57. Alay vs Family

Real59*

Çaylak
keyif dolu savaşlar diliyorum gören gözler için w nin en masum, görece eşit ve kendini bilen ekiplerin olduğu te kıtası. Dilerim keyfiniz bol olur ve w nin ileri aşamaları ne olur diye de düşünüp bundan mahrum kalmazsınız. Bunu samimiyetimle söylüyorum. iki ekipten çok tanıdığım var. Başkaları ne yapıyor bakmadan keyifff dolu oyunlar.. şirket kazanıyor, ego savaşlarında en azından biri kazanıyor ama en azından birileri de keyif almayı başarsın herşey gönlünüzce olsun.
Teşekkür ederiz Enes

Crazy is here

Yasaklı
Family klanlarinin 450'ye yakin sayisal üstünlügünu göze alarak dünyaya girdik zaten. Yani suan onlarin bulundugu durumda bizde olabilirdik. Ayrica Hydra, Hayta ve Girgir klanlariyla muttefikler. Toplarsan pek de bi sayi ustunlugumuz yok. Sayisal ustunlugun bir cok yerde dezavantaja döndüğünü hep birlikte gördük. Önemli olan bu kitleleri organize edip yönetebilmekte.

Hydra dısında müttefigimiz yoktur. Ama ortak klanla savaştığımız doğrudur. O da harita gereği :) sınırımızda family olsa onunla savaşırız kanka :)

IBlue ShadowI

Çaylak
Bende bu konuya açıklık getireyim @Crazy is here iyi değinmiş ortak klanla savaşmak dışında herhangi bir diplomasiz yoktur kendileriyle hydra ile müttefiğiz. Bu klanların hiç biri bizim alt veya üst klan değildir . Yani tek bir elden yönetilmiyorlar. Onlar kendi bölgesinde biz kendi bölgemizde, destek vs vs herhangi bir ortak hareketimiz de yok.
Alay klanları sayısal üstünlüğünü çok güzel kullanıyor. Kalabalık klanlar büyük sorumluluklar istiyor bunu da şuana kadar güzel yaptılar.
Ve son olarak köy kaybı olarak geride de olsak bizim için savaş gayet seviyeli ve güzel gidiyor umarım böyle devam eder(köy kaybı hariç) :) . Hepinize iyi oyunlar dilerim.

kardanADAM.

Çaylak
Bende bu konuya açıklık getireyim @Crazy is here iyi değinmiş ortak klanla savaşmak dışında herhangi bir diplomasiz yoktur kendileriyle hydra ile müttefiğiz. Bu klanların hiç biri bizim alt veya üst klan değildir . Yani tek bir elden yönetilmiyorlar. Onlar kendi bölgesinde biz kendi bölgemizde, destek vs vs herhangi bir ortak hareketimiz de yok.
Alay klanları sayısal üstünlüğünü çok güzel kullanıyor. Kalabalık klanlar büyük sorumluluklar istiyor bunu da şuana kadar güzel yaptılar.
Ve son olarak köy kaybı olarak geride de olsak bizim için savaş gayet seviyeli ve güzel gidiyor umarım böyle devam eder(köy kaybı hariç) :) . Hepinize iyi oyunlar dilerim.
Başkan bu güzel mesaj için içtenlikle teşekkür ederim.
Ama klanlar forumu böyle seviyeli savaşlara pek alışkın değil. Bir sıkıntı çıkmasın sonra :D
(He birde koronalı shadowa oyundan mesaj attım. Okuyup geri dönmedi. Gerçekten gücendim)

GameMafia

Milis
Selamlar reis, ben savaştığım klanlarla polemik yapmaya bayılırım. Ama senin gibi ponçik bir adamın klanı ile nasıl polemik yapılır ki? Family klanına olan saygım son derece artmıştır bu keyifli savaş için teşekkürler..

