Cosa Nostra vs Fena - Baba - Nirvana - Z~T - CANAVAR vs.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
valla fener, karşınızda girdiği her w yi kapatan son dönemlerin en iyi klanı var. Bak ben bu ifademi, w71 açılmadan önce, bir çok w nin forumunda söyledim.
Yenerseniz o taht sizin ama böyle konuşup yenilirseniz ne olacak ? :d yani bi türlü çözemedim sizi et misiniz balık mı var sizde bi işler ama dur bakalım..
Enes anlamadığın nokta şu bizim yanımızda olan insanlar biz güçlüyüz veya dünyaları kapatıyoruz diye yanımızda değil zaten. Dostlarımızla oyun oynayıp zevk almaya çalışıyoruz forum atışmaları da bizi eğlendiriyor. Zevk almasak zaten çok umursayacağımız durumlar değil bunlar, savaşırız kazanırız kaybederiz işin sonunda oynamak istediğimizde yine aynı insanlar yanımızda olur. Kaybettik diye bize şuan yanımızda olan kimse sırt çevirmez. Dolayısıyla kaybedecek bir şeyimiz zaten yok. Kazanırsak da aynı şekilde, elde edeceğimiz bir şey yok zaten zevkli savaşlar yapıp keyif alabilirsek yeterli :)

TyPHonE

Yasaklı
Enes anlamadığın nokta şu bizim yanımızda olan insanlar biz güçlüyüz veya dünyaları kapatıyoruz diye yanımızda değil zaten. Dostlarımızla oyun oynayıp zevk almaya çalışıyoruz forum atışmaları da bizi eğlendiriyor. Zevk almasak zaten çok umursayacağımız durumlar değil bunlar, savaşırız kazanırız kaybederiz işin sonunda oynamak istediğimizde yine aynı insanlar yanımızda olur. Kaybettik diye bize şuan yanımızda olan kimse sırt çevirmez. Dolayısıyla kaybedecek bir şeyimiz zaten yok. Kazanırsak da aynı şekilde, elde edeceğimiz bir şey yok zaten zevkli savaşlar yapıp keyif alabilirsek yeterli :)
Az da şurama duyar kas bilader, bayıltcaz falan de de hypelanalım.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
benzer şeyleri herkes söyler ama hamlelere bakıyorum tutarsız hiçbir yanı yok. Mesela bunu diğer pakttan biri söylese, e kardeşim o kadar adam nedir diyecem ama size helal olsundan başka birşey denmez.