Nostra vs Alay & Roh

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

ThanksFRGood

Milis
Hocam normalde 1 ayda hesap silen bir oyuncu grubu dünyanın favorisi haline gelmiş diyerek sen küçümsüyorsun onları belli ki hiç savaşmamışsın ya da yan yana oynamamışsın fena ve babanın gitmesi tabiki dünya dengelerini değiştirdi ama bu nostranın dünyada favori olmadığı gerçeğini değiştirmez 2 favori vardı baba-fena ve nostra yanlış anlama diğer klanları 2 klanında rakip olarak göreceğini sanmıyorum özellikle de klanların kitlenip dışardan destek alınmadığı bir dünyada :D
Alarm konusunda da Erdal abi ile aynı fikirdeyim size söylenmişse bile forumda bunu dile getirmek hoş değil.
iyi oyunlar
Ben oynadığım için favori hep nostraydı devoo :D

The Battle For Hejaz

Mızrakçı
Ne boş adamsın direk lafı üstüne alındın
Birde dikkatli ol ayağını kaydırmasınlar senin olduğun dünya oynuyorum ve cok zor değil familya dayım hatta peşkeş cektiririm

size ve sonradan nostra ya dahil olmuşsun kendini bişey zaneden cahiller gibi sağa sola sataşma.
Sana karşı yorum yapmadığım takdirde saygısız ve boş boğaz olduğun beli olduğu kessin.

Şuan W60 da yaptığınız karaktersizlik diz boyu ve destek köyleri mi sınıra destek atirip sonra ordular yoldayken sabaha doğru tüm köyleri mi mislemeye ne denir ? bunu bilen biliyor aynısını bir kaç kişiye yaptınız.
Haddini bil üslubunca yaz

Hahahahah dayı ya çok mu üzüldün sen ? :D Oyunun 60. Günü gelmiş hala full köyün yoktu. Vurduk temizledik kangren kolu attık. Ne kadar iyi yapmışız. :))

CaSiAn *

Mızrakçı

komedian

Milis
1656899245487.png
bazı güzel renkli arkadaşlar yanımda belirdi :))
bekliyordum bunu da çok erken oldu bayram günü gelirsiniz diye bekliyordum D:DD

komedian

Milis
boyuna fake atıyordu reisin komutlar iptal olunca ziyarete gelelim dedik hoş bulduk :D
ben de sizi övüyordum adamlar hesabın gelişmi durdu kontrol etmişlerdir diye... komutlar mı iptal olmuş :DDD

neyse bayram günü için cici kıyafetler aldım. artık komşu sayılırız bayram sabahı selamlaşırız :)))

Mr.Troya

Acemi
ben de sizi övüyordum adamlar hesabın gelişmi durdu kontrol etmişlerdir diye... komutlar mı iptal olmuş :DDD

neyse bayram günü için cici kıyafetler aldım. artık komşu sayılırız bayram sabahı selamlaşırız :)))
Öyle uzaktan fake atmakla olmuyor :D şimdi senın ıcın oyun başlar :D