmadık zaten.
Ayrıca bizim ana oluşumumuz sağ alt kıtadaydı daha çok ,size tam anlamıyla gelişmeden vurmak bize daha çok zaman kaybettiren bir durumdu.
Ben dahil sizin bölgeden barbarlar alıp öyle mis atabildi bir çok oyuncumuz.

Bizim hiçbir klana karşı bir olumsuz düşüncemiz yok,zevk almaya geldik buraya ,herkese saygılı davranıyoruz,sağolsunlar herkes de bize aynı şekilde.
Şimdiye kadar sadece siz bize üst perdeden davrandınız ve üstüne de savaş açtınız.
Şimdi de ben ve arkadaşlarım savaş için elinden geleni yapıyor,hepsini tebrik ediyorum.
Siz de de savaşta emek harcayan arkadaşlar var onları da tebrik ediyorum.
Başarılar diliyorum.
ayrıca ; sen ve senin gibi program yapmayan arkadaşların daha savaş açılmadan bizim bölgemizden barbar toplamaya başlamıştınız .
evet biz size öyle dedik çünkü siz bu dünyada oynamayacak PITIR a yardım edecek Bizim üstümüzden DUDE ye vuracaktınız . planlanmamış ve programlanmamış bir şekilde ! hiç bir klana olumsuz düşünceniz olmadığı da bu noktada oldukça net. YA DA bunlar sizin tarafınızdan söylenmedi ve yapılmadı.
Başarılar.

bugracisem

Baltacı
:D tüm klan olarak anlaşılan o mesajı ciddiye almışsınız . biz savaş açmadık diyen arkadaşa gülerek bir cevap verdim ki herhangi bir alay falan da söz konusu değil . bizim tarafımızdan size savaşmayalım, niye kami atıyorsunuz, niye köyümüzü alıyorsunuz diye bi mesaj falan mı atılıyor ? . erken olması geç olması açtığımız savaşı kaybetmemiz kendi içimizde vereceğimiz bir özeleştiri olur . bu sizin probleminiz değil. üstünüze düşeni yapıyorsunuz. kesiyorsunuz , köyleri alıyorsunuz tebrik ederim .
Şimdi siz şu diğer konuya açıklık getirin de forumu okuyanlarda bilgilensin arkadaşlar ..
Neden discordumuza sizin adamlarınız girmeye çalışıyor ?
Neden bizim arkadaşlarımızı mesaj atıp, arıyorsunuz ?

Kim giriyor discordlarına bu arkadaşlarımızın :)

bugracisem

Baltacı
ayrıca ; sen ve senin gibi program yapmayan arkadaşların daha savaş açılmadan bizim bölgemizden barbar toplamaya başlamıştınız .
evet biz size öyle dedik çünkü siz bu dünyada oynamayacak PITIR a yardım edecek Bizim üstümüzden DUDE ye vuracaktınız . planlanmamış ve programlanmamış bir şekilde ! hiç bir klana olumsuz düşünceniz olmadığı da bu noktada oldukça net. YA DA bunlar sizin tarafınızdan söylenmedi ve yapılmadı.
Başarılar.

Hayır,arkadaşınız ben sizin kıtadan köy alırım siz alamazsınız dedikten sonra önlem amaçlı köy aldık oradan.
Siz savaş açınca da daha da yayılmaya başladık.

Dude klanı benim önümde zaten sizin kıtanıza niye ihtiyaç duyalım,Haritadan takip ederseniz daha uygun olacaktır.

Ne Pıtır ne Dude ne de başka klan umrumuzda değil,ne bir planımız var ne de gelmeden yaptığımız bir konuşma..
Lütfen kendinizce kafanızda bir kurgu yapmayın yada başkasından duyduğunuz bir şeyin doğruluğunu bilmeden inanmayın.
Her klana saygı duyuyoruz,sağolsun onlar da aynı şekilde şimdiye kadar bize aynı özeni gösteriyorlar.

Ben tek başıma başladım,baktım haritam rahat,biraz köy alır takılırım dedim,köy ismimi klan ismi yaptım,sonradan sağolsun gelmek isteyen geldi,Mesut ta güzel bir oluşum kurdu,son zamanlarda bu kadar zevk aldığım bir oluşum olmamıştı,her arkadaşımın eline sağlık..

TheW

Mızrakçı
sen işine geldiği gibi konuşmak konusunda iyisin . haritayı da oyunu da sadece sen takip ediyorsun. sıkıntı yok .
biz söylediklerimizi söylemedik demeyiz . söylenmeyeni de söylendi gibi ortaya dökmeyiz. bu konuyu ben açmadım . ne seninle ne de başkasıyla böyle bir polemiğe girmek gibi bir derdim yok . ne yaptığın konuşma ne de plan ,diplomasi beni alakadar etmez. içinizde daha önce ki world da oynadığım bazı arkadaşlara saygımdan daha fazla da konuyu uzatmayacağım . size iyi oyunlar. başarılar.

hoower

Acemi
Başarılar.

yani köy almalı, savaşlı, diplomasinin ön planda olduğu bir oyun oynayıp "vay siz bizim dibimizden köy aldıydınız" muhanneti inanılmaz komik geliyor bana. ne yapsaydı size dilekçe mi yazsaydı köy almak için? yani arkadaş taraflar ile ilgili bir konu başlığı açılıyor ilk 2 sayfa "taraflara başarılar" kalan tüm sayfalar "vay sen nasıl köyümü alırsın, bizi dolandırdınız, köyümüzün dibinden köy aldınız, plan yaptınız."

kral, güzel vurdular yazamıyorsan kuzenim yazdı desen inan daha inandırıcı olurdu.

KARAESKİ

Kılıç Ustası
yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim diyorum bizim ekip anlamıyor hala köy alıyor sizden biz ne yapalım? bakın bu istatistikte biz köyünü alırken klandan çıkardığınız kişiler yok

Eklentiler

• KentTatava.png
    KentTatava.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 84

Çetin Aksun

Mızrakçı
yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim diyorum bizim ekip anlamıyor hala köy alıyor sizden biz ne yapalım? bakın bu istatistikte biz köyünü alırken klandan çıkardığınız kişiler yok
Dünyanın en hızlı biten savaşı bu olcak galiba bu ne adamlar bir hafta dayanamadı

-SanJi-

Milis

Sen o muhabbetin öncesini de at istersen :) Klanındaki oyuncuları toplamaya çalışan ve sizden gelen davet mesajları ile dolu mesaj klasörüm :) Diğer klanlara da bizi bünyenize alın vs yazmanıza gerek yok
Anlamsız bir gider yaptınız ve bizi en sağdan, en sola siz getirdiniz. Buğra abinin dediği gibi ekip barbar alıp 1 günde o köylerden operasyona çıktı. TEbrik etmek yerine hayla yazıyorsun burada. Attığınız mesajları tek tek döktürtmeyin bana buraya oyunumuza bakalım. Savaş başlığında tarih veren ve ilk kurşunu atan sizsiniz zaten :)

Tibelda

Emekli Görevli