IBlue ShadowI

Çaylak
Başkan bu güzel mesaj için içtenlikle teşekkür ederim.
Ama klanlar forumu böyle seviyeli savaşlara pek alışkın değil. Bir sıkıntı çıkmasın sonra :D
(He birde koronalı shadowa oyundan mesaj attım. Okuyup geri dönmedi. Gerçekten gücendim)
Sağolun arkadaşlar bizim içinde öyle oluyor önemli olan oyunu oyun olarak oynamak gerçekten çok özlemişim böyle oyun oynamayı. Yok truva çıkmalar yok hesap almalar, bir gecede diplomasi bozmalar falan son zamanlarda oyunun çivisi iyice çıkmıştı.
Ben Koronalı arkadaşa iletirim bunu döner mutlaka gelen fakelerden kamilerden fırsatı olmuyordur :)

onur1408

Çaylak
Hydra dısında müttefigimiz yoktur. Ama ortak klanla savaştığımız doğrudur. O da harita gereği :) sınırımızda family olsa onunla savaşırız kanka :)
Doğrudur şöyle soylim Hydra ile gorustugumde Family ile muttefik olduklarini soyledi, sizde Hydrayla muttefik olunca boyle bi yorumda bulundum. Anlatmaya calistigim illa resmi bir antlasma olmasina gerek yok hedefleriniz ayni suanda o anlamda söyledim :)

Crazy is here

Yasaklı
O senin elindeydi kanka :) en son ışını siz attınız :)

Family ile savaşmak istesen oraya giderdiniz :) Bizle savaşmak istemişsin ki buraya geldin :)

Kanka bunu belki 5. Söyleyişim son kez söyleyim :) sizle savaşma isteğiyle gelmedim. Klan en rahat nerede gelişebilir diye buraya geldim. Gelirken de bu klanların alayla bağı olduğunu bilmiyordum bile. Alay ana Ekibi bize uzaktı. Ama bi geldik hepsi alaydanmıs :) dolayısıyla sonuc böyle gelişti..

Penaltı Hocam

Çaylak
Ne burası mektep mi :D

Kan yok göz yaşı yok, bu coğrafya kan ve gözyaşına alışkın yapmayın böyle iltifatlar al gülümler ver gülümler :)

Ayrıca itina ile truva atılır :D

HapazCı.

Mızrakçı
Kanka bunu belki 5. Söyleyişim son kez söyleyim :) sizle savaşma isteğiyle gelmedim. Klan en rahat nerede gelişebilir diye buraya geldim. Gelirken de bu klanların alayla bağı olduğunu bilmiyordum bile. Alay ana Ekibi bize uzaktı. Ama bi geldik hepsi alaydanmıs :) dolayısıyla sonuc böyle gelişti..

Canın sağolsun kanka :) bi vuruşalım %)

CaSiAn *

Mızrakçı
Harita arkayi üstü yani alt tarafı kapatmışsiniz adamlar gelişmesi için mecbur savaşmak isteyecekler.

Haritayı atmak mi lazım buraya

Dzpiyade

Yasaklı
Bende şuna aciklik getireyim bizim 20 harf ve joker klanlariyla muttefiklikten başka iliskkimiz yoktur düşmanlarımızın ortak olması dışında ortak noktamız da yoktur hatta güncel düşmanlarımız bitince mecbur bunlarla da savaşacağız gardlarini alsınlar peşin peşin soyleyim :)

IBlue ShadowI

Çaylak
Bende şuna aciklik getireyim bizim 20 harf ve joker klanlariyla muttefiklikten başka iliskkimiz yoktur düşmanlarımızın ortak olması dışında ortak noktamız da yoktur hatta güncel düşmanlarımız bitince mecbur bunlarla da savaşacağız gardlarini alsınlar peşin peşin soyleyim :)
Onları çıkarırsak geriye 5 klanınız kalıyor :)

bolotcan

Çaylak
Ben ki forum savaşını daha çok severim, gerçekten güzel gidiyor her şey her konuda, AİLE klanları ile ilk defa savaşıyorum, daha önce sizleri çok görmüştüm. Bu güzel savaş için teşekkür ediyorum herkese. 3 kere maşallah maşallah maşallah.