Cosa Nostra vs Fena - Baba - Nirvana - Z~T - CANAVAR vs.

GENTLEMEN

Baltacı
Bu dünya ve bundan sonraki dünyalarda tüm klanlara başarılar dilerim bırakmanın zamanı gelmiş emeğe zamana vb şeylere saygının olmadığı bir platformda devam etmeninde bir anlamı da yok isteyen kendini yendi sansın isteyen başka bir şey sansın. Kaybedeceğiniz bunca oyuncunun acısını hissettiğiniz zaman iş işten geçmiş olsun.
Hepimiz bedel ödedik ödemeyen Baba kalmıştı .
images.jpeg

aga55

Kılıç Ustası
Göz göre göre o klana geç öbürüne geç... Sonra o klandan puhing diğerinden de topla ohhh arkadaş siz iyi misiniz bu nasıl vurdum duymazlık klanınız 1 kere dağıtılmış bari azıcık gazdan ayağınızı çekseydiniz :) hiç suçlu aramayın bence yine de emeklerine üzüldüm arkadaşların.

Göz göre göre o klana geç öbürüne geç... Sonra o klandan puhing diğerinden de topla ohhh arkadaş siz iyi misiniz bu nasıl vurdum duymazlık klanınız 1 kere dağıtılmış bari azıcık gazdan ayağınızı çekseydiniz :) hiç suçlu aramayın bence yine de emeklerine üzüldüm arkadaşların.

peki. nostranın yamacından ayrılda gel aga

sadece bu klanlar değilki bugün foruma attığınız rapordan da görülüyor ki şunlarla da savaşıyorsunuz,

ve bunlar BABA paktı ile müt.

Alt alta toplayınca (bi sn hesaplıcam)

Tam 25 klan yapar..

Yani demek istediğim, bu özgüven nereden geliyor fener, bi anlat yaw :)

Söz konusu BABA klaniyla ARAS klanı olarak bizim herhangi bir muttefikligimiz yoktur. Biz BABA klaninin müttefiki değiliz asla da olmayız.

Cati

Kılıç Ustası
fena-klanlari-76834-1.jpg