NOP-SHELBY

CaMaiKA

Mızrakçı
Tam iftara oturmuştum ki çalan telefonlar ısrar kıyametler üzerine aracı oldum ve Vuslat klanını da Nop yaptık arkadaşlar. Teklifimi kabul edip akıma katıldıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Şimdi de akımı Rm klanına gönderiyorum sıra onlarda

32499 adlı eklentiyi görüntüle
Onlar zaten baştan katılmışlardı üstad bu akımı onlar başlattı asıl :)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
shelby zayıf rakibine acımaz..

ney hmm ha pardon bu savaş başlığı değilmiş. Mantıklı hareket.dldkadkad.d

İskandinavya

Yasaklı
@İskandinavya nop yap hemen klanı kardeşim akımdan geri kalma :D

Yoğun isteklere dayanamayarak en sonunda pes ettiğimi ilan ediyorum. Ben umudumu kaybettim, inanın bunlar asker köy kaybetmeye benzemez. Suçumu kabul ediyorum. Allah kimseyi köyüyle sınamasın, artık nop ağlamasın. İskandinavya'nın son sözü şu sözü diye geçsin defterlerinize; bundan böyle güçlüler değil, haklılar kazansın. Anladım ki sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak nasıl kapanır dünyalar.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Yoğun isteklere dayanamayarak en sonunda pes ettiğimi ilan ediyorum. Ben umudumu kaybettim, inanın bunlar asker köy kaybetmeye benzemez. Suçumu kabul ediyorum. Allah kimseyi köyüyle sınamasın, artık nop ağlamasın. İskandinavya'nın son sözü şu sözü diye geçsin defterlerinize; bundan böyle güçlüler değil, haklılar kazansın. Anladım ki sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak nasıl kapanır dünyalar.

kankam hangi ildesin? iftar daha açılmamış belli :D