Hydra* vs 57.Alay

Lord ultimate

Çaylak
klan kilidi öncesinde 5 6 tane klandan alınan desteklerle sınırı doldurdunuz.Bu herkes tarafından bilinen birey.( bu yönetiminiz stratejisi olabilir normaldir. yargılamıyorum.)
kilitten sonra
ROH 100
BÖRÜÜ 100
ALAY 100
78 300 ADAM MEVZU 78 OLMAMIZ DEĞİL... Tabi 6 klanın artıklarını bedava toplayıp elde edilen güçten bahsetmiyorum.Bu oyunda Sayısal çoğunluğun verdiği avantajları hepimiz iyi biliyoruz. Sizlerde bunu iyi kullandınız burada neden kulandınız demiyorum ama 100 kişi girdik 100 kişi savaştık gibi yorumlardan bulunmasanız daha doğru olur. En azında bunu görmezden gelip kazanılan savaşın tadını çıkarın.

savaş bitmiştir. Uzatmaya gerek yok savaş öncesi söylenen sözler laflar savaş stratejisi moral olsun diye söylenen sözlerdir.Her sporcu maçlardan önce süslü ve karşı tarafı iğneleyici laflar söyler.

yarın bir gün sizlerde savaşacaksınız kaybedeceğiniz bildiğiniz bir savaş bile olsa çıkıp bura da biz kaybederiz demez kimse rakibin üzerine yürür bir boşluk yaratmaya çalışır.
Konuyu Kapatın daha fazla yazmasın kimse bu saten sonra gereksiz yorumlar kalp kırklığına gereksiz kin duyma duygularını beslemeye girer.
UYKUSUZ GECELERİNİZ BOL OLSUN BÜTÜN EKİPLER İÇİN

AZİZ YILDIVIM

Çaylak
klan kilidi öncesinde 5 6 tane klandan alınan desteklerle sınırı doldurdunuz.Bu herkes tarafından bilinen birey.( bu yönetiminiz stratejisi olabilir normaldir. yargılamıyorum.)
kilitten sonra
ROH 100
BÖRÜÜ 100
ALAY 100
78 300 ADAM MEVZU 78 OLMAMIZ DEĞİL... Tabi 6 klanın artıklarını bedava toplayıp elde edilen güçten bahsetmiyorum.Bu oyunda Sayısal çoğunluğun verdiği avantajları hepimiz iyi biliyoruz. Sizlerde bunu iyi kullandınız burada neden kulandınız demiyorum ama 100 kişi girdik 100 kişi savaştık gibi yorumlardan bulunmasanız daha doğru olur. En azında bunu görmezden gelip kazanılan savaşın tadını çıkarın.

savaş bitmiştir. Uzatmaya gerek yok savaş öncesi söylenen sözler laflar savaş stratejisi moral olsun diye söylenen sözlerdir.Her sporcu maçlardan önce süslü ve karşı tarafı iğneleyici laflar söyler.

yarın bir gün sizlerde savaşacaksınız kaybedeceğiniz bildiğiniz bir savaş bile olsa çıkıp bura da biz kaybederiz demez kimse rakibin üzerine yürür bir boşluk yaratmaya çalışır.
Konuyu Kapatın daha fazla yazmasın kimse bu saten sonra gereksiz yorumlar kalp kırklığına gereksiz kin duyma duygularını beslemeye girer.
UYKUSUZ GECELERİNİZ BOL OLSUN BÜTÜN EKİPLER İÇİN
reis uykusuz gecelere çok takmışsın, kendime vakit ayırıcam vs madem böyle bir isteğin var hiç oynama bu oyunu kendine bol bol vakit ayır bizim için uykusuz geceler veya bu oyuna vereceğimiz ekstra zaman önemli değil tam tersi olup siz yenseniz sende bu şekilde devam edicektin çokta takılmamak lazım :D

Lord ultimate

Çaylak
reis uykusuz gecelere çok takmışsın, kendime vakit ayırıcam vs madem böyle bir isteğin var hiç oynama bu oyunu kendine bol bol vakit ayır bizim için uykusuz geceler veya bu oyuna vereceğimiz ekstra zaman önemli değil tam tersi olup siz yenseniz sende bu şekilde devam edicektin çokta takılmamak lazım :D
maalesef bu oyunun doğasında var.Oyunda var oldukca uykusuz geceler hep oluyor.İzin verde kendimi biraz teselli edeyim.

kardanADAM.

Çaylak
Savaş öncesi moral konuşmaları varsa, savaş kazanıldıktan sonra da olabilir. Burda kimseye hakaret, kişi - kişilerin hüviyetine kötü söz söylenmediği sürece herkes paylaşım yapabilir.
UYKULU GECELERE MERHABA DE :)

Ağlama duvarı değildir. biraz da gerçeklerden bahsedelim..

Alay klanlarının "alay klanları diyorum" sayın modlar @Mr.Storm @Strafe sizde okuyunuz :) tek klan özelliği diyoruz ya hani ? destek bildirimlerinden yapılan onca şikayete rağmen baba klanlarını dağıtıp alay klanlarını dağıtmayan adaletsiz sisteminizi burdan kınıyorum.. neyse lafıma devam edeyim..

Bizim bu bölgeye yerleşmemizde ve dahi bizi bu bölgeye davet etmiş olan family ve gırgır klanlarıdır..

Bölgeye yerleştikten yaklaşık 2 hafta sonra alay dc istemiştir ve o dc de diplomasi konuşulmamıştır. sadece tanışma adı altında dostane bir muhabbet geçmiştir. şahsım adıma o akşam geçen bu muhabbetten gayet memnun kalmıştım.. Alay çatısı altında oynayan bir çok oyuncuyu tanırım severim de şu forumda konuşan çürük elmaları tanımam bilmem..

