Dünya Haritası

CaSiAn *

Okçu
Kaybetmemek için imkanlar ve stratejiler beli o kadar kişi ile klan kilitlenmesi olacağı için sıkıntı değil her cephede savaş verilir

Köy farkı önemsiz oda onu yakalamak için yardımlaşma şart

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
@Z4M4Z1NGO bide gecen ki konuda yazmıştın cevap veremedim kazandığımın sadece kur farkını oyuna yansıtsam yine yeter seni ağlatmaya enescim bu arada aşçı değil takım elbiseyle çalışıyorum bari doğru gbt araştırması yap :)))
yaw neyse ne bılader ıstersen 10mılyarlar yatır ben onu eleştirmem benim konuştuğum şey para ile insanları ayartmış olman ve başarıyı böyle yakalamaya çalışman. ne desem boş, takım elbise giymişssin ama için kof hadi yallah daha fazla yazma

DeletedUser74595

Ziyaretçi
yaw neyse ne bılader ıstersen 10mılyarlar yatır ben onu eleştirmem benim konuştuğum şey para ile insanları ayartmış olman ve başarıyı böyle yakalamaya çalışman. ne desem boş, takım elbise giymişssin ama için kof hadi yallah daha fazla yazma
Uzun uzun yazı yazmadan susmanda keyifli olmuyo ama olsun, birde eskiden daha usluplu yazardın bakıyorum gerilmeye başlamışsın enescim

Mooncake

Yasaklı
Kardeşim adamlığı takım elbise etiketi ile ölçmeye çalışıyorlar bu benim ağırıma gidiyor gerçekten. Paramız yok diye biz başarısız mı oluyoruz anlamadım ki. Çok canımı sıkıyor böyle laflar.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Evet sinirlendiğimi farkettim. Benim duygularımı daha fazla manipüle edememen için seni yoksayıyorum. Şimdi istediğin yazıyı yaz ..

leningrad

Baltacı
RhgFzG.png