Hydra* vs 57.Alay

HapazCı.

Okçu
burak abiyle olan konuşmalarım hala durmaktadır :) senin hakkında düşüncelerime itimarı olmayan 66 twasttan geçmişime bakabilir. ben köyleri burak abiye salmışımda gitmişim birçok kişi de eline emeğine sağlık mustafam demesine rağmen senin burada kuş kadar aklınla beni gömmeye çalışman tabii ki de insanları kullanıp atma politikası içeriyor.. aynı zaman da ah levom ah.. 53'te hesabının ameleliğini yapmış. sen kalk adamı yüzüstü bırak. yüzlerce nankör tanıdım hiçbiri kedi değildi.. o klan yanlış ellere emanet edilmiş. söyleyeceklerim bu kadar yavruşko seni :D

66 da sen olmasan dünyayı kapamayacakmısım gibi konusuyorsun ya ona hayranım :)

TyPHonE

Yasaklı
Arkadaşlar burayi alay vs blood hydra forumu ne moonkinight fenever savar nede aykutun tartişma yeri buralarda dert yanmauin birbirnizç özelden dövebilirsiniz
Bu w den önce 20 w oynamadım demişsin; Sana öyle bir dayak atıcaz ki bundan sonra 20 w daha oynamayacaksın. Git alabildiğin defi al, yoksa w72 ye yetişeceksin, yallah.

-Tony Montana-

Kılıç Ustası
Kaanım bu savaşta eski bir rakibin olarak senden kılıç kalkan miğfer ne varsa giymeni istiyorum kdksks sakın kaybetme. Karşında sapanla bile yenebileceğin bir klan var dkdkdk
Bunu yazarken hiç utanmadın mı ya. Benim sizin gibi tiplere söyleyecek lafım kalmadı artık.