O akşam gerçekleşen dc görüşmesinde family klanları için geldiğimizi ve onlarla bir hareket ettiğimizi net bir şekilde belirtmiştim.. bu konuşmalara şahit olmayanlar gelip konuşmasın burada.. anılın 2 gazıyla buraya gelip saygısızlık edenler hele ki hiç konuşmasın..

Bu benim ve blood klanı içerisinde ilk savaş kaybedişimiz değil. daha önce de söylemiştim sizden daha iyilerine kaybettik. sizlerinde tabii ki emeğine sağlık tebrikler..

Alay klanlarının bilgisi olmayan birşeyi yazacağım buraya.. çünkü hiçbir zaman maşa olmayı kabul etmedim. Alay dc'sinden sonra nostra'nın bizim için family'i bırakın hydra'nın bizim için önemi yok demesi üzerine ben paktımıza şu teklifle gittim.. Alay diplomasi de tamamen yalnız bir klan.. Dünyaya girerken ki kurmuş olduğumuz kuzeydoğu paktı ise 2 kafaya karşı baba klanlarına ve nostraya karşı kurulmuştu.. Nostra'nın bizim için etmiş olduğu laflardan sonra family ve gırgıra götürmüş olduğum teklif: alay gırgır family hydra hayta bir olup nostra ve baba klanlarına karşı bir oluşum kuralım dememdi.. benim bu teklifi götürdüğümden alay klanları içerisinden bi oyuncunun bile haberi yoktur fakat ne family ne gırgır bunu inkar edebilir.. tabii ki paktta buna onay çıkmadı..

Yoğun bir süreçte paktımızda ufak bir iletişimsizlik oldu.. alay klanları family klanlarını discorda çağırdı. o görüşme de paktımız adına ceset klanları başkanı van helsing şahin abi konuşacaktı. ve ne anlaşma sağlanırsa sağlasın paktımız üzerine sağlanacaktı.. lakin zaman geçtikçe gördük ki bizleri bu bölgeye davet eden family ve gırgır klanları bizi alaya satmış.. yemiş olduğumuz 3. operasyon da family klanlarına fake scripti hazırlanılmış ve verilmiştir.. var olan whatsap grubunda tamam biz sirküyü çektikk alayla savaşa devam diyen family klanları aslında böyle bir sirkü mesajını klanına dahi çekmemiştir. göz göre göre davet ettikleri ekibe ihanet etmiştir.. ve hatta çok zaman geçmeden family gırgır klanı alay klanları ile s.a imzalayarak BLOOD klanının o kadar operasyon karşılamasını sadece izlemiştir..

forumda yazmış olduğum yazılara gelince.. tamamen iki yüzlü nankör insanları sevmem terbiyesiz saygısız biri değilim. bunu zaten beni tanıyanlar bilir. 66'da onca emeğime nankörlük eden anıldan tartışma çıkmıştır ve devamı gelmiştir. anıl haricinde kimseye laf söylememe rağmen üstüme çullanmanız da hiç hoş olmadı.. daha evvel de söylediğim gibi kimse bana sıkmadığı sürece kimseye sıkmam. Bana nasıl gelinirse o şekilde cevap veririm.. Hiç kimse burada külhan beyi değil..

Dünyanın kalan kısmında nostra ve familyaya karşı savaşacak olan alay klanlarına başarılar diliyorum.. işiniz zor :)

anlattıklarımın çoğu vardır azı vardır.. çokta uzatmak istemedim.. kendinize cici davranın :)

HYDRA_SAVAS_RAPORLARI.png

Zorba klanını ağzına almazsan sevinirim Mustafacım diğer w' lerde başarılar dilerim!

oradan bakınca bir klana yamanmaya çalışan biri mi sandın beni ? egoya bakk zorbayı karalamış birde.. :D ben bildiğimi gerçekleri yazar geçerim.. gerekirse bu oyunu tek başıma da oynarım 3-5 kişilik ekiple de oynarım ama ne sizin ne bir başkasının maşası olmayı da kabul etmem. zorba şayet şu forumda gördüklerim ise dc de maske takmışsanız yere batsın öyle klan ;)

GameMafia

Milis
Hayır gene yanlış anladın, ZORBA'nın olmadığı bir dünyada bastıra bastıra oynuyormuşuz Alay ile aynı klan gibi konuşuyorsun sinir olduğum nokta o. Benim seninle hiç bir problemim yok iyi oyunlar!

komedian

Milis
Savaş ilanı verirken; Oyun öğretelim şunlara. hadi bakalım her köyüme 500 kami bekliyorum. :cool: :cool: :cool:

Savaş kaybedilince; ailevi sıkıntılardan dolayı bırakmak zorunda kaldım üstüne 1500 kişiler yaaa

La Calin*

Çaylak
Zorbadan taş çatlasın 10 adam Alayla birlikte girdi Zorba girmiş gibi algı yapmayın kafa tayfadan Anıl ve Murat hariç zorbadan kimse dünyada yok.

GangsTR

Acemi
Yazmayım yazmayım diyorumda arkadaşım gercekten cirkinleşiyorsun

Bu bir oyun her dünyada hersey var

Yenmek var yenilmekte var

Ama belki baska dünyada yüz yüze geleceģin insanlar var bu oyunu bu kadar abartmayın oynayalım gitsin.

Hürmet etmek lazım musibete gerek yok

Tekrat söylüyorum herkese başarılar