NOP (No Panic)

Y A M A T O

Mızrakçı
Az önce @Crazy is here ile de konuştum da bu BABA klanının olayını bu oyun gerçekten çok acımasız.

kardeşim bize o dünyaya gir dediler girdik,kas dediler kastık daha sonra anlaşma yaptık dediler baktık ki harita masmavi oldu sildik. Arkadaşım bak dünya kapattınız,nasıl kapattınız inan ki hiç farketmez umrumda değil fakat sana sadece şu soruyu soracağım;
Argo klanı adı altında oynayan aktif kafa oyunculardan hangisini yıkabilirdiniz?

şu böyle yaptı,siz böyle yaptınız,yok sen şu şu dünyada dedemle savaşırken ihanet ettin vs vs bunlar hikaye. Adamlar herkesin içinde diyor ki gelin şu dünyaya kapışalım. Buna cevap dahi verilmez artık boşver sal ya.

BüyükBaba

Yasaklı
Valla dediğin isimlerin hiç birisi dünyada yok dostum.Argoyu isim olarak değil klan olarak sildik tek tek uğraşmak istemedik zaten değecek oyuncular değildi. :) Bu dünyaya girmeyeceğiz sadece boş boş meydan okumalara gerek yok hepsi topladığımız oyuncular.Dediğim gibi her topladığımız ekibin davetine gidemiyoruz malesef hocam.

Mertkrdss

Milis
Valla dediğin isimlerin hiç birisi dünyada yok dostum.Argoyu isim olarak değil klan olarak sildik tek tek uğraşmak istemedik zaten değecek oyuncular değildi. :) Bu dünyaya girmeyeceğiz sadece boş boş meydan okumalara gerek yok hepsi topladığımız oyuncular.Dediğim gibi her topladığımız ekibin davetine gidemiyoruz malesef hocam.
Ya size meydan okuyan arkadaşlar işi bilmiyor , halbuki gelin müttefik olacaz siz arkamızdayken biz başkalarıyla savaşıcaz deseler hemen giriceksiniz :D

BüyükBaba

Yasaklı
Ya size meydan okuyan arkadaşlar işi bilmiyor , halbuki gelin müttefik olacaz siz arkamızdayken biz başkalarıyla savaşıcaz deseler hemen giriceksiniz :D

:):) Dostum o dediğin savaş konusunu ahh keşke yapabilseler.Zaten savaşabilseler sürekli diplomasi diplomasi diye kapımıza gezmezlerdi :) Birbirini yenmek isteyen bizim kapımıza geliyodu diplomasi diye,sonradan forumda cakasını atıyo,teşekkür metinleri yayınlıyolardı.

Anill*

Acemi

Şahsım adına konuşuyorum, enesi severim ama oyun karakterini/tarzını sevmem. Kendisiyle de geçen gün bunun muhabbetini yaptık. Üst perdeden konuşmana illet oldum yazmak istedim. Değecek oyuncular vs değildi diyorsun. Topladık vs ötüp durmuşsun. Adam telefonda sizi arayıp dümdüz kayarken neredeydi bu erkekliğin? Doğru zamanda doğru hamleleri yaptınız, iyi bir oyuncu musunuz orasını savaşmadan göremeyiz :) Ama o dünyanın hakkı da kesinlikle soa - hücum gittiğinde aşağıdan yukarıya savaştı. Hakkını veremeyen Serhat düşünsün onu da :) Misafir olarak geldim ter attım gittim :)) İyi oyunlar